چرا بیمه عمر پاسارگاد

0
2556

استیو جابز خالق غول تکنولوژی جهان برند پرافتخار اپل می‌گوید:

اغلب مردم بااحساس خرید می‌کنند
و با منطق خرید خود را توجیه می‌کنند

ما در مرجع تخصصی الو بیمه عمر به شما می‌گوییم اگر بتوانید خرید هر محصول و خدمتی را با منطق و احساس انجام دهید مطمئن باشید بیشترین رضایت خاطر و کمترین پشیمانی را خواهید داشت. این مسئله در مورد هر چیزی صادق است.

در پاسخ به همین سؤال که چرا بیمه عمر پاسارگاد؟ از هر دو جنبه احساسی و منطقی این موضوع رو برای شما شفاف می‌کنیم.

قطعاً انتخاب اول هر کس برای خرید یک تلفن همراه یکی از برندهای اپل، سامسونگ و هواووی خواهد بود و بیشتر این افراد فقط به خاطر رضایتی که بقیه مشتریان از این کمپانی‌ها داشته‌اند اقدام می‌کنند، این موضوع در مورد بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد هم صدق می‌کند چون پاسارگاد بزرگ‌ترین شبکه فروش و بیشترین سهم از دارندگان بیمه‌های عمر را دارد چون پاسارگاد بیشترین تبلیغات را در فضای مجازی و حقیقی دارد چون اغلب دوستان و اطرافیان خود و خانواده‌شان را تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد قرار داده‌اند و خیلی علت‌های احساسی دیگر… همه این‌ها خوب است و ما نیز تأیید می‌کنیم؛ اما بیایید جنبه منطقی چرا بیمه عمر پاسارگاد را هم بررسی کنیم.

اولاً همه شرکت‌های بیمه کشور زیر نظر و نظارت بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند و همه محصولاتی که ارائه می‌دهند با مجوزها و تأییدیه‌های بیمه مرکزی است.
پس برای خرید بیمه عمر از هر شرکت بیمه‌ای می‌توان اقدام کرد اما ما به شما توصیه می‌کنیم:

بیمه‌نامه عمر خود را از این شرکت‌ها تهیه کنید

پس از خواندن مقاله فوق مطمئناً انتخاب‌های شما به چند شرکت بیمه که بازیگران اصلی ارائه و فروش و پشتیبانی بیمه‌های عمر هستند محدود می‌شود.

اما چرا بیمه عمر پاسارگاد را باید انتخاب کنیم؟

شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) یکی از نخستین شرکت‌های بیمه خصوصی کشور است که به‌منظور عرضه خدمات بیمه‌ای در سطح استاندارهای جهانی، کسب سود متوازن و همسو با مصالح ملی و فعالیت درزمینهٔ بیمه‌های زندگی و غیرزندگی (به‌طور مستقیم و قبولی اتکایی) توسط گروه مالی پاسارگاد تأسیس‌شده است. ازآنجاکه دنیا، دنیای رقابت و تخصص گرایی است شرکت بیمه پاسارگاد نیز از ابتدای فعالیت خود به این موضوعات توجهات بسیار ویژه‌ای داشته است و درزمینهٔ بیمه‌های اشخاص خصوصاً رشته عمر وزندگی سرمایه‌گذاری‌های بسیار بزرگی انجام داده است.
در حال حاضر معتبرترین بانک کشور یعنی بانک پاسارگاد و گروه مالی قدرتمند پاسارگاد پشتوانه بیمه پاسارگاد است و این شرکت بیشترین سرمایه را در بین تمام شرکت‌های بیمه خصوصی به خود اختصاص داده است. سهم قابل‌توجهی از بیمه‌های اتکایی، رشد سریع، ارزش بالای سهام، شاخص توانگری مطلوب و بیشترین رضایت مشتریان سبب شده است تا بارها بیمه برتر کشور باشد.

تنوع پرداخت اقساط در روش‌های مختلفی همچون ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه، سالانه و یکجا بیمه پاسارگاد را برای همه افراد جامعه دست‌یافتنی و قابل‌خرید کرده است. در برخی از شرکت‌های بیمه روش‌های پرداخت اقساط محدود است.

شما در بیمه پاسارگاد 6 ماه از پس شروع قرارداد می‌توانید اقدام به دریافت وام کنید آن‌هم بدون هیچ ضامن و ضمانتی و پس از تسویه وام قبلی می‌توانید برای دریافت وام جدید اقدام کنید. در سایر شرکت‌های بیمه از سال دوم و سوم و به‌صورت محدود می‌توانید درخواست وام کنید. حتی در برخی از شرکت‌ها برای دریافت وام از محل بیمه‌نامه عمر خودتان باید ضامن و ضمانت ارائه کنید.

انعطافات بیمه عمر پاسارگاد بسیار بالاست و شما در طول مدت قرارداد می‌توانید به‌دفعات اغلب شرایط قراردادتان را تغییر دهید. در برخی از شرکت‌های بیمه این موضوع با محدودیت همراه است و باید در بازه‌های زمانی خاص و به‌صورت محدود انجام شود.

پوشش نقص عضو حادثه و هزینه پزشکی حادثه در بیمه پاسارگاد نسبت به اغلب شرکت‌های بیمه از سقف پرداختی بالاتری برخوردار است. حتی در برخی شرکت‌ها پوشش هزینه پزشکی حادثه اصلاً ارائه نمی‌شود. بیمه پاسارگاد به حوادث توجه ویژه‌ای داشته است و انواع آن را از فوت تا جزئی‌ترین خطرات تحت پوشش قرار داده است.

یکی از مهم‌ترین و متأسفانه پرکاربردترین پوشش‌های بیمه‌های عمر پوشش بیماری‌های خاص است تقریباً در بیشتر شرکت‌های بیمه این پوشش فقط یک‌بار و آن‌هم برای یک بیماری ارائه می‌شود. درحالی‌که در بیمه پاسارگاد به ازای هر 5 بیماری و هر بیماری یک‌بار این پوشش ارائه می‌شود. نکته قابل‌توجهی که وجود دارد این است که برخی شرکت‌ها در زمان بروز بیماری خاص بر اساس هزینه‌های انجام‌شده و دریافت صورتحساب و فاکتورهای درمانی هزینه بیماری خاص را پرداخت می‌کنند. درحالی‌که در بیمه پاسارگاد این پوشش به‌صورت غرامتی ارائه می‌شود و در زمان بروز بیماری خاص اصلاً نیازی به ارائه صورتحساب بیمارستانی نیست. حتی اگر شخص بیمه‌شده از محل بیمه‌های درمانی، اجتماعی و تکمیلی خود درمان شده باشد بازهم شرکت بیمه پاسارگاد غرامت بیماری خاص را پرداخت می‌کند.

پوشش مهم دیگری که در بیمه پاسارگاد به‌صورت حمایتی ارائه می‌شود و مختص افراد شاغل است پوشش ازکارافتادگی کامل و دائم است که در صورت حادث شدن تا پایان مدت قرارداد شخص بیمه‌شده را معاف از پرداخت حق بیمه کرده و به وی سرمایه ازکارافتادگی نیز پرداخت می‌کند.
شما با خرید بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد تحت پوشش 2 تا از مهم‌ترین خدمات بیمه‌های تکمیل درمان قرار می‌گیرد و منزل مسکونی شما هم تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی قرار می‌گیرد.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید