یک سوءتفاهم: ثروتمندان را چه به خرید بیمه عمر!

0
2298

کمی در مورد این جمله فکر کنید؟
بیمه عمر مثل مسواک می‌ماند و هر شخصی باید از مسواک (بیمه عمر) شخصی خودش استفاده کند.

اولین برداشتی که می‌توان ازجمله فوق داشت این است که هر شخصی با هر جنسیت و سن و شغل و وضعیتی که دارد باید برای حفظ بهداشت دهان و دندان خود از مسواک شخصی خودش استفاده کند؛ اما اصلی‌ترین و مهم‌ترین برداشتی که می‌توان داشت این است که همه افراد می‌بایست یکی از انواع بیمه‌های عمر وزندگی را داشته باشند.

شاید باوری درگذشته یا حتی در زمان حال مبنی بر اینکه افراد پولدار نیازی به بیمه‌های عمر ندارند وجود داشته است، برای اطلاع از صحت‌وسقم این موضوع با ما همراه باشید.

قبل از هر چیز ثروتمندان را به چند گروه تقسیم می‌کنیم:

افرادی که با تلاش و زحمت و مشقت به ثروت رسیده‌اند و با چالش‌ها، سختی‌ها و شکست‌های بسیار زیادی دست‌وپنجه نرم کرده‌اند

اگر جز این دسته هستید که باید به شما تبریک بگوییم، شما بهتر از هر فرد دیگری با فراز و نشیب‌های زندگی آشنا هستید و طعم تلخ شکست را چشیده‌اید، ممکن است سرمایه خود را بارها ازدست‌داده باشید و به خاطر عملکرد اشتباهات گذشته‌تان خود را سرزنش کرده باشید. قطعاً در این شرایطی که هستید احتمال هرگونه تغییر وضعیتی را می‌دهید و می‌دانید که هیچ‌چیز دائمی و همیشگی نیست.
در مواجهه با شرایط و بحران‌های زندگی بهتر است تا حد امکان ریسک را از خودتان و عزیزانتان دور کنید و در رفاه و آرامش مستدام زندگی کنید.

افرادی که در یک معامله تجاری و یا برحسب یک اتفاق خوش‌یمن به ثروت رسیده‌اند

اگر جز این دسته هستید قطعاً تلاش و کوشش‌های شما و لیاقتان این موقعیت را برایتان فراهم کرده است چراکه هر علتی معلولی دارد؛ اما همان‌طور که این شرایط به وجود آمده است احتمال بهتر شدن و یا بدتر شدن و بروز هرگونه اتفاقی وجود دارد. شما باید برای حفظ موقعیتتان به فکر سپر بلایی مطمئن باشید.

افرادی که به‌محض قدم گذاشتن به این جهان در رفاه بوده‌اند و از ثروت خانوادگی بهره‌مند بوده‌اند

اغلب مردم به افرادی که در این حالت هستند برچسب خوش‌شانس می‌زنند؛ اما این شرایط مطلوبی که درآن قرار دارید دسترنج زحمات و تلاش‌های خانواده شماست و مدیریت صحیح و هوشمندانه شما در آینده است که این شرایط را ادامه‌دار و یا حتی بهتر از این می‌کند.

میراثی به‌جامانده از متوفیان که توانسته است ثروت قابل‌توجهی برای بازماندگان به ارمغان آورد

برخی افراد نیز از این طریق به ثروتی هنگفت دست پیدا می‌کنند اما این میراث نیز درواقع سرمایه و ثروت پیشینیانی است که در طول سال‌ها زندگی به‌دست‌آمده است.

و سایر ثروتمندان…

در هر وضعیتی که باشید و هرچقدر هم که سرمایه داشته باشید اصلاً دوست ندارید که افسر راهنمایی و رانندگی شمارا جریمه کند، از تصادف بیزارید و اصلاً با بیماری میانه خوبی ندارید.
اصلاً دوست ندارید که حتی یک اسکناس چند هزارتومانی را گم کنید و یا مالی از شما مفقود و گم شود.
واقعاً هیچ انسانی از ضرر کردن خوشحال نمی‌شود. هیچ‌کسی دوست ندارد که ماشینش آسیبی ببیند و یا خانه و مغازه و دارایی‌اش آتش بگیرید.
بدتر از همه موارد گفته شده کسانی هستند که چشم دیدن ثروتمندان را ندارند و منتظرند تا زمانی فرابرسد تا این افراد زمین بخوردند و مال و ثروتشان از دست برود.

ثروتمند شدن شاید کار سختی باشد اما ثروتمند ماندن کار بسیار سخت‌تری است. اگر پروسه موفقیت را به یک کوه تشبیه کنیم موفقیت نوک آن قله است یعنی مرتفع‌ترین نقطه کوه
جالب است بدانید که دقیقاً در کنار نوک قله دره‌ای عمیق وجود دارد
ثروت و رفاه نیز به همین صورت است. ثروتمندان هیچ‌گاه دوست ندارند به شرایط قبلشان که تا به این حد در رفاه و آسایش نبودند برگردند؛ اما ممکن است تصمیمات، سرمایه‌گذاری‌ها و انتخاب‌هایی در طول زندگی بکنند که موقعیت آن‌ها را با چالش روبه‌رو کند.
صدالبته که ثروتمندان اتومبیل خود را بیمه می‌کنند. با همه ثروتی که دارند یکی از انواع بیمه‌های درمانی و تکمیلی را برای خود و خانواده‌شان تهیه می‌کنند و دقیقأ همین کارها و تصمیمات کاملاً درست و منطقی است که روزبه‌روز به ثروت آن‌ها می‌افزاید.

وقتی شرکتی تحت عنوان بیمه وجود دارد که فقط با دریافت یک مبلغ جزئی همه اموال و مسئولیت‌ها و دارایی‌های افراد را در مقابل ریسک‌های مختلف پوشش می‌دهد و بیمه می‌کند چرا بیاییم زندگی‌مان را در معرض این‌همه خطر قرار دهیم؟
اما در میان همه این اموال و املاک و اشیایی که فقط گوشه‌ای از زندگی ما هستند موضوع بسیار مهم‌تری وجود دارد و آن خود زندگی فرد است.
برای روشن شدن این موضوع به این چند سؤال پاسخ دهید

آیا دوست دارید در آینده شرایط زندگی شما از چیزی که در حال حاضر وجود دارد بهتر باشد؟
آیا در زمان بروز یک حادثه و یا خسارت تمایل دارید خودتان برای جبران زیان متحمل هزینه شوید؟
آیا از شرایط مالی 5، 10 و یا 20 سال آینده خود صد درصد اطلاع دارید؟
آیا کشتی تایتانیک را به خاطر دارید؟ در این کشتی هم اشراف حضور داشتند، هم مردم عوام…
اما کسی از غرق شدن آن کشتی اطلاع داشت؟

نه حادثه خبر می‌کند و نه می‌توان حتی یک‌لحظه دیگر را پیش‌بینی کرد، پس داشتن مسواک شخصی برای هر شخصی لازم است و داشتن بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه برای هر فردی حتی ثروتمندان نیز یک امر کاملاً ضروری و حیاتی است چراکه در زمان بروز حوادث و وقوع اتفاقات پیش‌بینی‌نشده زندگی بیمه عمر است که از شما حفاظت می‌کند.

جالب است که بدانید تب خرید بیمه‌های عمر از دیرباز در بین هنرمندان، ورزشکاران، افراد معروف و ثروتمندان در سراسر دنیا و حتی کشور عزیزمان ایران بسیار داغ بوده و هست، به‌طوری‌که در ایالات‌متحده آمریکا بیمه‌نامه‌های عمر با سرمایه چند ده میلیون دلاری و بعضاً صد میلیون دلاری توسط سلبریتی ها خریداری می‌شود، حتی اگر این کار به‌نوعی چشم و هم‌چشمی و فخرفروشی و نمایش قدرت باشد بازهم قابل‌قبول و کاملاً منطقی است چرا یک سرمایه‌گذاری صد درصد هوشمندانه و ضمانت شده است و شرایط مالی بسیار بهتری از زمان حال را برایتان به ارمغان می‌آورد.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید