بهترین زمان برای خرید بیمه عمر 30 سال پیش بود!

ممکن است با دانستن این موضوع کمی دلسرد شوید و حتی از خرید بیمه عمر منصرف شوید اما باید بدانید که بهترین زمان خرید بیمه عمر درواقع همین حالاست. چراکه گذشته، گذشته است و ما به شما اکیداً توصیه می‌کنیم که درگذشته نمانید اما در عوض از آن درس بگیرید. اگر سال‌ها قبل توسط والدین و یا حتی خودمان تحت پوشش بیمه عمر وزندگی قرارگرفته بودیم شاید الآن و در این لحظه بجای خواندن این مقاله در یک سفر لوکس در حال استراحت و سیاحت بودیم و یا برای خرید یک اتومبیل، یک آپارتمان و یا برگزاری یک مراسم عروسی مجلل برای فرزندانمان برنامه‌ریزی می‌کردیم. باید پذیرفت که نمی‌توان به گذشته بازگشت و کسی را مقصر دانست. بهتر است همین حالا دست بکار شویم و برای آینده‌، ای کاش و حسرت ایجاد نکنیم.

چند سو تفاهم شایع:

بیمه عمر برای سرپرست خانواده است
بیمه عمر برای بچه‌هاست
بیمه عمر برای افراد متأهل است و برای افراد مجرد کارایی ندارد
افراد بازنشسته نمی‌توانند بیمه عمر بخرند
زنان خانه‌دار نمی‌توانند بیمه عمر داشته باشند
حتماً باید شاغل باشید تا بتوانید بیمه عمر بخرید و …

باید بدانید که تمام موارد بالا فقط یک سوءتفاهم بوده و صد درصد اشتباه است چراکه هر فردی با هر جنسیتی و در هر جای دنیا از بدو تولد تا 65 سالگی می‌تواند بیمه عمر داشته باشد و مرجع تخصصی الو بیمه عمر به شما پیشنهاد می‌کند که از همین حالا برای خرید این بیمه‌نامه ارزنده که آینده‌تان را متحول می‌کند اقدام کنید.

اگر هنوز ازدواج‌نکرده‌اید و حتی درآمد خاصی هم ندارید شما هم از تهیه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سود خواهید برد. اولویت شما در بخش پس‌انداز آن نهفته است؛ و تا زمانی که تشکیل زندگی دهید پول خوبی ذخیره خواهید کرد در آینده می‌توانید عزیزان خود را از استفاده‌کنندگان بیمه‌نامه قرار دهید.

برای شما که به‌تازگی تشکیل زندگی داده‌اید بهترین فرصت ممکن است زیرا جوان هستید و تندرست و این‌یک فاکتور مهم برای شماست که حق بیمه کمتری بپردازید و سود بیشتری ذخیره کنید. این بیمه‌نامه بسیار انعطاف‌پذیر است و در آینده می‌توانید عزیزانتان را نیز ذینفع خود قرار دهید.

اگر شما از ابتدای زندگی مشترک این کار را انجام نداده‌اید حتماً علاوه بر همسر اکنون فرزندانی نیز دارید و امیدواریم تا دیر نشده باشد پیش از آنکه سن شما افزایش پیدا کند و ریسک سلامتی‌تان بالا رود نسبت به خرید این بیمه‌نامه اقدام کنید تا سن 65 سالگی تهیه این بیمه‌نامه شدنی است.

والدین گرامی، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها: شما هم می‌توانید به مناسبت‌های مختلف مثل روز تولد، زمان فارغ‌التحصیلی و ازدواج، به فرزندان و نوه‌های عزیز خود بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری هدیه بدهید این بیمه‌نامه بسیار باارزش‌تر و کاربردی‌تر از اسباب‌بازی‌ها و وسایل دیگری است که ممکن است برای چند روز و چند ماه آن‌ها را خوشحال کند در ضمن شما با انجام این عمل آن‌ها را تشویق می‌کنید تا همین کار را برای عزیزان خود انجام دهند و در توسعه فرهنگ پس‌انداز سهیم می‌شوید.

ممکن است شما پس‌انداز و سرمایه‌گذاری‌های موردنیازتان را در طول زندگی انجام داده باشید و خیالتان از بابت آینده خود و همسر و فرزندانتان راحت باشد، ما به شما تبریک می‌گوییم بااین‌حال شما هم می‌توانید سرمایه‌ای قابل‌توجه از طریق خرید بیمه عمر برای خود در نظر بگیرید. شما که از پول بیشتر بدتان نمی‌آید؟ آیا به شکرانه این نعمت که فردی آینده‌نگر بوده و دستتان به دهانتان می‌رسد نمی‌خواهید درصدی از درآمد سالانه خود را با رضایت کامل از این طریق چه در زمان حیات یا بعدازآن به سازمان‌های خیریه یا هرکسی که دوست دارید ببخشید؟

نتیجه اینکه بیمه عمر و سرمایه گزاری به معنی شراکت در جامعه و حفظ کرامت انسانی در روزهای مبادا و پس‌انداز برای آینده شما و عزیزانتان به شمار می‌رود این کار بخش مهمی از سیاست‌گذاری مالی زندگی شماست و بدون آن محافظت از کسانی که دوستشان دارید در اوضاع پرفرازونشیب اقتصاد امروز کافی به نظر نمی‌رسد.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید