قبل از تصمیم به ابطال و یا بازخرید بیمه عمر و تأمین آتیه پیشنهاد می کنیم حتما مقاله زیر را با دقت مطالعه کنید

چرا باید زندگی‌مان را بیمه کنیم؟

در نظر داشته باشید که شرکت بیمه پاسارگاد به منظور رفاه حال بیمه گذاران گرانقدر خود انعطافات بیمه ای فراوانی در این بیمه نامه لحاظ کرده است. مهمترین دلیلی که باعث می شود بیمه گذار تصمیم به ابطال یا بازخرید بیمه نامه خود بگیرد انتخاب یک شرکت بیمه ای دیگر و یا عدم بضاعت مالی است که برای هر دو سناریو شرکت معظم بیمه پاسارگاد بسته های پیشنهادی مختلفی دارد.

قبل از هر چیزی باید بدانید که مطابق مطابق بند ۷ ماده ۲
شرایط عمومی بیمه نامه های عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

بیمه گذار حداکثر ظرف مدت 30 روز پس از صدور بیمه نامه
عمر میتواند نسبت به فسخ بیمه نامه اقدام نماید.

چرا بیمه عمر پاسارگاد

پس اگر به هر علتی در مدت زمان مذکور از خریدتان منصرف شدید میتوانید بیمه نامه خود را ابطال و مبلغ پرداختی تان را مجددا دریافت کنید.


طبق شرایط خصوصی بیمه عمر و تامین آتیه این بیمه نامه تا شش ماه از تاریخ شروع آن و پرداخت شش ماه حق بیمه قابل بازخرید نبوده و از آن پس تمام و یا قسمتی از حق بیمه ها بر اساس جدول بازخرید ضمیمه بیمه نامه محاسبه و قابل پرداخت است.
از ابتدای ماه هفتم و پرداخت حق بیمه به میزان این مدت (شش ماه) بیمه گذار میتواند نسبت به بازخرید بیمه نامه خود اقدام کند.

اما چرا بازخرید؟ وام بیمه عمر بگیرید

با توجه به اینکه بیمه عمر در گام نخست زندگی افراد را در مقابل ریسک های زندگی تحت پوشش قرار می دهد و مبالغی را تحت عنوان حق بیمه و هزینه های بیمه گری از پرداختی شما کسر میکند بازخرید بیمه های عمر در سالهای اولیه (5 سال اول) اصلا توصیه نمی شود چرا که مبلغ دریافتی شما کمتر از پرداختی تان خواهد بود. این نهال نو شکفته در ابتدای مسیر نیاز به توجه و حمایت شما دارد با پرداخت به موقع اقساط و گذر از سالهای اولیه به مرور بیمه نامه تان به سوددهی خواهد رسید و هر چه زمان بیشتری بگذرد از سرمایه گذاری و سود مضاعف بیشتری برخوردار خواهید بود.
شرکت بیمه پاسارگاد بمنظور ترغیب شما برای حفظ و ادامه بیمه نامه عمر و تامین آتیه تان علاوه بر گزینه وام گزینه دیگری تحت عنوان امکان تغییر در شرایط بیمه نامه (صدور اصلاحیه) را برایتان فراهم نموده است تا بتوانید با اعمال هر تغییری به حیات بیمه نامه تان ادامه دهید.

راهنمای جامع نحوه اعمال تغییرات در بیمه عمر و تأمین آتیه (اصلاحیه)

اما اگر بیمه گذار محترم تصمیم به ابطال و یا بازخرید بیمه نامه دارد میتواند شخصا همراه با اصل بیمه نامه، کارت ملی و شماره شبای بانکی به یکی از شعب بیمه پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه کند.

نمایندگان محترم شرکت بیمه پاسارگاد نیز با تکمیل مدارک زیر میتوانند بیمه نامه های عمر بیمه گذاران محترمشان را جهت ابطال و بازخرید تحویل شعب ناظر خود دهند.

1-تکمیل فرم ابطال/بازخرید و اخذ امضا از بیمه گذار
2-اصل بیمه نامه و الحاقات
3-کپی کارت ملی بیمه گذار
4-شماره شبای بانکی بیمه گذار (همه بانکها قابل قبول است)
5-گزارش اقساط بیمه نامه

 

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید