هر انسانی به‌طور طبیعی، خواه‌ناخواه به مرحلهٔ سالمندی و در پی آن به دوران بازنشستگی می‌رسد و کارکنان و کارمندان ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز باید روزی کار را ترک نموده و به خیل بازنشستگان می‌پیوندند. بازنشستگان بخشی از جمعیت جامعه هستند که به لحاظ جمعیتی به‌طور مستمر سهم آن‌ها در مجموعه جمعیت اجتماع در حال افزایش است. ازلحاظ نیروی انسانی، مجرب بوده و در بسیاری از موارد متخصص هستند و ازنظر اجتماعی تأثیرگذار می‌باشند. با توجه به این امر که مسئلهٔ بازنشستگی در کشور ما به‌صورت یک رویداد تلقی می‌شود و فرد به‌یک‌باره از شغل خود جدا می‌شود بنابراین باید برنامه‌ریزی‌های لازم برای حفظ کیفیت زندگی آن‌ها صورت پذیرد.

بازنشستگان خواهان آسایش و امنیت در زندگی خود هستند و انتظار رفاه نسبی را از سازمان خوددارند، سالمندی تجربه‌ای است که تمامی مردم دنیا خواهند داشت. شاید در باور عموم سالمندی مترادف با بازنشستگی از کار و شغل باشد، اما برخی از افراد جامعه در سنین پایین‌تر بازنشسته می‌شوند.

افراد جامعه در دوران بازنشستگی حداقل به بیش از ٪۸۰ درآمد زمان قبل از بازنشستگی خود نیاز دارند تا قادر به حفظ روند عادی زندگی خود باشند. البته به‌تناسب مسئولیت‌ها، تعداد اعضای خانواده و اهدافی که برای دوران بازنشستگی وجود دارد ممکن است به میزان درآمد بیشتری نیاز باشد

بازنشستگی دوران آرامش است؛ اما به دلیل کاهش درآمد فرد بازنشسته و افزایش هزینه‌های زندگی، بسیاری از این افراد با مشکلات فراوان مالی روبرو می‌گردند.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و مشغولیت ذهنی بازنشستگان مسائل اقتصادی است. آن‌ها به دلیل افزایش سن، ممکن است توانایی انجام هر کاری را نداشته باشند، مسئله دیگری که بسیار حائز اهمیت است هزینه‌های نگهداری و مراقبت پزشکی است که برای همه انسان‌ها همواره وجود دارد، اما در سنین بالاتر ممکن است بیشتر گردد.

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق‌های بازنشستگی نشان‌دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق‌ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه‌نامه‌ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات می‌تواند تأمین‌کننده سرمایه‌ای یکجا در سنین بالا بوده و تأثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.

در طرح بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد تحولی بزرگ و حمایتی مستدام در انتظار بازنشستگان گران‌قدر است. در این طرح کلیه بازنشستگان و حتی افرادی که شاغل هستند و سنی کمتر از 65 سال دارند می‌توانند با خرید بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه تحت پوشش‌های بیمه‌ای و مزایای استثنائی بیمه پاسارگاد قرار بگیرند.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید