اگر قصد خرید بیمه عمر دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا اطلاعات لازم و کافی را از مراجع و منابع رسمی دریافت کنید و قبل از هرگونه تصمیم‌گیری این توصیه‌نامه را حتماً بخوانید. با توجه به اینکه قرارداد بیمه عمر یک پروژه طولانی‌مدت و چندساله است باید در انتخاب شرایط، شرکت و حتی نماینده بیمه نهایت دقت را داشته باشید. ممکن است به خاطر انتخاب‌های اشتباه و غیر کارشناسی که توسط افراد غیر خبره و متخصص و از همه مهم‌تر دلسوز دریافت می‌کنید بیمه‌نامه عمر وزندگی شما انطور که باید ریسک‌های زندگی شمارا نتواند پوشش دهد و صندوق سرمایه‌گذاری دلخواه شمارا برایتان به ارمغان نیاورد. ازاین‌رو مرجع تخصصی الو بیمه عمر همه آنچه باید قبل از خرید بیمه عمر بدانید در اختیار شما قرار می‌دهد.

1- با مبالغ مناسب و در حد توانتان این سرمایه‌گذاری را شروع کنید

به این نکته توجه کنید که فراتر از قدرت مالی خود وارد سرمایه‌گذاری بیمه عمر نشوید، چراکه با یک بحران مالی و اقتصادی این امکان وجود دارد که نتوانید حق بیمه خود را پرداخت کنید و از بیمه خود منصرف شوید البته این را بدانید که در بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد هر زمان که بخواهید می‌توانید مبالغ حق بیمه خود را کاهش دهید؛ اما پیشنهاد می‌شود با مبالغی که در حد توانتان است و هیچ‌گونه تأثیری زندگی شما نمی‌گذارد این بیمه‌نامه را تهیه نمایید. البته عکس این موضوع نیز صادق است. بعضی‌اوقات ما در حق خود کم‌لطفی می‌کنیم و با مبالغی کمتر ازآنچه در توانمان است در این بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری می‌کنیم و درواقع با این کار شرایط سختت تر و دشوارتری را برای خود ایجاد می‌کنیم. همچنین به ضرایب افزایش حق بیمه در سال‌های آتی دقت نمایید، معمولاً به‌منظور کاهش اثرات منفی تورم و تقویت صندوق سرمایه‌گذاری پیشنهاد می‌شود مبالغ حق بیمه سالانه خود را از 5 تا 25 درصد افزایش دهید. الو بیمه عمر پیشنهاد می‌کند سالانه 10 تا 15 درصد درآمد کل سالتان را در بیمه‌های عمر و تأمین آتیه سرمایه‌گذاری کنید.

2- فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه عمر را با دقت پرکنید

اطلاعات خواسته‌شده در پرسشنامه را دقیق پرکنید، درست نبودن هریک از اطلاعات درخواستی، بیمه‌گر را در ارائه نرخ درست حق بیمه دچار اشتباه می‌کند.
اطلاعاتی مثل وضعیت سلامتی شما و اعضای خانواده‌تان، شغل، ورزش‌هایی که می‌کنید، وضعیت خدمت سربازی و هر آنچه در فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه عمر وجود دارد را کاملاً صادقانه و صحیح پرکنید.

3- دید بلندمدت داشته باشید

ازآنجاکه هدف اصلی بیمه‌های عمر وزندگی ایجاد آرامش، امنیت و رفاه عمومی است توصیه می‌کنیم که نسبت به این سرمایه‌گذاری دید بلندمدت داشته باشید. ماهیت بیمه عمر و پوشش‌های کلان آن‌ چتر حمایتی زندگی ماست. ازآنجاکه شرکت‌های بیمه ما را در مقابل ریسک‌های زندگی بیمه می‌کنند از حق بیمه‌های پرداختی ما در طول مدت قرارداد بابت ارائه این پوشش‌ها مبالغی را برداشت می‌کنند و ما را در برابر این خطرات و حوادث احتمالی ایمن می‌کنند.
به همین دلیل است که اغلب قراردادهای بیمه‌های عمر از سال 5 ام به بعد به سوددهی می‌رسند و در صورت بازخرید زودتر از زمان‌های گفته‌شده مبلغ دریافتی شما کمتر از پرداختی شما خواهد بود

4- انتخاب پوشش‌های مناسب

یکی از ویژگی‌های مناسب بیمه‌های عمر و تأمین آتیه پوشش‌های بیمه‌نامه است.
از هر شرکتی که قصد خرید بیمه عمر دارید حتماً پوشش‌هایی را انتخاب کنید که با شرایط شغلی، سلامتی و ریسک‌های شما منطبق باشد.
به‌عنوان‌مثال یک خانم خانه‌دار، یک نوجوان در حال تحصیل و یک فرد بازنشسته نسبت به یک آتش‌نشان و یک تراشکار از ریسک کمتری برخوردار هستند و به برخی از پوشش‌های بیمه‌ای یا اصلاً نیازی ندارند و یا به‌صورت حداقلی و با کمترین ضرایب باید برایشان شود.
هر پوشش بیمه‌ای که انتخاب می‌کنید بخشی از حق بیمه پرداختی شمارا به خود اختصاص می‌دهد به همین خاطر الو بیمه عمر به شما توصیه می‌کند تا در انتخاب پوشش‌های بیمه‌ای حتماً از یک مشاور و کارشناس متخصص بیمه‌ای کمک بگیرید.

5- خرید منطقی بهتر از خرید احساسی است

این‌که یکی از دوستان و اطرافیان شما از یک نماینده بیمه که با وی آشنایی دارند بیمه‌نامه عمری خریداری کرده باشند و همان نماینده را به شما و هر کس دیگری پیشنهاد کنند می‌تواند برای آن نماینده اتفاق خوب و مثبتی باشد؛ اما شما برخلاف بقیه از کیفیت مشاوره و بیمه‌نامه‌ای که دریافت می‌کنید کاملاً مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید کنید. اصلاً لزومی ندارد تا شما و دوستانتان از یک شرکت بیمه و از یک نماینده و با یک شرایط بیمه‌نامه عمر موردنظرتان را تهیه کنید.

6- همه شرکت‌های بیمه خوب هستند اما برخی بهتر…

هیچ شرکت بیمه‌گر، بدی نداریم، همه شرکت‌های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند و محصول بیمه‌ای که ارائه می‌کنند کاملاً مورد تأیید و نظارت بیمه مرکزی است. اما برخی از بازیگران اصلی صنعت بیمه توانسته‌اند خدمات و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری از سایر شرکت‌ها ارائه کنند و دقیقاً همین رقابت کاملاً سالم است که بهترین و محبوب‌ترین شرکت‌های بیمه را مشخص می‌کند.

 بیمه عمر خود را از این شرکت‌ها تهیه کنید

به همین منظور مرجع تخصصی الو بیمه عمر به شما پیشنهاد می‌کند از اشخاصی که دائم در حال تخریب سایر شرکت‌های بیمه‌ای هستند و فقط تبلیغ شرکت بیمه خودشان را می‌کند خریداری نکنید. با مشاوره و خرید از این افراد فقط مشتی وعده‌های پوچ دریافت می‌کنید و در کوتاه‌مدت از خرید خود پشیمان خواهید شد.

7- از مشاوران بیمه مستندات بخواهید

از هرکسی که ادعایی می‌کند و یا قانونی را مطرح می‌کند حتماً مستندات بخواهید و همه مستندات مکتوب و قابل استناد و با منبع باشند. ممکن است پوشش‌هایی خارج از تعهدات بیمه‌نامه و یا سودهایی فراتر از توان شرکت‌های بیمه و یا خیلی موارد دیگر به شما گفته شود. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای هرکدام از این موارد مستندات مکتوب و قانونی و با ذکر منبع از افراد بخواهید.

8- از شرایط بیمه‌نامه انتخابی‌تان قبل از خرید مطلع شوید

همیشه از مشاور بیمه ایی خود بخواهید که کاملاً شرایط خرید، سود، بازخرید، وام، پوشش‌های بیمه ایی، موارد استثنا و دوره انتظار بیماری‌ها و حوادث را برایتان کامل توضیح داده و جدول استعلام موردنظر شمارا کاملاً برایتان تشریح نماید

خرید بیمه عمر یکی از مهم‌ترین و باشکوه‌ترین انتخاب‌ها و تصمیمات شما در طول زندگی است. طولی نخواهد کشید که از انتخاب خود خوشحال و به آن افتخار خواهید کرد. مرجع تخصصی الو بیمه عمر کنار شماست و در این مسیر همراهتان خواهد بود.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید