جمعه, 24 سپتامبر, 2021

شرکت بیمه پاسارگاد به‌منظور عرضه خدمات بیمه‌های درزمینهٔ بیمه‌های زندگی و غیرزندگی
(به‌طور مستقیم و قبولی اتکائی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس گردیده است.

شرکــت در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۸ و تحــت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال که ۵۰ درصد آن پرداخت‌شده بود، در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشته‌های بیمه‌ای به شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود و در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۰۱ با صـدور نخسـتین بیمه‌نامه، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
(کد اقتصادی ۴۱۱۱۱۱۶۵۱۹۴۸)

شرکت در تاریخ ۱۳۸۶/۰۸/۰۵ مجوز قبولی اتکایی از مؤسسات بیمه داخلی را طی شماره ۲۵۵۹۸ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت و با صدور اولین گواهی قبولی در تاریخ ۱۳۸۶/۰۹/۱۸، فعالیت خود را در این بخش نیز آغاز نموده و این مجوز همه‌ساله تمدیدشده است. صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد در مجمع عمومی فوق‌العاده در سال ۱۳۹۴ با اکثریت آراء، سرمایه شرکت را از مبلغ ۱۱۳۴ میلیارد ریال به مبلغ ۴۰۸۲ میلیارد ریال افزایش دادند.


انتخاب بیمه پاسارگاد به‌عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال‌های ۱۳۸۶ و ۱۳۸۸، کسب عنوان شرکت برتر ازنظر رشد سریع در سال ۹۰، ۹۱ و ۱۳۹۲ به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی نشان از وجود عوامل مؤثر و قابل‌اطمینان در رشد، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد.

شبکه گسترده فروش شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از پانزده مدیریت منطقه، ۸۲ شعبه، ۲۶۰۰ نمایندگی فعال و ۲۰۰۰۰ نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه‌های اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی به شما هم‌وطن گرامی است. سرمایه بیمه پاسارگاد در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ میلیارد ریال است.

چشم‌انداز:
کسب حداکثر سهم بازار بیمه کشور
تا سال ۱۴۱۴ در بین شرکت‌های بیمه خصوصی

مأموریت:
ارائه خدمات متنوع و مطلوب
بیمه‌ای موردنظر بیمه‌گذاران در سراسر کشور

راهبرد:
گسترش شبکه خدمات‌رسانی
به‌موقع و مناسب در اقصی نقاط ایران