سه‌شنبه, 27 جولای, 2021

فرصت استثنائی حضور در بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد مطابق آیین‌نامه ۹۶ بیمه مرکزی به دوستداران و علاقه‌مندان به فعالیت در رشته بیمه‌های زندگی (عمر و تأمین آتیه) کد رسمی نمایندگی اعطا می‌کند.

اینکه در گذشته چه اتفاقاتی برایتان افتاده است و در حال حاضر در چه وضعیتی هستید اصلاً مهم نیست. مهم حالاست. لحظه کنونی که تصمیم به شروع و ایجاد تغییرات شگرف در زندگی خود می‌گیرید. کافی است فعل خواستن را صرف کنید.

شروع یک فعالیت مقدس و خداپسندانه و درعین‌حال پردرآمد و رو به رشد را با اخذ کد رسمی نمایندگی بیمه در مرکز تخصصی اعطای نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد تجربه کنید.

فعالیت در بیمه برتر کشور، ارتقای شغلی و سازمانی، درآمد تصاعدی و ماندگار، آموزش و پشتیبانی حرفه ای و کاملأ رایگان در انتظار شماست.

جهت دریافت کد رسمی نمایندگی بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد و اشتغال در صنعت پر سود و پر رونق فروش بیمه عمر به ما بپیوندید.

برای استفاده از این فرصت شغلی کم‌نظیر که توسط قوی‌ترین و متفاوت‌ترین گروه آموزشی کشور برگزار می‌گردد کافی است فرم درخواست نمایندگی زیر را پرکنید تا بیمه پاسارگاد پس از انجام بررسی‌های لازم در اسرع وقت (حداکثر ۴۸ ساعت کاری) برای شروع به همکاری از شما دعوت به عمل آورد.

در صورتی که در هر مرحله از ثبت نام با مشکلی مواجه شدید با تلفن پشتیبان بیمه پاسارگاد در ارتباط باشید:

09190781015

مرحله 1 از 3

33%