کار پاره‌وقت راه مناسبی برای ایجاد تعادل میان کار وزندگی شخصی است. در این سبک از کار کردن به‌راحتی می‌توانید زمان خود را مدیریت کنید و به کارهایی که دوست دارید راحت‌تر برسید. وقتی مشغول به کار پاره‌وقت هستید دیگر نیازی نیست که تعداد ساعات زیاد و مشخصی را سرکار باشید.

بسیاری از مردم دلایل شخصی و حرفه‌ای برای در نظر گرفتن کار پاره‌وقت دارند.‌ فاکتورهای زیادی برای جست‌وجوی کار پاره‌وقت در مقابل کار تمام‌وقت باید در نظر گرفته شود. بسیاری از مردم فقط به درآمد زیاد فکر می‌کنند، اما تنها درآمد ملاک نیست بلکه مؤلفه‌هایی همچون سلامتی، شادابی و خانواده در انتخاب شغل تمام‌وقت یا پاره‌وقت تأثیرگذار است.

1. وقت آزاد بیشتری برای دنبال کردن پروژه‌ها و فعالیت‌های جانبی دارید

واضح‌ترین مزیت اشتغال به کار پاره‌وقت این است که زمان آزاد بیشتری برای انجام دادن کارهای دیگرتان دارید. ممکن است دانشجو باشید یا مسئولیت‌های مختلفی بر عهده داشته باشید یا حتی یک خانم خانه‌دار باشید که وقت و زمان کمی برای کار کردن داشته باشید. در اینجا ارزش کار پاره‌وقت خودنمایی می‌کند.

موقعیت دیگری که کار پاره‌وقت برای شما ایجاد می‌کند این است که اگر علاقه شخصی برای ادامه دادن کار خاصی دارید (نظیر نویسندگی، ورزش حرفه‌ای، تحقیق و پژوهش یا کار روی پروژه‌های داوطلبانه) وقت کافی برای انجام این کارها خواهید داشت.

2. فرصتی برای درآمدزایی بیشتر

شاید این موضوع کمی با تناقض همراه باشد، ولی کار پاره‌وقت گاهی اوقات فرد را قادر می‌سازد تا بیش از یک کار تمام‌وقت درآمد داشته باشد. تجربه ثابت کرده است که علاقه و اشتیاق افراد به کار پاره‌وقت بیشتر از کار نیمه‌وقت است به همین خاطر احتمال موفقیت و کسب درآمد بیشتر در درازمدت و تبدیل آن به یک کار پردرآمد رو به رشد بسیار زیاد است.

3. کاهش سطح استرس و بهبود سلامتی

مطالعات نشان می‌دهد که افرادی که به‌صورت تمام‌وقت فعالیت می‌کنند احساس خستگی و فرسودگی بیشتری نسبت به سایرین دارند زمان کمتری برای تفریح و ورزش دارند ازاین‌رو سلامتی آن‌ها با خطرات بیشتری روبه‌رو خواهد بود. مشاغل پاره‌وقت این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا زمان بیشتری را صرف خود کنید و بیشتر به خودتان برسید. اینکه هرروز صبح با زنگ ساعت از خواب بیدار نمی‌شوید، بسیار لذت‌بخش است و درعین‌حال سطح استرس شما تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

حتی این واقعیت که کار نیمه‌وقت مستلزم بخش شدن سبک زندگی خواهد شد، می‌تواند روی کاهش استرس تأثیرگذار باشد. شاغلان پاره‌وقت راحت‌تر می‌توانند زمانی برای درمان، نظافت، خرید و حتی سرویس اتومبیل خود پیدا کنند.

4. اهمیت خانواده

برای کسانی که خانواده بیشترین اهمیت را در زندگی دارد، کار پاره‌وقت در برابر کار تمام‌وقت بسیار ایده آل خواهد بود. شما فرصت بیشتری را نزد خانواده و عزیزان خودخواهید بود البته به شرطی که از کار پاره‌وقتتان درآمد کافی را کسب کنید.

یکی از کارهای پاره‌وقتی که می‌تواند درزمانی کوتاه شمارا به لحاظ مالی تأمین کند و حتی به‌سرعت جایگزین کار اصلی شما می‌شود حرفه نمایندگی فروش بیمه‌های عمر و تأمین آتیه پاسارگاد است.

شما می‌توانید هر زمان و در هر شرایطی که بودید به افراد مختلف مشاوره بدهید و بیمه‌نامه موردنظر خود را به فروش برسانید و کسب درآمد کنید.
هرچقدر که زمان بیشتری بگذارید و فروش بیشتری داشته باشید طبیعتاً از درآمد بالاتری برخوردار خواهید بود.

می‌توانید ضمن حفظ شغل اولتان به کار فروش بیمه عمر بپردازید، از این موقعیت و شرایط خوبی که بیمه پاسارگاد برای شما فراهم کرده است می‌توانید نهایت استفاده را ببرید.
در طول روز یا حتی در طول هفته می‌توانید زمانی را برای فعالیت در این حرفه اختصاص دهید و از کار خود لذت ببرید.

مطمئن باشید با اختصاص زمان بیشتر و فعالیت هوشمندانه و حمایت‌های مرجع تخصصی الو بیمه عمر به‌عنوان تخصصی‌ترین مجموعه آموزشی بیمه ضمن لذت بردن از زندگی و خانواده از درآمد مناسبی نیز برخوردار خواهید بود.

در حرفه نمایندگی فروش بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد کار متعلق به شماست، کارفرما نیز شما هستید، شما هستید که تعیین می‌کنید چه زمانی و به چه میزان فعالیت کنید.

می‌خواهم نماینده بیمه پاسارگاد شوم

3 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید