معمولاً برای شروع هر کسب‌وکاری علاوه بر تجربه و سابقه کار به سرمایه اولیه و یک فضا (دفتر کار یا مغازه) نیاز دارید که این موضوعات امروزه بسیار پرهزینه و حتی پردردسر هستند.

اگر به هر علتی کسب‌وکار شما که با هزار امید و آرزو بناشده است با موفقیت همراه نباشد آسیب‌های مالی و حتی روحی زیادی به شما وارد می‌کند.

هزینه‌های جاری کسب‌وکار که شامل حقوق و مزایای پرسنل، اجاره‌بها و مالیات، هزینه‌های نگهداری و تبلیغات نیز مزید بر علت است تا در این فضای رقابتی کسب‌وکار شما بیش‌ازپیش با چالش روبه‌رو باشد.

اما در کسب‌وکار نمایندگی فروش بیمه‌های زندگی که پیشنهاد پاسارگاد به شما ایرانیان عزیز است، برخلاف سایر مشاغل به هیچ‌گونه دفتر کار، مغازه و سرمایه‌ای نیاز ندارید.

مهم‌ترین سرمایه خود شما هستید که فعل خواستن را صرف کرده‌اید و آماده ارائه یک خدمت مقدس به عموم مردم هستید.

اینکه در شغل فروشندگی بیمه‌های عمر و تأمین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد شما الزامی به داشتن دفتر کار ندارید تا حد بسیار زیادی به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر و بهتر از سایر مشاغل رشد کنید و از درآمد و پس‌انداز بیشتری برخوردار باشید. شما می‌توانید از امکانات و فضای مجموعه آموزشی بیمه پاسارگاد در شهر تهران و به‌زودی در اقصی نقاط ایران برای انجام امور مشاوره‌ای و پشتیبانی خود استفاده کنید. حتی اگر مایل به داشتن دفتر کار اختصاصی باشید می‌توانید پس از حصول شرایط لازم اقدام به تأسیس دفتر بیمه خود کنید.

به‌جرئت می‌توان گفت که شما پا به شغلی می‌گذارید که نسبت به همه کسب‌وکارهای دیگر هزینه‌های کمتری برای شما به همراه دارد. این را به فال نیک بگیرید و از این فرصت استثنائی استفاده کنید.

مرجع تخصصی الو بیمه عمر به‌عنوان مجری جذب، پشتیبانی و آموزش نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تأمین آتیه پاسارگاد بر اساس آیین‌نامه 54 بیمه مرکزی افتخار این را دارد تا بهترین خدمات حمایتی، آموزشی و انگیزشی را تقدیم فعالان این عرصه کند.

ظرفیت بکر بازار بیمه، فرهنگ‌سازی انجام‌شده طی سالیان اخیر توسط رسانه و سفیران آرامش و وجود یک حامی تمام‌عیار تحت عنوان مرجع تخصصی الو بیمه عمر این مسیر را از همیشه و بهتر از هر زمان و مکان دیگری برای شما متقاضیان ورود به صنعت بیمه هموار می‌کند.

از فرصت ویژه حضور در بیمه پاسارگاد به میزبانی مرجع تخصصی الو بیمه عمر بهره‌مند شوید.

می‌خواهم نماینده بیمه پاسارگاد شوم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید