پرداخت خسارت 111 میلیاردی توسط شرکت بیمه پاسارگاد

0
649

 

خسارت انبار شرکت صنایع پلاستیک پوشینه که به علت حادثه آتش سوزی متحمل خسارت های عمده ای شده بود، توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شد.

خسارت وارده به یکی از انبارهای محصولات تولیدی کارخانه شرکت صنایع پلاستیک پوشینه در جاده ترانزیت تاکستان- ابهر که دچار آتش‌سوزی شده بود،  به مبلغ ۱۱۱ میلیارد و ۱۰۷ میلیون و ۷۳۱ هزار ریال، توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شد.

انبار اصلی شرکت صنایع پلاستیک پوشینه در شهرستان ابهر، ۱۷مرداد ماه دچار حریق و این حادثه موجب ازبین‌رفتن تمامی محصولات موجود در انبار شرکت و آوار کلی سوله به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع شده بود.

در جریان این حادثه سوله و محصولات پلاستیکی BOPP موجود در آن به طور کلی از بین رفته و به خاکستر تبدیل شده بود.

گفتنی است، شرکت صنایع پلاستیک پوشینه در سال ۱۳۷۶ با بهره‌گیری از تکنولوژی مدرن دنیا تأسیس شده بود و زمینه فعالیت این شرکت تولید فیلم پلاستیکی BOPP برای اولین بار در ایران، تولید فیلم پلاستیکی CAST FILM، تولید فیلم متالایز و چاپ فیلم و کلیشه سازی و… در زمینه صنایع چاپ و بسته بندی است. تولید این محصول برای اولین بار در کشور انجام شده و جهت مصارف بسته بندی کاربرد داشت.

با پیگیری‌های مدیریت بیمه‌های آتش‌سوزی و کارشناسان رسمی دادگستری شامل بررسی علت حریق، ارزیابی فیزیکی خسارت و حسابرسی‌های به عمل آمده مبلغ خسارت ارزیابی و طی 2 مرحله علی الحساب و قطعی از محل بیمه نامه آتش‌سوزی به شرکت صنایع پلاستیک پوشینه پرداخت شد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید