در نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2018) دکتر مجید قاسمی به‌عنوان چهره برگزیده صنعت بانکداری کشور انتخاب شد

0
172

دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، در جشنوارهٔ چهره‌های ماندگار در صنعت بانکداری و پرداخت ایران، به‌عنوان چهره ماندگار و تأثیرگذار در صنعت بانکداری کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط بانک پاسارگاد، در این جشنواره که هم‌زمان با نمایشگاه تراکنش ایران در تاریخ 22 آبان 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران برگزار شد، از دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، به‌پاس خدمات شایسته و سابقه طولانی در صنعت بانکداری تقدیر به عمل آمد.

بر اساس این خبر، بانک پاسارگاد اولین بانکی است که موفق به راه‌اندازی سامانه کربنکینگ (سامانه جامع بانکداری متمرکز) منحصربه‌فرد شده است. این بانک در بستر این سامانه، برای اولین بار، قابلیت ارائه انواع خدمات و محصولات بانکداری الکترونیک از قبیل سامانه‌های بانکداری مجازی، کی‌پاد، وی‌پاد، اولین نرم‌افزار موبایل بانک بر روی ساعت‌های هوشمند، استفاده از FaceID و اثرانگشت برای ورود به سامانه موبایل بانک و … را فراهم کرد.

این جشنواره به‌منظور پاسداشت شخصیت‌های تأثیرگذار در صنعت بانکداری و پرداخت ایران، تقدیر از همت والای این عزیزان و تأثیر مثبت آن‌ها بر صنعت و نیز باهدف معرفی سوابق و خدمات چهره‌های این صنعت به جامعه برگزار شد.

گفتنی است در این جشنواره از محسن قادری به‌عنوان چهره برگزیده صنعت پرداخت، مصطفی الهی چهره برگزیده فناوری مالی و اسدالله امیر اصلانی به‌عنوان چهره برگزیده صنعت بانکداری تقدیر به عمل آمد.

  

 

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید