ارتقاء ۲۰ پله ای بیمه پاسارگاد در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور

0
472

در تازه‌ترین رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی کشور که به معرفی شرکت‌های برتر ایران در سال ۱۳۹۶ اختصاص دارد، بیمه پاسارگاد در دوازدهمین سال فعالیت خود با جهشی توانست جایگاه خود را در بین شرکت‌های برتر کشور ۲۰ پله بهبود بخشد.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، سازمان مدیریت صنعتی برای بیست و یکمین سال متوالی، فهرست شرکت‌های برتر کشور را بر اساس سال مالی ۱۳۹۶ با حضور مقامات، مدیران شرکت‌های برتر و صاحب‌نظران اقتصادی و صنعتی روز دوشنبه هشتم بهمن ۱۳۹۷ اعلام کرد.

بر این اساس، شرکت بیمه پاسارگاد با ۲۰ پله ارتقاء، در بیست و یکمین سال تدوین فهرست شرکت‌های برتر که توسط سازمان مدیریت صنعتی برای عملکرد سال ۱۳۹۶ شرکت‌های بزرگ ایران صورت گرفت، رتبه ۶۱ را کسب نمود. این شرکت ازنظر میزان فروش/درآمد با فروش ۱۹۹۳۱٫۸ میلیارد ریالی، رتبه خود را از ۸۱ به ۶۱ ارتقاء داد.

گفتنی است، بیمه پاسارگاد طی سال‌های فعالیت خود با بهره‌مندی از شبکه گسترده فروش، کارشناسان متخصص و کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۸۲ شعبه، ۲۶۰۰ نمایندگی فعال و ۲۰ هزار نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه، توانسته است به این مهم دست یابد.

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید