حضور بیمه پاسارگاد در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

0
170

شرکت بیمه پاسارگاد در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) باهدف توسعه فرهنگ بیمه و ارائه هر چه‌بهتر خدمات، همراه با سایر شرکت‌های بیمه حضور فعال داشت.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، بیمه پاسارگاد در غرفه اختصاصی این شرکت و در طول برگزاری نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه که از ۲ تا ۵ اردیبهشت‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، ضمن ارائه انواع خدمات و محصولات بیمه‌ای در (سالن A 31، غرفه ۷) پذیرای بازدیدکنندگان گرامی بود همچنین رئیس‌کل بیمه مرکزی و هیئت همراه از غرفه بیمه پاسارگاد بازدید کردند.

گفتنی است حضور فعال بیمه پاسارگاد با دارا بودن سطح یک توانگری مالی مؤسـسات بیمه برای هفتمین سال متوالی، طبق ارزیابی صورت‌های مالی مصوب سال ۱۳۹۶ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همچنین تمدید مجوز قبولی اتکایی این شرکت از مؤسسات بیمه داخلی توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نشان از موفقیت‌های این شرکت در عرصه‌های گوناگون دارد. این شرکت با ۸۲ شعبه، ۲۷۰۰ نماینده فعال و ۲۱۰۰۰ نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه فرصتی را برای گسترش صنعت بیمه در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی فراهم نموده است.


 

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید