اعطای گواهینامه اولین جایزه مدیریت دانش به بیمه پاسارگاد

0
845


گواهینامه اولین جایزه مدیریت دانش در کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه به شرکت بیمه پاسارگاد اعطا شد. این قدردانی به‌پاس تلاش بی‌شائبه بیمه پاسارگاد در راستای توسعه مبانی علمی و کاربردی مدیریت دانش، کمک به طراحی و استقرار نظام مدیریت دانش، به این شرکت اعطاشده است.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه با حضور اندیشمندان، صاحب‌نظران، استادان و علاقه‌مندان، به همت انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم در روز ۲۵ مهر ۱۳۹۷ برگزار شد.

گفتنی است هیئت‌داوران پس از بررسی شاخص‌ها و ارزیابی اظهارنامه‌ها و جلسات حضوری، تلاش‌های این شرکت را شایسته دریافت گواهینامه اولین جایزه مدیریت دانش که هم‌زمان با  کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه برگزار شد، دانستند.

مدیریت دانش برای سازمان یک الزام اجتناب‌ناپذیر است. مدیریت دانش یک زنجیره است که این زنجیره به ترتیب شامل مدیریت دانش (ایجاد، تسهیم و به‌کارگیری)، دارایی‌های دانش (سرمایه ارتباطی، سرمایه ساختاری و سرمایه انسانی)، خدمات و محصولات (پروژه، سرمایه‌گذاری، فرآیندها و …) و در پایان تأثیرگذاری (سازمان، منطقه و جهان) است. تأثیرها ارزیابی‌شده و آموخته‌های جدید (یادگیری‌ها و نوآوری‌ها) در کل زنجیره لحاظ می‌شوند. نقش مدیریت و رهبران در این زنجیره تعریف استراتژی‌های دانشی، پایه‌ریزی فرهنگ دانشی، حمایت و پشتیبانی‌های موردنیاز است. جایزه مدیریت دانش برای توسعه، سطح سازمان‌ها را بر اساس ارزیابی معیارهای این زنجیره مشخص می‌کند.

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید