در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی؛ امکانات ویژه برای روشندلان در شعبه‌های بانک پاسارگاد

0
287

بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و ارتقای کیفیت خدمات بانکی، تجهیزات و امکانات ویژه‌ای را برای روشندلان در شعبه‌های خود ایجاد کرده است.

به گزارش روابط بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: این تجهیزات با بهره‌گیری از فنّاوری‌های روزآمد، امکان استفاده از خدمات بانکی را به‌صورت دیداری و شنیداری و بدون نیاز به حضور همراه فراهم می‌کنند. در این طرح کلیهٔ ضوابط و قوانین امنیتی رعایت شده و روشندلان از طریق دستگاه برجسته نگار و با استفاده از دستیار صوتی، کلیهٔ امور بانکی را انجام می‌دهند. وی ادامه داد: این دستگاه مجهز به صفحه‌کلید و نمایشگر بریل بوده که روشندلان می‌توانند با استفاده از صفحه‌کلید، تمامی فرم‌های بانکی را تکمیل کرده و سایر عملیات بانکی موردنیاز خود را اجرا کنند. نوشتار موجود در فرم‌های بانکی از طریق نمایشگر بریل در دستگاه برجسته نگار به‌صورت لمسی قابل‌خواندن برای روشندلان است.

رفیعی تصریح کرد: مشتریان روشندل با استفاده از این سامانه و بدون نیاز به حضور همراه، فرم‌های درخواست انواع عملیات بانکی مثل افتتاح حساب، دریافت و واریز وجه، خدمات کارت و… را با استفاده از ورودی و خروجی‌های صوتی و بریل تکمیل می‌کنند، سپس فرم‌های تکمیل‌شده توسط چاپگر باجه پرینت شده و برای انجام عملیات در اختیار مسئول باجه قرار می‌گیرد. وی خاطرنشان کرد: ارائه خدمات ویژه برای روشندلان در برخی از شعبه‌های بانک راه‌اندازی شده و در سایر شعبه‌ها در دست توسعه است.

مدیر روابط عمومی بانک ضمن اشاره به سایر خدمات ارائه‌شده به معلولان افزود: بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، اقدام به مناسب‌سازی برخی از شعبه‌های خود برای تردد جانبازان و معلولان گرامی کرده است. این اقدام با تجهیز این شعبه‌ها به رمپ، آسانسور یا جک بالابر، هم‌سطح کردن شعبه با پیاده‌رو و … صورت گرفته است. همچنین این بانک در اقدامی دیگر ویلچر پیشرفته جهت بهره‌مندی معلولان، به بنیاد معلولین فاطمه زهرا (س) ایرانیان اهدا کرد.
گفتنی است پیش‌ازاین نیز خدمات و تسهیلات ویژه‌ای جهت استفادهٔ معلولان و روشندلان در شعبه‌های بانک پاسارگاد ایجادشده است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید