پرداخت ۱۸ میلیارد ریال توسط بیمه پاسارگاد به مصدوم یک حادثه رانندگی

0
83

شرکت بیمه پاسارگاد بیش از ۱۸ میلیارد ریال به سرنشین موتورسیکلت که در حادثه رانندگی در شهرستان دستجرد مصدوم شده بود خسارت دیه پرداخت کرد.

بر اساس گزارش‌های دریافتی؛ یک دستگاه وانت پیکان که نزد شرکت بیمه پاسارگاد دارای بیمه‌نامه شخص ثالث و حوادث راننده بود در اثر برخورد با موتورسیکلت حادثه رانندگی را به وجود آورد که منجر به پرت شدن و شکستگی از ناحیه سر راکب موتورسیکلت شد. در این حادثه رانندگی که به علت عدم رعایت حق تقدم حین گردش‌به‌چپ در خیابان کاشانی برخوار در شهرستان دستجرد اتفاق افتاد، راکب موتورسیکلت به‌شدت مصدوم و از ناحیه سر دچار شکستگی شد. مصدوم به مراکز درمانی منتقل و درنهایت معالجات مثمر ثمر واقع نشده و دچار زندگی نباتی شد.

به دنبال وقوع این تصادم پرونده‌ای در شعبه اصفهان شرکت بیمه پاسارگاد تشکیل و پس از تشخیص پزشکی قانونی ازآنجاکه میزان صدمات بدنی و آسیب‌های وارده به راکب موتورسیکلت بسیار زیاد بود میزان دیه وارده به این مصدوم طبق رأی مقام قضایی ۷۹۲, ۸۳ نفر شتر تعیین شد که پس از انجام بررسی‌های لازم و با توجه به تعهد شرکت بیمه و ارزش ریالی هر نفر شتر در سال جاری، مبلغ ۱۸ میلیارد و ۲۸۰ میلیون و ۷۷۳ هزار ریال دیه تعیین و درنهایت خسارت تعدد دیات از محل پوشش بیمه‌نامه شخص ثالث مقصر حادثه، از سوی شرکت بیمه پاسارگاد به‌حساب سپرده دادگستری شهرستان برخوار پرداخت شد.

گفتنی است پرداخت خسارت به مصدوم حادثه رانندگی هشداری است به رانندگان وسایل نقلیه تا در زمان تهیه بیمه‌نامه شخص ثالث به سقف تعهدات بیمه‌نامه خود توجه نمایند، چراکه اهمیت بیمه‌نامه شخص ثالث را می‌توان در این حادثه به‌وضوح مشاهده کرد.

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید