در پی وقوع سیل و به‌جا ماندن خسارت ناشی از این حادثه در روزهای ابتدایی سال نو موجب شد تا کارشناسان بیمه پاسارگاد در سرپرستی استان‌های گلستان، مازندران، فارس و لرستان از همان ساعات ابتدایی در محل حضور یافته و خسارت ناشی از این حادثه را جبران کردند.

به دنبال وقوع سیل و تخریب ساختمان‌ها، اثاثیه و تجهیزات منازل مسکونی و غیرمسکونی در استان گلستان، کارشناسان بیمه پاسارگاد در کوتاه‌ترین زمان ممکن جهت ارزیابی و پرداخت خسارت ناشی از سیل در منطقه حضور یافتند.

مدیران و کارشناسان این شرکت در جلسه کمیته رسیدگی و پرداخت خسارت زیان دیدگان و بیمه‌گذاران ناشی از سیل در استان گلستان که با حضور حمید عبدالحسین حریری مدیرکل بیمه‌های اموال به همراه مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی، مدیر منطقه ۴، معاون اداره نظارت و کنترل فنی منطقه، مسئول خسارت، مسئول مالی و رئیس شعبه گنبدکاووس در منطقه تشکیل و مقرر شد کلیه خسارت‌ها کارشناسی و به بیمه‌گذاران پرداخت شود. در این بازدید از واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی آق‌قلا، قربان‌آباد و آق قبر شامل ۴ واحد دارویی و پلاستیک و ۵ واحد مرغداری صنعتی بزرگ در شرایط نامناسب توأم با بارش باران و آب‌گرفتگی کامل بازدید و برآورد خسارت صورت گرفت.

بنا بر گزارش‌های دریافتی، مبلغ خسارت این واحدهای صنعتی ۷۰ تا ۹۰ میلیارد ریال در بازدیدهای مقدماتی تخمین زده شد. حدود ۳۰۰ فقره خسارت منزل مسکونی اعلام و ۱۵۰ مورد نیز پرداخت‌شده و مابقی آماده پرداخت است که جهت رعایت حال بیمه‌گذاران چک خسارت در محل سکونت آنان توسط کارشناسان این شرکت تحویل داده می‌شود.

 

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید