در مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار؛ از مدیرعامل بانک پاسارگاد به‌عنوان خیر نمونه در ساخت کتابخانه تقدیر شد

0
155

در مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار که در تاریخ 24 آبان سال 1397 در محل تالار وحدت برگزار شد، از دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، به‌عنوان «خیر نمونه کشوری» در امر ساخت کتابخانه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در این مراسم که با حضور غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور، علامه فاطمی نیا، جمعی از مسئولان نهاد کتابخانه‌ها و برگزیدگان برگزار شد، از بانک پاسارگاد به دلیل ساخت چند باب کتابخانهٔ مجهز، در مناطق محروم و آسیب‌دیدهٔ کشور تجلیل شد.

بر اساس این خبر، بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام به ساخت چندین مدرسه و کتابخانه در مناطق محرومی مانند کهگیلویه و بویر احمد، همدان، اردبیل، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، کرج، آذربایجان، خوزستان و … کرده است. این مدارس و کتابخانه‌ها با بهترین امکانات، در مدت کوتاهی به بهره‌برداری رسیده و یا در حال ساخت و آماده‌سازی جهت استفادهٔ دانش‌آموزان مناطق محروم هستند.

راه‌اندازی مراکز بهداشت در مناطق محروم استان آذربایجان شرقی و همچنین ساخت بیمارستان در حال احداث خاتم در استان قم از دیگر برنامه‌های این بانک است.

گفتنی است در این مراسم ضمن تقدیر از کتابخانه‌های برگزیده و مسئولان و کتابداران برتر، از کاظم قلم‌چی، عباس مصلی‌نژاد، محمدجواد محمدآبادی، عبدالحمید هنری و حسین قره‌چمنی نیز به‌عنوان خیرین برتر در امر ساخت کتابخانه تقدیر به عمل آمد.

               

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید