تقدیر از بیمه پاسارگاد در جشنواره ملی سلامت‌محور

0
451

تندیس دومین جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور با رویکرد ارتقای سلامت محصولات و خدمات با چشم‌انداز بهبود سیستم سلامت کشور و تشویق نشان‌های برتر و سازمان‌های متعهد به امر سلامت به بیمه پاسارگاد اهدا شد.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، این همایش به‌منظور ارتقای سطح آگاهی، نگرش و فرهنگ استفاده از محصولات و خدمات سلامت‌محور، در راستای کنترل، نظارت و ارزیابی سلامت در تولیدات و خدمات کشور، باهدف شناسایی و تشویق برندها و سازمان‌های متعهد به‌سلامت و معرفی آخرین دستاوردهای صنایع پیشرو در تاریخ ۶ شهریورماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما با حضور مقامات عالی و مسئولین بخش سلامت کشور برگزار شد. در دومین جشنواره ملی صنعت سلامت از شرکت‌های فعال درزمینهٔ تولید محصولات سلامت‌محور تقدیر شد.
با توجه به اهمیت موضوع سلامت در کشور، در کنار تمام پیشرفت‌های حوزه سلامت، همچنان کشور با چالش‌های فراوانی مواجه است. ازاین‌جهت سلامت امری است که مردم، حاکمیت و صاحبان صنایع، بخش‌های تولیدی، تحقیقاتی، بازرگانی و خدمات دهنده برای صیانت از آن مسئولیت دارند. همچنین توجه به تأکید و ابلاغ سیاست‌های کلان سلامت از سوی مقام معظم رهبری در جهت حمایت از تولید باکیفیت داخلی و اجرای طرح تحول نظام سلامت، برای دستیابی به جامعه سالم و بانشاط، ضرورت انجام مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پیشرو در این حوزه را دوچندان نمود. در این راستا، سازمان غذا و دارو، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی متولی و تأثیرگذار حوزه سلامت کشور در این جشنواره همکاری داشتند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید