حادثه مثل همیشه بی‌خبر اما گاهی با خشونتی کمتر…!

حادثه هر بار با شکل و قیافه‌ای عجیب و جدید به سراغ افراد و اموالشان می‌رود، غم و اندوه حادث‌شده یک‌طرف، آسیب‌های جسمی و روحی هم یک‌طرف، اما این پایان ماجرا نیست. هزینه‌هایی که شخص حادثه‌دیده متحمل می‌شود نیز مزید بر علت است تا همیشه نسبت به حادثه گریزان باشیم

حوادث طبیعی و غیرطبیعی، اتفاقات محیط کار، مخاطرات شغلی و غیر شغلی و اتفاقات غیرمترقبه همواره انسان را تهدید می‌کند. هرساله افراد زیادی در سراسر دنیا دچار حادثه می‌شوند، از یک جراحت بسیار پیش‌پاافتاده گرفته تا بدترین آن‌ها که فوت است.

ازآنجاکه حادثه قابل پیش‌بینی نیست، پس حتی اگر تمام اصول ایمنی را هم رعایت کنیم و تمام اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم، بازهم نمی‌توانیم ادعا کنیم که 100 درصد از هرگونه آسیب و خطری مصون هستیم.

جراحت، سوختگی، شکستگی، دررفتگی، خراشیدگی و پارگی اعضای بدن و مواردی ازاین‌دست را باید روی خوش حادثه بنامیم که احتمال وقوعشان بسیار محتمل است و حتی زمانی که در خانه‌مان هستیم و همه شرایط هم بر وفق مرادمان است ممکن است برایمان اتفاق بیفتد.

اما چاره چیست؟

در کنار رعایت کلیه اصول ایمنی، باید همه اقدامات پیشگیرانه را نیز انجام داد که در رأس آن‌ها بیمه است.
بیمه در زمان وقوع حادثه به‌عنوان جبرانگر از راه می‌رسد. بیمه معجزه نمی‌کند، اما خسارت‌های به بار آمده را به بهترین شکل ممکن پوشش می‌دهد.

ازآنجاکه خود، خانواده وزندگی‌مان مهم‌ترین دارایی ما هستند، پس باید قبل از هر چیز زندگی‌مان را بیمه کنیم.

بیمه‌های عمر و تأمین آتیه با ارائه کامل‌ترین پوشش‌های حادثه، حمایتی درخور و جبرانی کامل را برایمان به ارمغان می‌آورند.

شرکت بیمه پاسارگاد یکی از فعالان و عرضه‌کنندگان محصولات بیمه‌ای، با توجهی کامل به موضوع حوادث و آسیب‌های جانی، مالی و اجتماعی آن، انواع خطرات آن‌ها در بیمه‌های عمر و تأمین آتیه خود، پوشش داده است.

پوشش هزینه‌های پزشکی حادثه یکی از انواع خدمات ارائه‌شده توسط بیمه پاسارگاد است، هزینه پزشکی عبارت است از هزینه‌هایی که در صورت تحقق خطرات، بیمه‌شده مستقیماً در مقابل خدمات درمانی متحمل می‌گردد. سقف این پوشش تا 40 میلیون تومان در سال است.

به‌عنوان‌مثال شخصی که خود را با ماهانه 200 هزار تومان بیمه می‌کند به‌محض اینکه دچار حادثه شود به میزان 21/600/000 تومان تحت پوشش هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه بیمه پاسارگاد قرار می‌گیرد

همه افراد بالای 12 سال مجاز به انتخاب آن می‌باشند. این پوشش تا 70 سالگی همراه شخص بیمه‌شده است و هرساله تا سقف درخواستی شارژ می‌شود
کودکان زیر 12 همچون سایر پوشش‌های حادثه می‌توانند این پوشش را انتخاب کنند، بعد از 12 سالگی به‌صورت خودکار برایشان فعال و زیر چتر حمایتی این پوشش قرار می‌گیرند.

نکته جالب این پوشش این است که در طول سال بیمه‌ای به‌دفعات و به کرار می‌توان از این پوشش استفاده کرد؛ و از آن جالب‌تر اینکه اگر خدای‌ناکرده شخص بیمه‌شده در طول مدت قرارداد بارها و بارها از این پوشش استفاده کند، هیچ تأثیری روی اندوخته نهایی وی نخواهد گذاشت.

جهت استفاده از این پوشش ارائه گزارش حادثه بیمارستان و اورژانس و فاکتورهای هزینه‌های پزشکی الزامی است و مبالغ پس از کسر کردن پرداختی‌های بیمه‌گر اول (تأمین اجتماعی – تکمیل درمان) پرداخت خواهند شد.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید