چیزهایی که از یک شغل می‌خواهیم احساس تکامل، رضایت، موفقیت، اشتیاق و حس مشارکت هستند. ازآنجایی‌که بیشتر زمان‌های ما صرف کار کردن می‌شود شاد بودن لازمه انتخاب و ادامه شغل فعلی ما است.

آینده شغلی بهتر یکی از مواردی است که همه ما به آن توجه خاصی داریم. اکثر مردم از نوجوانی و حتی سنین پایین‌تر به دنبال یافتن راهی برای تضمین آینده شغلی خود و ارتقا در مسیر شغلی هستند. یکی از نکاتی که امروزه همه در مورد آن سخن می‌گویند بحث اشتغال و داشتن شغلی مناسب است؛ اما چطور می‌توانیم آینده شغلی بهتری داشته باشیم؟ یا به‌عبارت‌دیگر آینده شغلی حرفه نمایندگی فروش بیمه عمر پاسارگاد چگونه است.

بسته به توانایی‌هایتان و فعالیتی که در این کسب‌وکار می‌کنید درآمد خوب و منصفانه‌ای به دست می‌آورید. موضوع بسیار مهمی که در این شغل وجود دارد این است که سیستم پرداخت حق‌الزحمه به‌صورت کارمزدی است و این یعنی اصل شایسته‌سالاری.

هرچقدر که فروش داشته باشید به همان میزان نیز درآمد خواهید داشت، هیچ سقف درآمدی وجود ندارد تعیین‌کننده شما هستید؛ اما این پایان ماجرا نیست ازآنجاکه این بیمه مربوط به خود انسان هست در طول فعالیت شغلی‌تان بارها شاهد استفاده بیمه‌گذاران از پوشش‌ها، مزایا و تسهیلات این بیمه‌نامه خواهید بود و این حس بسیار خوبی در شما به وجود می‌آورد و به مقدس بودن شغل خود بیش‌ازپیش ایمان خواهید آورد.

اما در کنار همه این محاسن، امکان ارتقای شغلی در سطوح مدیریتی و سازمانی نیز برای شما فراهم است.
پس از رسیدن به حدنصاب فروش، با رضایت و درخواست خود شما و تشخیص عوامل سازمان فروش می‌توانید در سمت‌های مشاور و مدیر فروش و آموزش ادامه فعالیت دهید تا هم از درآمد بالاتری برخوردار شوید و هم بتوانید تجربیات خود را به نمایندگان تازه‌وارد منتقل کنید ضمن اینکه این ارتقا اعتبار و جایگاه اجتماعی شمارا بیش‌ازپیش افزایش خواهد داد.

می‌خواهم نماینده بیمه پاسارگاد شوم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید