با فروش هر بیمه نامه عمر تا 30 سال کسب درآمد کنید

0
2074


شما در هر شغل و حرفه‌ای که باشید تا زمانی که هستید و کار می‌کنید درآمد کسب می‌کنید.
به‌جز تعدادی انگشت‌شمار از کسب‌وکارها و سرمایه‌گذاری‌ها تقریباً همه مشاغل دنیا مادامی برای شما درآمد به همراه دارد که در آن حضور دارید و فعال هستید.

با ترک، تغییر و یا از دست دادن هر شغل و حرفه‌ای به‌طورمعمول شما دیگر منتفع نخواهید بود.

حتی اگر برای مدتی به هر علت مثلاً مسافرت، بیماری و یا حتی استراحت سرکار خود حضور نداشته باشید علاوه بر اینکه مورد بازخواست و مواخذه قرار می‌گیرید حق‌وحقوقی نیز به شما تعلق نمی‌گیرد (به‌جز موارد خاص و بسیار محدود)

اما شغل نمایندگی فروش بیمه عمر با همه کسب‌وکارهایی که تابه‌حال با آن‌ها مواجه شده‌اید تفاوت دارد.
این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه زمانی کارکنید یا نکنید
این شما هستید که تصمیم می‌گیرید به چه میزان فروش داشته باشید
این شما هستید که تعیین می‌کنید کجا و چه زمان به مردم مشاوره بیمه عمر بدهید

و اما نکته قابل‌توجه و بسیار مهمی که در بیمه پاسارگاد وجود دارد این است که نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تأمین آتیه این شرکت به ازای فروش هر بیمه‌نامه عمر تا زمانی که بیمه‌گذاران حق بیمه‌های خود را پرداخت می‌کنند کارمزد دریافت می‌کنند.

تصور کنید که شما امروز یک قرارداد بیمه 30 ساله تنظیم می‌کنید و بیمه‌گذار موظف است تا پایان مدت قرارداد اقساط حق بیمه خود را پرداخت کند. به ازای هر پرداخت بیمه‌گذار (شامل همه روش‌های پرداخت می‌شود) شما کارمزد دریافت می‌کنید.

هر بیمه جدیدی هم که می‌فروشید تا پایان مدت قرارداد آن بیمه‌نامه نیز کارمزد دریافت می‌کنید و این یعنی یکی از زیباترین، دوست‌داشتنی‌ترین و بهترین نوع درآمدزایی در بیمه که به آن درآمد رسوبی می‌گویند.
شیوه درآمدزایی بیمه که بر اساس شایسته‌سالاری و بر مبنای فروش شماست به‌صورت کارمزدی است و خبر خوب اینکه درآمد نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد به‌صورت آبرفتی است یعنی با یک‌بار فروش، شما تا چندین و چند بار کسب درآمد می‌کنید و این موضوع باعث می‌شود تا با دلگرمی، پشتکار و انگیزه بیشتری به شغل مقدس و پردرآمد خود ادامه دهید.

درآمد رسوبی منجر به ایجاد شغل ماندگار می‌شود. نمایندگی بیمه جز ماندگارترین و پایدارترین شغل‌هاست چراکه در ازای فروش‌های قبلی شما که ممکن است مربوط به سال‌ها قبل باشد باز هم کسب درآمد می‌کنید.

از این فرصت استثنائی استفاده کنید و با مرجع تخصصی الو بیمه عمر همراه شوید. بهترین و متفاوت‌ترین شکل پشتیبانی و آموزش در مرجع تخصصی الو بیمه عمر صورت می‌پذیرد. ما توانسته‌ایم و رسیده‌ایم، این همراهی شمارا در مسیر خواسته‌هایتان یاری می‌کند.
به بیمه پاسارگاد خوش‌آمدید

می‌خواهم نماینده بیمه پاسارگاد شوم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید