چهارشنبه, 5 آگوست, 2020

زندگی از رویدادهای مختلف و اتفاقات کوچک و بزرگ تشکیل‌شده است که هرکدام تأثیری بر روند و کیفیت آن دارند. بسیاری از این رویدادها نتیجه انتخاب‌ها و تصمیم‌های ما هستند.
تفاوت‌های موجود در کیفیت، نحوه زندگی و مسیری که افراد طی می‌کنند، همگی ناشی از انتخاب‌ها و تصمیم‌های آن‌ها در برهه‌های مختلف زندگی است.
تمام زندگی ما انسان‌ها تا پایان، مجموع کل انتخاب‌هایی است که می‌کنیم، به همین سادگی که فراموش می‌کنیم که در هرلحظه در حال نفس کشیدن هستیم، فراموش می‌کنیم که هرلحظه در حال انتخاب کردن هستیم.
بعضی از انتخاب‌ها جدای از اینکه خوب باشند یا بد، چنان تأثیرگذارند که کل مسیر زندگی را دگرگون می‌کنند.
علی‌رغم اختلاف‌سلیقه‌های رایج بین انسان‌ها، نقاط اشتراک زیادی هم بین آن‌ها وجود دارد ازجمله برخورداری از سطح زندگی باکیفیت، سلامتی و تندرستی مستدام، خانواده و اطرافیان مرفه و بانشاط و…
ما در طول زندگی، یک‌عمر فرصت داریم تا با انتخاب‌های درست و به‌موقع آن‌طور که دوست داریم و دلخواهمان است زندگی کنیم، برای تک‌تک لحظاتمان برنامه‌ریزی می‌کنیم و بهترین را برای خود و عزیزانمان می‌خواهیم.
برای حفظ این عقاید و باورهای مقدس که مملو از عشق و احساسات خوب است، باید یک سپر بلا نیز در نظر گرفت، یک چتر حمایتی واقعی تا بتوان یک‌عمر، با آسودگی خاطر زندگی کرد.

طرح ممتاز و منحصربه‌فرد بیمه عمر و تشکیل سرمایه (Life Insurance) که بر اساس مدل شناخته‌شده جهانی Flexible universal life طراحی گردیده و در سراسر جهان یکی از پرطرفدارترین بیمه‌های عمر و پس‌انداز است، مناسب‌ترین گزینه برای کسانی است که با نگرش درست، نگران آینده خود و خانواده شان هستند.
این بیمه‌ها ازآنجایی‌که با خود انسان سروکار دارند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند، جان انسان قابل ارزش‌گذاری نیست، بنابراین رویکرد این نوع بیمه‌ها فقط جبران خسارت نیست، بلکه هدف اصلی، دادن تأمین‌های مناسب در مقابل ریسک‌های فردی مانند فوت، حوادث، بیماری و همچنین مدیریت موفق مسائل مالی ناشی از تحقق شرایط خاص نظیر ازدواج، تولد فرزندان و هزینه‌های کلان زندگی و … است.
باگذشت زمان اهمیت سرمایه‌گذاری رنگ و بوی بیشتری به خودش گرفته است، چون همیشه همه‌چیز آن طوری نیست که ما فکر می‌کنیم. ما این‌طور می‌اندیشیم که چون همیشه مراقب خود هستیم حادثه‌ای برای ما پیش نخواهد آمد، همان‌گونه که با ازدواج کردن، داشتن فرزند و تشکیل خانواده مسئولیت‌هایمان بیشتر می‌شود، نیاز به داشتن امنیت و آرامش و پس‌اندازی مطمئن نیز همچنان پررنگ‌تر می‌شود.

بیمه عمر برخلاف آنچه در ذهن تداعی می‌کند بیمه زندگی است وزندگی شیرین است و پر از خوبی‌ها و دوست‌داشتنی‌ها، ولی زندگی جاودانه نیست. فلسفه حیات و مفهوم واقعی زندگی، بودن و نبودن، شادی و غم، خوشی و ناخوشی، پیوستن و گسستن است.

شما در هر سن و سالی که باشید و در هر شغلی که مشغول هستید ضرورت ایجاب می‌نماید که در مورد بیمه عمر اطلاعات لازم را داشته باشید و به‌موقع یکی از انواع آن را به‌عنوان تأمین عمر و آتیه برای خود و خانواده تان انتخاب نمایید. شما هرقدر در این مورد بیشتر بدانید زندگی آینده خود و اعضاء خانواده را بهتر و روشن‌تر می‌توانید ترسیم کنید زیرا بیمه عمر بیمه زندگی است

شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) در راستای ارائه خدمات نوین بیمه‌ای، جلب رضایتمندی‌ و تأمین منبع مالی افراد جامعه، اقدام به معرفی طرح سرمایه‌گذاری بیمه عمر و تأمین آتیه نموده است تا بیمه‌گذاران قادر باشند از طریق اندوخته و پس‌انداز تدریجی خود، پس از طی یک دوره زمانی از سرمایه قابل‌توجهی برخوردار گردند.

در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تأمین منابع لازم برای تشکیل سرمایه‌ای در آتیه، امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر، حادثه و درمان را نیز خواهند داشت.

بیمه عمر که درواقع همان بیمه زندگی است از دو بخش تشکیل‌شده است.

از دست ندهید

سوالات متداول متقاضیان خرید بیمه عمر و زندگی

بله مشروط بر اینکه مجموع سرمایه عمر شما (غرامت فوت طبیعی) از 5.000.000.000 ریال تجاوز نکند. به همین خاطر زمانی که قصد خرید بیمه‌نامه عمر جدیدی رادارید، اطلاعات بیمه‌نامه‌های قبلی خود را به‌صورت کامل در اختیار شرکت بیمه جدید قرار دهید.

بله مشروط بر اینکه مجموع سرمایه عمر شما (غرامت فوت طبیعی) از 5.000.000.000 ریال تجاوز نکند. به همین خاطر زمانی که قصد خرید بیمه‌نامه عمر جدیدی رادارید، اطلاعات بیمه‌نامه‌های قبلی خود را به‌صورت کامل در اختیار شرکت بیمه پاسارگاد قرار دهید.

خیر، بیمه‌شده در هرکجای دنیا تحت پوشش بیمه‌نامه عمر است.
در صورت بروز خسارت در خارج از مرزهای جغرافیایی ایران باید مدارک و مستندات به تأیید سفارت یا حافظ منافع ایران در آن کشور برسد و سپس جهت دریافت غرامت به واحد خسارت شرکت بیمه پاسارگاد تحویل گردد.

به‌منظور کاهش اثرات منفی تورم در بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه و با توجه به افزایش درآمد افراد در سال‌های آتی توصیه می‌شود حق بیمه‌های واریزی خود را سالانه بین 3 تا 25 درصد افزایش دهید.

بله می‌توانید برای کودکان زیر 12 سال کلیه پوشش‌های بیمه‌نامه به‌جز پوشش ازکارافتادگی کامل و دائم را انتخاب کنید، بعد از رسیدن این افراد به 12 سالگی، پوشش‌های انتخاب‌شده به‌صورت خودکار فعال می‌شوند.

خیر، به‌هیچ‌عنوان
حتی نوزادان یک‌روزه نیز می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند. کلیه افراد زیر 65 سال اعم از کودکان، جوانان، افراد بزرگ‌سال، خانم‌های خانه‌دار و شاغل، سربازان، بازنشسته‌ها، افراد نظامی و انتظامی و … همه ایرانیان عزیز می‌توانند از این طرح استفاده کنند.

اغلب بیماری‌ها با نظر پزشک و دریافت حق بیمه اضافی و بعضاً با شرایط خاص قابل بیمه شدن هستند. به همین منظور لازم است پرسش‌نامه با دقت مطالعه و با رعایت اصل حسن نیت تکمیل شود تا امکان بررسی دقیق‌تر توسط کارشناسان بیمه پاسارگاد فراهم آید.

به شرطی که حداقل 6 ماه از زمان شروع بیمه‌نامه شما گذشته باشد و دستکم 6 قسط ماهانه یا به میزان معادل آن را پرداخت کرده باشید با مراجعه به کلیه شعب بیمه پاسارگاد در سراسر کشور می‌توانید بیمه‌نامه خود را بازخرید کنید.

بله شما می‌توانید هر تغییری را که بخواهید در طول مدت قرارداد به‌دفعات و به کرار در مفاد بیمه‌نامه خود اعمال کنید.

بیمه عمر همان‌طور که از اسمش پیداست، بیمه زندگی است، ازآنجاکه عموم مردم با اختصاص بخشی اندکی از پس‌انداز خود در این طرح تضمین‌شده سرمایه‌گذاری می‌کنند و از یک سو بیمه عمر ریسک‌ها و حوادث کلان زندگی را پوشش می‌دهد و از سوی دیگر بابت ارائه این پوشش‌ها مبالغی از حق بیمه پرداختی شما کسر می‌گردد، درنتیجه در سال های اولیه این بیمه‌نامه از سوددهی چشمگیری برخوردار نبوده و حتی بازخرید آن ممکن است با ضرر همراه باشد.
به همین خاطر توصیه می‌شود با دید بلندمدت و تخصیص مبالغی معقول اقدام به خرید بیمه عمر وزندگی نمایید.

الو بیمه عمر با صدها کارشناس و مشاور فوق حرفه‌ای در سراسر ایران عزیز آماده ارائه مشاوره‌های تخصصی و 100% رایگان به شما عزیزان است

کافی است اینجا را لمس کنید

بیمه عمر و بیمه تأمین اجتماعی دو مقوله متفاوت از هم می‌باشند که می‌توانند مکمل خوبی برای یکدیگر باشند. اگر به دنبال افزایش رفاه اجتماعی و بالا بردن سطح زندگی خود هستید خرید بیمه عمر را جز اولویت‌های اصلی خود قرار دهید.
برای آشنایی بیشتر با هر دو بیمه‌نامه و انتخاب بهترین حالت ممکن
اینجا را لمس کنید

error: Content is protected !!