یکی از بهترین مزایای بیمه‌های عمر وزندگی بیمه پاسارگاد دریافت وام  بدون هیچ‌گونه تشریفات اداری از محل اندوخته این بیمه‌نامه است. دریافت وام بیمه عمر، به بیمه‌شده این اجازه را می‌دهد قبل از سررسید و پایان قرارداد بیمه‌نامه و در مواقعی که احتیاج به منبع مالی از اندوخته بیمه‌نامه خود را دارد بتواند از اندوخته بیمه‌نامه خود برداشت نماید. به زبانی ساده‌تر بیمه‌گذار می‌تواند از مبالغی که به‌عنوان حق بیمه پرداخت کرده است و در طی مدت بیمه‌نامه به آن سود نیز تعلق‌گرفته است بودن بازخرید بیمه‌نامه از آن استفاده کند.

باورهای سرمایه‌گذاری و سودی که باید به‌صورت منطقی به دنبال آن باشد باعث شده است مردم همیشه به دنبال مرجعی مطمئن برای ذخیره پول و سرمایه‌های خود، هرچند اندک باشند.

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد در کنار پوشش‌های کلان زندگی و مزایای ویژه‌ای که دارند این امکان را برای بیمه گداران خود فراهم کرده است تا در مواقع لزوم بتوانند از محل بیمه‌نامه خود وام بدون ضامن دریافت کنند.

بیمه‌گذاران محترم شرکت بیمه پاسارگاد می‌توانند از مبالغی که به‌عنوان حق بیمه پرداخت‌نموده‌اند و در طی مدت قرارداد به آن سود نیز تعلق‌گرفته است  بدون بازخرید بیمه‌نامه از مزیت وام آن استفاده کنند.

درست زمانی که برای هر موضوعی در زندگی به نقدینگی نیاز دارید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ ضامن و ضمانتی چتر حمایتی بیمه پاسارگاد کنار شما خواهد بود. ازآنجایی‌که مبلغ وام از اعتبار صندوق بیمه‌نامه خود بیمه‌گذار پرداخت می‌شود بدون هرگونه تشریفاتی و طی چند روز کاری به‌حساب بیمه‌گذار واریز می‌گردد. از همه مهم‌تر دریافت تسهیلات وام بیمه عمر هیچ تأثیری بر پوشش‌های بیمه‌ای نمی‌گذارد.

انعطافات بیمه‌ای یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بیمه عمر و تأمین آتیه است.
بااینکه پرداخت وام از محل صندوق بیمه‌گذار صورت می‌گیرد تمامی پوشش‌های بیمه‌ای به قوت خود باقی است و طبق تعهدات مندرج در قرارداد، بیمه پاسارگاد متعهد خواهد بود بیمه‌شده را در طول دوران وام همچون گذشته تحت تمامی پوشش‌های بیمه‌نامه قرار دهد.
شما این آرامش و آسودگی خیال را خواهید داشت تا در کنار سرمایه‌گذاری و چتر حمایتی بیمه‌ای از مزایای وام بیمه‌تان نهایت استفاده را بکنید.

میزان و شرایط وام بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد:
  • میزان وام حداکثر به میزان 90% ارزش بازخریدی صندوق بیمه‌نامه است.
  • پرداخت وام در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به هیچ‌گونه تشریفات (ضامن، چک، سفته) صورت می‌گیرد.
  • نرخ تسهیلات وام 4% بیش از نرخ سود فنی است. اقساط این وام به‌صورت ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه، سالانه، سه‌ساله، چهارساله و یا پنج‌ساله بوده و باید ظرف مدت حداکثر 60 ماه تسویه گردد.
  • برای دریافت وام از صندوق بیمه‌نامه باید ابتدا شش ماه از شروع بیمه‌نامه و پرداخت اقساط گذشته باشد و نیز موجودی صندوق بیش از دویست هزار تومان باشد.
    در مواردی که بیمه‌گذار اقدام به سپرده‌گذاری می‌کند، سه ماه بعد می‌تواند درخواست وام کند.
  • هیچ محدودیتی در تعداد دفعات دریافت وام وجود ندارد و به‌شرط تسویه وام دریافتی می‌توان به‌دفعات از این شرایط استفاده نمود.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید