بیمه آتیه بانوان

0
1360


زن مگو، زن مظهر اسم جمال
زن مگو، بی زن جهان گیرد زوال

زن مگو، زن جلوه رحمان بود
گنج حکمت اندر او پنهان بود

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های زنان به‌عنوان اصلی‌ترین رکن هر خانواده نگرانی از تأمین نیازهای مادی آنان در آینده است.

با نگاهی اجمالی به وضعیت جامعه و بررسی نیاز این قشر می‌توان دریافت ایجاد یک پس‌انداز برای آینده این عزیزان یک امر مهم و حیاتی خواهد بود.

شرکت‌های بیمه که وظیفه و رسالت اصلی‌شان پوشش خطرات و ریسک‌های زندگی است همواره در تلاش بوده‌اند تا با تغییر شرایط زندگی و پیشامدهای جدید بتوانند خود را وفق داده و طرح‌های بیمه‌ای بروز کارآمدتر را ارائه دهند.
مطالعه و بررسی نیازها و دغدغه‌های دختران و بانوان شاغل و خانه‌دار در موضوع تأمین آتیه توسط شرکت‌های بیمه منجر به ایجاد طرحی جامع و آینده‌ساز شده است تا چتر حمایتی بیمه بیش از گذشته و بهتر از هر زمان ممکن حامی و پشتیبان آن‌ها باشد.
در میان انواع مختلف حساب و پس‌اندازها،
بیمه آتیه بانوان دارای قابلیت ویژه و منحصربه‌فردی باشد، چراکه علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه، ماهیت تشکیل سرمایه و پس‌انداز را نیز دارد که این سرمایه و پس‌انداز می‌تواند برای تأمین مواردی از قبیل تهیه مسکن، ملزومات زندگی بازنشستگی، مستمری و … مورداستفاده قرار گیرد.

در این طرح بیمه‌ای‌ با انجام یک سیستم سرمایه‌گذاری منظم بلندمدت، افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تأمین منابع مالی لازم جهت تشکیل سرمایه‌ای برای آینده خود و درنهایت دریافت مستمری ، امکان برخورداری از پوشش‌های این بیمه‌نامه را نیز خواهند داشت.

در این طرح، بانوان می‌توانند با پس‌انداز بخشی از درآمد و باصرفه جویی‌های اندک روزانه خود این بیمه‌نامه را تهیه نمایند که این پس‌انداز به‌طور منظم و برنامه‌ریزی‌شده در شرکت بیمه برای آن‌ها تبدیل به یک سرمایه گزاری بزرگ در آینده می‌شود. به‌حق بیمه‌های واریزی در این طرح سود تضمینی و مشارکت در منافع پرداخت‌شده و در حساب اندوخته‌ای فرد انباشت می‌شود که این اندوخته‌ها با افزوده شدن حق بیمه و سود آن‌ها افزایش‌یافته و پس‌اندازی  مطمئن برای فرد شکل می‌گیرد.

و بیمه پاسارگاد از تو بانوی فهیم و دوراندیش دعوت می‌کند تا با افتتاح حساب بازنشستگی یک شریک مطمئن برای روزهای مبادای زندگی‌ات انتخاب کنی و بعد از مدتی هم مستمری بازنشستگی داشته باشی و از طعم شیرین استقلال مالی لذت ببری

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید