شرکت بیمه پاسارگاد در طراحی و ارائه بیمه عمر و تأمین آتیه خود نهایت ظرافت و انعطاف را به عمل‌آورده است تا همه اقشار جامعه بتوانند با تهیه این بیمه‌نامه رفاه، آرامش و امنیت را به خود و عزیزانشان هدیه کنند.
شرایط و انعطافات بیمه‌ای دقیقا مطابق با نیازهای شما طراحی‌شده و به‌گونه‌ای است که در طول مدت قرارداد می‌توانید بدون آنکه قرارداد خود را فسخ کنید به هر میزان که بخواهید تغییرات گوناگونی در مفاد بیمه‌نامه اعمال کنید.

مبلغ حق بیمه:
شما با هر شرایط اقتصادی می‌توانید از سرمایه‌گذاری بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد برخوردار شوید. این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه بخشی از درآمد و پس‌انداز خود را به این طرح باشکوه اختصاص دهید.
این مبلغ بین ماهانه حداقل 200.000 ریال و حداکثر بی‌نهایت می‌تواند باشد. ضمن اینکه در طول مدت قرارداد می‌توانید مبلغ حق بیمه پرداختی خود را بارها و به هر میزان کاهش یا فزایش دهید.

نحوه پرداخت:
شما این اختیار رادارید تا اقساط حق بیمه خود را به دوره‌های زمانی کوتاه‌تر و سبک‌تر تقسیط کنید.
پرداخت شش‌ماهه، سه‌ماهه و یا ماهانه انتخاب با شماست. به‌منظور رفاه حال بیمه‌گذاران محترم شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را فراهم نموده است تا دارندگان بیمه‌های عمر در صورت لزوم بتوانند در پایان هرسال بیمه‌ای روش پرداخت اقساط خود را تغییر دهند. هیچ‌گونه محدودیتی برای دفعات تغییر روش پرداخت وجود ندارد.

شرایط سنی بیمه‌شده:
جامعه هدف این طرح بسیار گسترده است همه نوزادان به‌محض تولد، کودکان، نوجوانان، جوانان، افراد میان‌سال و بزرگ‌سال تا 65 ساله‌ها می‌توانند این بیمه‌نامه را تهیه کنند. اگر سن شما زیر 65 سال است این طرح شامل حال شما نیز می‌شود.

مدت بیمه‌نامه:
مدت قرارداد بیمه عمر حداقل 5 سال و حداکثر 30 سال است.
این شما هستید که مدت قرارداد را تعیین می‌کنید و زمان موردنظر برای دریافت سرمایه بیمه زندگی‌تان را انتخاب می‌کنید.
موضوع حائز اهمیتی که وجود دارد این است که سن بیمه‌شده+ مدت‌زمان قرارداد بیمه‌نامه باید کمتر از 70 سال باشد.

پیش‌بینی نرخ تورم سالانه:
با توجه به میزان تورم موجود در جامعه، بیمه‌گذار این امکان را دارد که مبالغ حق بیمه را سالانه 3، 7، 10، 15، 20 و یا 25 درصد افزایش دهد. ضریب افزایش سالانه حق بیمه کمک می‌کند تا ضمن مهار تورم، ارزش پس‌انداز و سرمایه شما همواره حفظ شود.

امکان افزایش سالانه سرمایه عمر:
بیمه‌گذاران می‌توانند علاوه برافزایش سالانه حق بیمه به‌منظور مهار اثرات منفی تورم، سرمایه عمر خود را نیز به‌صورت سالانه و به میزان 3، 5، 7 و یا 10 درصد افزایش دهند. به‌این‌ترتیب علاوه برافزایش سرمایه عمر، سایر پوشش‌های بیمه‌ای نیز از سقف بالاتری برخوردار خواهند بود؛ و بیمه‌شده از چتر حمایتی قوی‌تری بهره‌مند خواهد شد.

معافیت مالیاتی:
سرمایه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری همواره به هر میزان که باشد از معاف از مالیات است و مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت به ذینفع یا ذینفعان، تابع قانون ارث نخواهد بود.
– مطابق ماده ۱۳۶ قانون مالیات‌های مستقیم وجوه پرداختی بابت انواع بیمه‌های عمر وزندگی از سوی مؤسسات بیمه که به سبب قراردادهای منعقده بیمه عاید ذینفع می‌شود، از پرداخت مالیات معاف است.

تعیین ذینفع توسط بیمه‌گذار:
یکی از ویژگی‌های بسیار مهم بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد این است که بیمه‌گذار می‌تواند تعیین کند که در صورت حیات یا فوت بیمه‌شده چه فرد یا افرادی و حتی به چه میزانی می‌توانند از سرمایه بیمه‌نامه استفاده کنند. ضمناً بیمه‌گذار این اختیار را دارد تا در طول مدت قرارداد به هر میزان که بخواهد استفاده‌کنندگان را تغییر دهد.
به‌عبارت‌دیگر این شما هستید که تعیین می‌کنید که چه کسی از منافع بیمه‌نامه بهره‌مند گردد درحالی‌که سایر اموال و دارایی با محدودیت‌های قانونی مواجه هستند.

قابلیت انصراف و بازخرید بیمه‌نامه:
بیمه‌گذار تا حداکثر یک ماه پس از خرید بیمه‌نامه می‌تواند درخواست انصراف از ادامه قرارداد را تسلیم شرکت بیمه کند و حق پرداختی خود را پس بگیرد.
همچنین این بیمه‌نامه پس از 6 ماه از تاریخ شروع و پرداخت اقساط این مدت قابلیت بازخرید دارد و مطابق جدول بازخرید ارزش آن محاسبه و به بیمه‌گذار تقدیم می‌گردد.

انعطافات بیمه‌ای تمام‌نشدنی:
 بیمه‌گذار می‌تواند تمام شرایط قرارداد ازجمله مبلغ حق بیمه، روش پرداخت، مدت قرارداد، پوشش‌ها، ضرایب و حتی استفاده‌کنندگان بیمه‌نامه را به‌دفعات و بدون هیچ محدودیتی تغییر دهد.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید