سه‌شنبه, 27 جولای, 2021

یک دروغ بزرگ: وقت طلاست!!!

شاید این جمله را بارها شنیده باشید اما واقعیتی که وجود دارد این است که وقت و زمان شما بسیار باارزش‌تر از هر چیزی حتی طلا هستند.
بیمه عمر با سایر رشته‌های بیمه‌ای تفاوت‌های زیادی دارد. این بیمه بسته به شرایط شغلی، جسمی، سلامتی و ژنتیکی هر فردی متفاوت است و طراحی آن نیز نیاز به اطلاعات، تجربیات و دانش فنی دارد. برای داشتن یک طرح بیمه‌ای ایده آل که دقیقاً متناسب با شرایط شما باشد نیاز به مشاوره تخصصی، حرفه‌ای و کاملاً منصفانه دارید، به همین خاطر باید بیمه عمر درخواستی خود را از بهترین و زبده‌ترین متخصصان این حوزه تهیه فرمایید.

مرجع تخصصی بیمه عمر باسابقه مشاوره و ارائه ده‌ها هزار بیمه‌نامه به هم‌وطنان گرامی در جای‌جای ایران عزیز افتخار آن را دارد تا طرح بیمه‌ای اختصاصی شمارا طراحی، ارائه و صادر نماید.

یک مشاوره آگاهانه، بی‌طرفانه و منطبق با شرایط شماست که ماندگار خواهد بود و روزهای زیبای بازنشستگی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

مرجع تخصصی بیمه عمر در دفتر مرکزی خود پذیرای شماست. ضمن اینکه در هر نقطه‌ای از ایران که باشید کافی است فقط فرم درخواست مشاوره را پرکنید تا در کمتر از 24 ساعت کاری کارشناسان الو بیمه عمر با شما تماس بگیرند و در محل موردنظر شما به‌صورت 100% رایگان کلیه خدمات مشاوره، ارائه و طراحی بیمه‌های زندگی را تقدیمتان کنند.
ما پیدا و پنهان بیمه عمر و هر آنچه را که باید در مورد بیمه عمر بدانید تقدیمتان می‌کنیم تا به انتخاب خود افتخار کنید.

در صورتی که در هر مرحله از ثبت نام با مشکلی مواجه شدید با تلفن پشتیبان بیمه پاسارگاد در ارتباط باشید:
09190781015

درخواست مشاوره بیمه عمر

هر جای ایران عزیز که باشید مرجع تخصصی الو بیمه عمر در محل شما مشاوره ای تخصصی، حرفه ای و 100% رایگان تقدیمتان میکند تا بتوانید براحتی و بهتر از هر زمان دیگری طرح بیمه ای متناسب خود را تهیه کنید

مرحله 1 از 3

0%
  • محدوده مکانی که مایل به دریافت مشاوره تخصصی الو بیمه عمر میباشید