شاید زندگی جز واژگانی باشد که نتوان برایش مترادفی به زیبایی خودش پیدا کرد، اما اسمش که جاری می‌شود با خود نشاط و سرزندگی به همراه دارد.
زندگی بهترین و مهم‌ترین دارایی هر انسانی است، شادی، تندرستی و رفاه بخش‌های خوب زندگی هستند، اما گاهی زندگی روی دیگر خود را نشان می‌دهد طوری که اصلاً قابل پیش‌بینی نبوده و حتی خوشایند هیچ فردی هم نیست

امید به داشتن زندگی بهتر، تلاش برای رسیدن به آن را بیشتر می‌کند، همگی ما تصویری از آینده را تجسم می‌کنیم که در کنار خانواده و عزیزانمان در آرامش و امنیت مالی قرار داریم. آن چه ما را دررسیدن به این هدف نائل می‌نماید حاصل دسترنج و تلاش ماست

آنچه مسلم است این است که انسان‌ها برای رسیدن به اهدافشان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند، اما ممکن است در این مسیر پرفرازونشیب مشکلات و مخاطراتی به وجود بیاید که ادامه زندگی را غیرممکن و یا حتی مختل کند، علاوه بر آن ممکن است بدون هیچ‌گونه خطری زندگی ادامه یابد اما از کیفیت شایسته و بایسته برخوردار نباشد.

همان‌طور که اکثر مردم اموال خود را بیمه می‌کنند، مهم‌ترین دارایی‌شان که خودشان وزندگی‌شان هست را نیز می‌توانند بیمه کنند. این بیمه که زندگی و آتیه افراد را تحت حفاظت و حراست خود قرار می‌دهد بیمه عمر و تأمین آتیه نام دارد.

بیمه عمر برخلاف آنچه در ذهن تداعی می‌کند بیمه زندگی است وزندگی شیرین و پر از خوبی‌ها و دوست‌داشتنی‌ها است، ولی زندگی جاودانه نیست. فلسفه حیات و مفهوم واقعی زندگی، بودن و نبودن، شادی و غم، خوشی و ناخوشی، پیوستن و گسستن است.

افراد دوراندیش باید در روزهای خوش زندگی به فکر روزهای سخت آینده باشد. بیمه عمر پس‌اندازی است که بهترین مزایا را برای شما فراهم می‌آورد.

طرح ممتاز و منحصربه‌فرد بیمه عمر و تشکیل سرمایه که بر اساس مدل شناخته‌شده جهانی Flexible universal life طراحی گردیده و در سراسر جهان یکی از پرطرفدارترین بیمه‌های عمر هست، با در نظر گرفتن نرخ تورم و سود سرمایه‌گذاری و ویژگی‌های مربوط به خنثی کردن اثر تورم و محاسبه سود صندوق سرمایه‌گذاری به شکل مرکب، مناسب‌ترین گزینه برای کسانی است که با نگرش درست نگران آینده خود و خانواده خود هستند. به‌طورکلی این بیمه‌نامه پس‌انداز، عمر، حوادث، ازکارافتادگی، وام و مزایای خاص را تحت پوشش قرار می‌دهد.
بیمه‌گذار می‌تواند باصرفه جویی اندک در مخارج روزانه و پس‌انداز آن نزد شرکت بیمه‌گر، از سود تضمینی و سود حاصل از تشکیل منافع استفاده نماید.

کلیه افراد جامعه از بدو تولد تا 65 سالگی با هر مبلغی (از ماهانه 20 هزار تومان) و با هر روش پرداختی (ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه، سالانه و یکجا) و با هر مدتی (از 5 تا 30 سال) می‌توانند ای بیمه‌نامه را تهیه کنند، در طول مدت بیمه‌نامه تحت تضمین پوشش‌های بیمه‌ای بوده و در پایان مدت قرارداد از سرمایه بیمه‌نامه برخوردار خواهند بود.

بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولاً بیمه‌شده را در مقابل خطر فوت بیمه می‌کند و ثانیاً» مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه‌گذاری می‌نماید و نرخ سود آن سرمایه‌گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمینمی نمای دو چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه‌گذاری به دست آورد بخش عمده از آن را به‌عنوان مشارکت در منافع به بیمه‌گذار می‌دهد.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

2 دیدگاه

 1. سلام و درود من به شما که به زندگی و آینده خود فکر می کنید
  اگر می توانستم ده سال به عقب بر گردم اصلا این راه و مسیر اقتصادی را نمی آمدم
  اگر می شد، نیمی از سرمایه را می دادم و فقط بیست سال به عقب بر می گشتم، اونوقت می دونستم چکار کنم، و الان دیگر چندین هزارمیلیارد ثروت داشتم.
  این جملات را بارها شنیده اید.
  خوشبختانه همه ما به هیچ وجه نمی توانیم به عقب برگردیم
  ما حتی نمی توانیم یک ثانیه عقربه زمان را متوقف کنیم
  ما همگی مجبور به ادامه حیات هستیم
  اما خیر خوبی که برای شما دارم این است که شما می توانید! آری خود شما می توانید آینده خود را با بیمه زندگی بسازید!
  با داشتن یک یا چند بیمه نامه برای خود و خانواده و نزدیکان (منسوبین درجه یک) شما می توانید بهترین برنامه ها و ایده ها و آرزوهای خود و ایشان را به بهترین مدل بسازید و همه آنچه که در تخیّل خود داشتید نه در گذشته های دور بلکه در موقعیت های نزدیک و به همراهی رشد تکنولوژی و در فضای جهانی نو و به دست خود بسازید.
  چرا مهاجرت یا تغییر شغل؟
  کافیست با مشاورین آگاه و روشنگر “الو بیمه عمر” یک تماس بگیرید و آینده نسل خود را به بهترین شکل ممکن بسازید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید