سه‌شنبه, 27 جولای, 2021

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد علاوه بر ارائه پوشش‌های بیمه‌ای که چتر حمایتی زندگی شماست یک صندوق تشکیل سرمایه نیز برای شما ایجاد می‌کند.

شما از ابتدای قرارداد بیمه عمر از یک سرمایه‌گذاری کاملاً تضمین‌شده برخوردار خواهید بود، ضمن اینکه سود حاصل از کارکرد دوران مشارکت شرکت بیمه نیز به شما تعلق می‌گیرد. در طول مدت قرارداد می‌توانید از مزایای وام، بازخرید پیش از موعد و سپرده‌گذاری نیز استفاده کنید. امکان تغییر در تمامی مفاد بیمه‌نامه برای شما فراهم است.

با هر مبلغی که تمایل دارید می‌توانید نسبت به خرید این بیمه‌نامه اقدام کنید و هرزمانی که دوست دارید می‌توانید از سرمایه بیمه‌نامه‌تان استفاده کنید.

مزایا و ویژگی‌های ممتاز بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد در یک نگاه


غیر قابل توقیف


معافیت از مالیات

تخصیص بهره مرکب


سود مشارکت در منافع


سود تضمینی


قابلیت سپرده گذاری


امکان بازخرید پیش از موعد


وام بدون ضامن


امکان تغییر در شرایط بیمه نامه


مدت قرارداد اختیاری از 5 تا 30 سال


تخفیفات بیمه ای


امکان خرید با حداقل مبلغ ممکن


روشهای پرداخت متنوع


امکان تهیه برای همه افراد
زیر 65 سال

رفاه، آرامش و امنیت حق شماست.

تصمیمات و انتخاب‌ها صحیح و به‌موقع شما یک زندگی ایده آل و لذت‌بخش برایتان فراهم می‌کند.

طرح ممتاز بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد پاسخی است به نیازهای شما.

ویژگی‌های منحصربه‌فردی که زندگی شمارا بیمه و شرایط حال و آینده‌تان را متحول می‌کند.

صندوق تأمین آتیه بیمه عمر پاسارگاد در طول مدت قرارداد و روزهای غیرقابل‌پیش‌بینی زندگی حامی شما خواهد بود

از مزایای بیمه عمر و تأمین آتیه بیشتر بدانید

یکی از بزرگ‌ترین مزایای بیمه عمر برخورداری از سود مشارکت در منافع است. بیمه عمر پول‌های خرد را از سطح جامعه جمع می‌کند و با آن‌ها در پروژه‌های سود زا سرمایه‌گذاری می‌کند. همین امر باعث به گردش درآمدن اقتصاد در سطح کلان می‌گردد.

سود مشارکت در منافع درواقع حاصل سرمایه‌گذاری بیمه‌گذاران شرکت بیمه پاسارگاد در پروژه‌های گروه مالی قدرتمند پاسارگاد است، به‌عبارت‌دیگر شرکت بیمه پاسارگاد از محل حق بیمه‌ها و سپرده‌های بیمه‌گذاران در پروژه‌های مختلف سرمایه‌گذاری نموده و علاوه بر تضمین سود سالانه، ۸۵% منافع حاصل از آن سرمایه‌گذاری رابین بیمه‌گذاران بیمه عمر و تأمین آتیه خود تقسیم می‌نماید.

شرکت بیمه پاسارگاد در پاسخ به اعتماد میلیونی هم‌وطنان گرامی و تأمین رفاه حال بیمه‌گذاران اقدام به ارائه ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف ویژه با توجه به میزان ذخیره ریاضی دارندگان این بیمه‌نامه نموده است.

کلیه افرادی که تحت پوشش بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه هستند می‌توانند در زمان خرید بیمه‌نامه‌های  بدنه اتومبیل، آتش‌سوزی منزل مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرتی از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند.

شرایط و انعطافات بیمه‌ای دقیقا مطابق با نیازهای شما طراحی‌شده و به‌گونه‌ای است که در طول مدت قرارداد می‌توانید بدون آنکه قرارداد خود را فسخ کنید به هر میزان که بخواهید تغییرات گوناگونی در مفاد بیمه‌نامه اعمال کنید.

مبلغ حق بیمه:
شما با هر شرایط اقتصادی می‌توانید از سرمایه‌گذاری بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد برخوردار شوید. این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه بخشی از درآمد و پس‌انداز خود را به این طرح باشکوه اختصاص دهید.
این مبلغ بین ماهانه حداقل 200.000 ریال و حداکثر بی‌نهایت می‌تواند باشد. ضمن اینکه در طول مدت قرارداد می‌توانید مبلغ حق بیمه پرداختی خود را بارها و به هر میزان کاهش یا فزایش دهید.

نحوه پرداخت:
شما این اختیار رادارید تا اقساط حق بیمه خود را به دوره‌های زمانی کوتاه‌تر و سبک‌تر تقسیط کنید.
پرداخت شش‌ماهه، سه‌ماهه و یا ماهانه انتخاب با شماست. به‌منظور رفاه حال بیمه‌گذاران محترم شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را فراهم نموده است تا دارندگان بیمه‌های عمر در صورت لزوم بتوانند در پایان هرسال بیمه‌ای روش پرداخت اقساط خود را تغییر دهند. هیچ‌گونه محدودیتی برای دفعات تغییر روش پرداخت وجود ندارد.

شرایط سنی بیمه‌شده:
جامعه هدف این طرح بسیار گسترده است همه نوزادان به‌محض تولد، کودکان، نوجوانان، جوانان، افراد میان‌سال و بزرگ‌سال تا 65 ساله‌ها می‌توانند این بیمه‌نامه را تهیه کنند. اگر سن شما زیر 65 سال است این طرح شامل حال شما نیز می‌شود.

مدت بیمه‌نامه:
مدت قرارداد بیمه عمر حداقل 5 سال و حداکثر 30 سال است.
این شما هستید که مدت قرارداد را تعیین می‌کنید و زمان موردنظر برای دریافت سرمایه بیمه زندگی‌تان را انتخاب می‌کنید.
موضوع حائز اهمیتی که وجود دارد این است که سن بیمه‌شده+ مدت‌زمان قرارداد بیمه‌نامه باید کمتر از 70 سال باشد.

پیش‌بینی نرخ تورم سالانه:
با توجه به میزان تورم موجود در جامعه، بیمه‌گذار این امکان را دارد که مبالغ حق بیمه را سالانه 3، 7، 10، 15، 20 و یا 25 درصد افزایش دهد. ضریب افزایش سالانه حق بیمه کمک می‌کند تا ضمن مهار تورم، ارزش پس‌انداز و سرمایه شما همواره حفظ شود.

امکان افزایش سالانه سرمایه عمر:
بیمه‌گذاران می‌توانند علاوه برافزایش سالانه حق بیمه به‌منظور مهار اثرات منفی تورم، سرمایه عمر خود را نیز به‌صورت سالانه و به میزان 3، 5، 7 و یا 10 درصد افزایش دهند. به‌این‌ترتیب علاوه برافزایش سرمایه عمر، سایر پوشش‌های بیمه‌ای نیز از سقف بالاتری برخوردار خواهند بود؛ و بیمه‌شده از چتر حمایتی قوی‌تری بهره‌مند خواهد شد.

معافیت مالیاتی:
سرمایه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری همواره به هر میزان که باشد از معاف از مالیات است و مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت به ذینفع یا ذینفعان، تابع قانون ارث نخواهد بود.
– مطابق ماده ۱۳۶ قانون مالیات‌های مستقیم وجوه پرداختی بابت انواع بیمه‌های عمر وزندگی از سوی مؤسسات بیمه که به سبب قراردادهای منعقده بیمه عاید ذینفع می‌شود، از پرداخت مالیات معاف است.

تعیین ذینفع توسط بیمه‌گذار:
یکی از ویژگی‌های بسیار مهم بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد این است که بیمه‌گذار می‌تواند تعیین کند که در صورت حیات یا فوت بیمه‌شده چه فرد یا افرادی و حتی به چه میزانی می‌توانند از سرمایه بیمه‌نامه استفاده کنند. ضمناً بیمه‌گذار این اختیار را دارد تا در طول مدت قرارداد به هر میزان که بخواهد استفاده‌کنندگان را تغییر دهد.
به‌عبارت‌دیگر این شما هستید که تعیین می‌کنید که چه کسی از منافع بیمه‌نامه بهره‌مند گردد درحالی‌که سایر اموال و دارایی با محدودیت‌های قانونی مواجه هستند.

قابلیت انصراف و بازخرید بیمه‌نامه:
بیمه‌گذار تا حداکثر یک ماه پس از خرید بیمه‌نامه می‌تواند درخواست انصراف از ادامه قرارداد را تسلیم شرکت بیمه کند و حق پرداختی خود را پس بگیرد.
همچنین این بیمه‌نامه پس از 6 ماه از تاریخ شروع و پرداخت اقساط این مدت قابلیت بازخرید دارد و مطابق جدول بازخرید ارزش آن محاسبه و به بیمه‌گذار تقدیم می‌گردد.

درست زمانی که برای هر موضوعی در زندگی به نقدینگی نیاز دارید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ ضامن و ضمانتی چتر حمایتی بیمه پاسارگاد کنار شما خواهد بود. ازآنجایی‌که مبلغ وام از اعتبار صندوق بیمه‌نامه خود بیمه‌گذار پرداخت می‌شود بدون هرگونه تشریفاتی و طی چند روز کاری به‌حساب بیمه‌گذار واریز می‌گردد. از همه مهم‌تر دریافت تسهیلات وام بیمه عمر هیچ تأثیری بر پوشش‌های بیمه‌ای نمی‌گذارد.

  • میزان وام حداکثر به میزان 90% ارزش بازخریدی صندوق بیمه‌نامه است.
  • پرداخت وام در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به هیچ‌گونه تشریفات (ضامن، چک، سفته) صورت می‌گیرد.
  • نرخ تسهیلات وام 4% بیش از نرخ سود فنی است.

بیمه‌گذار می‌تواند به‌منظور سرعت بخشیدن به میزان رشد اندوخته مالی صندوق و جبران سال‌های ازدست‌رفته و نیز ایجاد صندوقی با اندوخته مالی بیشتر در مدت‌زمان کمتر اقدام به سپرده‌گذاری نماید

سود تضمینی بیمه عمر ضمانت ۱۰۰ درصدی این بیمه در برابر سپرده و سرمایه بیمه‌گزار است. میزان این سود، طبق مصوبات بیمه مرکزی تعیین می‌گردد و برای همه شرکت‌های بیمه یکسان است.

نرخ سود تضمینی بیمه عمر کلیه شرکت‌های بیمه به این صورت است که در ۲ سال اول بیمه‌نامه ۱۶%، ۲ سال دوم ۱۳% و پس‌ازآن ۱۰% سود تضمینی به اندوخته بیمه‌گزار تعلق می‌گیرد.

این موضوع به بیمه‌گذاران قوت قلب می‌دهد و آن‌ها با آسودگی خیال تا پایان مدت قرارداد از مزایای بیمه عمر برخوردار خواهند بود. به‌راحتی می‌توانند برای آینده خود تصمیم‌گیری کنند و با توجه به مشخص بودن حداقل میزان سرمایه دریافتی در پایان قرارداد که 100% تضمین‌شده است می‌توانند برای زندگی خود برنامه‌ریزی کنند.

یکی از معدود سرمایه‌گذاری‌هایی که در آن بهره مرکب به بهترین شکل ممکن وجود دارد بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد است و دقیقاً به همین خاطر است که بین پرداختی بیمه‌گذار و دریافتی ایشان در پایان قرارداد اختلاف قابل‌توجهی وجود دارد.

بیمه‌گذار اقساط حق بیمه خود را به‌طور منظم و مرتب پرداخت می‌کند و شرکت بیمه هرساله مطابق تعهداتی که دارد علاوه بر تضمین سود فنی علی‌الحساب، حدود 85% منافع حاصل از سرمایه‌گذاری‌های خود که سود مشارکت در منافع نام دارد را به صندوق اندوخته بیمه‌گذار اختصاص می‌دهد.
با توجه به اینکه سودهای متعهد شده در قرارداد به‌کل صندوق که شامل حق بیمه و سودهای قبلی بیمه‌گذار است تعلق می‌گیرد، ازاین‌رو بهره مرکب هرسال بهتر و بیشتر از سال قبل خود را نمایان می‌کند.