مرجع تخصصی الو بیمه عمر پیشنهاد می‌کند که در مورد سؤالات زیر اندکی تأمل‌کنید:

 • آیا شرکت‌های هرمی مجوز فعالیت قانونی داشتند؟
 • آیا شرکت هرمی به‌صورت رسمی و درملأعام فعالیت می‌کردند؟
 • آیا تابلو نمایندگی داشته و در بیلبوردهای عظیم خیابانی و جاده‌ای تبلیغ می‌کردند؟
 • آیا در رادیو، تلویزیون، مطبوعات، رسانه‌ها و فضاهای رسمی و قانونی تبلیغات می‌کردند؟
 • آیا جراید و مجلات آگهی‌ها و فعالیت‌های آن‌ها را صورت مستمر منعکس می‌کردند؟
 • آیا شرکت‌های هرمی مستقیماً زیر نظر دولت و بانک و بیمه مرکزی فعالیت می‌کردند؟
 • آیا شرکت‌های هرمی در بورس و فرا بورس حضور داشتند؟
 • کدام شرکت هرمی مورد تأیید مراجع و علمای اسلام بوده‌اند؟
 • کدام شرکت هرمی را سراغ دارید که قسمت اعظم سرمایه‌گذارانشان از آن‌ها رضایت خاطر داشته‌اند؟ جز اینکه با یک دنیا امید و آرزو در شرکت‌های مذکور سرمایه‌گذاری می‌کردند و درنهایت چیزی جز از دست دادن پول و وقت و اعتبار عایدشان نمی‌شد.
 • کدام شرکت هرمی از نوع شرکت‌های سهامی عام بوده‌اند؟
 • کدام شرکت هرمی را سراغ دارید که صدها و بلکه هزاران نمایندگی رسمی، شعبه و سرپرستی در اقصی نقاط ایران داشته باشند؟

جالب است بدانید که شرکت‌های بیمه حدود 85 سال است که باعزت و افتخار به مردمان ایران‌زمین خدمت‌رسانی می‌کنند؛ و همواره برحسب وظیفه‌ای که دارند زودتر از هر ارگان و سازمان و نهاد دیگری در پس هر حادثه و بحرانی حاضر می‌شوند و حداقل کاری که می‌توانند بکنند این است که آرامش مادی را به بیمه‌گذاران و خسارت دیدگان هدیه می‌کنند. برای تأسیس یک شرکت خصوصی بیمه به بیش از صدها میلیارد سرمایه نقدی اولیه نیاز است.

یک دنیا اهلیت، اصالت، اعتبار، تجربه، برنامه و سرمایه و فرایندی بسیار سخت و پیچیده و مجوزهای بیمه مرکزی و سایر ارگان‌های مرتبط لازم است تا یک شرکت بیمه شکل بگیرد.

شرکت‌های بیمه از نوع شرکت‌های سهامی عام هستند. ساختار شرکت‌های سهامی عام طوری است که امکان کلاه‌برداری صفر مطلق است.

ماده 37 قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری:

ثبت هر مؤسسه بیمه در ایران موکول به ارائه پروانه تأسیس که از طرف بیمه مرکزی ایران صادر می‌شود خواهد بود همچنین ثبت هرگونه تغییرات بعدی در اساسنامه و میزان سرمایه و سهام مؤسسات بیمه‌ای که به ثبت رسیده باشند موکول به ارائه موافقت بیمه مرکزی ایران می‌باشد.

بیمه مرکزی زیرمجموعه وزارت اقتصاد و این وزارتخانه نیز تحت نظارت و ریاست دولت است. مجموعه‌ای از سهامداران حقیقی و حقوقی در رأس شرکت‌های بیمه قرار دارند و کلیه فعالیت‌های شرکت بیمه را زیر نظر دارند.

سال‌های سال است که شرکت‌های بیمه بیش از هزاران میلیارد تومان خسارت در رشته‌های مختلف ازجمله بیمه عمر، اشخاص، اموال و مسئولیت پرداخت کرده‌اند و این رسالت را تا همیشه ادامه خواهند داد.

از هر کوچه و خیابانی که گذر کنید محال است که یک دفتر نمایندگی بیمه ندیده باشید. اصلاً آیا خود شما تابه‌حال هیچ‌یک از انواع بیمه‌نامه‌های مختلف را خریداری نکرده‌اید؟ و آیا کسی که از شرکت‌های بیمه خسارت دریافت کرده باشد را ندیده‌اید؟ قطعاً پاسخ شما مثبت خواهد بود.

فضای مجازی و حقیقی مملو از تبلیغات و شرح فعالیت‌های شرکت بیمه است. رادیو، تلویزیون، مطبوعات، اینترنت، بیلبوردهای خیابانی همه و همه به‌طور مرتب و مستمر از بیمه می‌گویند. سال‌هاست که بیمه به کتاب‌های مدارس واردشده است و فرهنگ‌سازی در این زمینه لحظه‌به‌لحظه بیشتر می‌شود.

تقریباً همه شرکت‌های بیمه در بورس و فرا بورس حضور دارند و جالب‌تر اینکه بیمه پاسارگاد جز قوی‌ترین شرکت‌های فعال در بورس است. به نظر می‌رسد مقایسه فعالیت‌های شرکت‌های هرمی که اصلاً اثری از آن‌ها باقی نمانده است باکاری که شرکت‌های بیمه انجام می‌دهند و محصول ارزنده و آینده سازی که ارائه می‌کنند تقریباً ناعادلانه و به دور از انصاف است.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید