پلن درآمدی نماینده بیمه عمر

0
1013


یکی از اهداف اصلی هر کسب‌وکاری و صاحبان آن‌ها کسب درآمد و رشد و جایگاه اجتماعی است. قطعاً برای تأمین نیازهای زندگی و از آن مهم‌تر فراهم نمودن شرایطی خوب و ایده آل که بتوان به شکلی مطلوب و آسوده زندگی کرد نیاز به درآمد داریم.

برو کار مکن مگو چیست کار
که سرمایه جاودانی است کار

اینکه در شغلی باشید که آن را دوست داشته باشید و درآمد لازم برای گذران زندگی را به دست آورید یک بحث است و اینکه در آن شغل رشد و پیشرفت کنید و درآمد شما همواره رو به افزایش باشد و هیچ‌گونه سقف درآمدی هم نداشته باشید یک بحث و موضوع بسیار مهم و اساسی است.

یکی از بهترین شیوه‌های درآمدزایی دریافت حق‌الزحمه بر اساس کارمزد است. کارمزد یعنی سهم شما از فروشی که انجام داده‌اید. پس هر چه بیشتر خدمت یا محصولی را بفروشید کارمزد بیشتری دریافت می‌کنید. خبر بهتر اینکه در بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد به ازای فروش هر بیمه‌نامه عمر تا زمانی که شخص بیمه‌گذار حق بیمه‌های خود را پرداخت می‌کند شما به‌عنوان نماینده فروش کارمزد دریافت می‌کنید.
میزان درآمد و کارمزد دریافتی شما بسته به زمانی که اختصاص می‌دهید و تلاشی که می‌کنید می‌تواند متفاوت و متغیر باشد.
یکی از مهم‌ترین محاسن حرفه نمایندگی فروش بیمه‌های زندگی این است که شما هم به‌صورت پاره‌وقت و هم به‌صورت تمام‌وقت می‌توانید در این شغل فعالیت کنید.
به‌منظور اطلاع شما از میزان حدودی درآمدی که ممکن است کسب کنید و ایجاد یک ‌چشم‌انداز مالی برای آینده‌ای که ازآنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تر است پلن های درآمدی مختلفی که بر اساس کارمزدهای دریافتی عده کثیری از نمایندگان فروش بیمه عمر پاسارگاد به‌دست‌آمده است ارائه شده است.

با توجه به اینکه مبالغ حق بیمه‌های سازمانی و اجتماعی هرساله افزایش میابد و در حال حاضر رقم‌های چند صدهزارتومانی از مردم دریافت می‌کنند و ازیک‌طرف میزان نقدینگی مردم و مبالغ اختصاص داده شده آن‌ها به سرمایه‌گذاری در بیمه افزایش‌یافته است و فرهنگ بیمه نسبت به قبل بسیار بهتر و بیشتر در بین مردمان عزیز ایران‌زمین فرا‌گیر شده است این انتظار می‌رود که با حق بیمه‌های متناسب‌تر و بیشتری نسبت به خرید بیمه عمر اقدام کنند.

مرجع تخصصی الو بیمه عمر در این پلن های درآمدی حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان را لحاظ کرده است. این عدد تقریباً در توان همه مردم است و میانگین مبلغ بیمه‌نامه‌های فروخته‌شده تاکنون بیش از آن بوده است.

پلن درآمدی نماینده پاره‌وقت:

در این چشم‌انداز ما فروش ماهانه فقط 10 عدد بیمه‌نامه آن‌هم با حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان را در نظر گرفته‌ایم، یعنی هر 3 روز فروش فقط یک بیمه‌نامه آن‌هم با مبلغ 50 هزار تومان یعنی بسیار کمتر از حق بیمه‌های اجتماعی. کافی است روزانه حدود 1 تا 2 ساعت به‌صورت اصولی زمان اختصاص دهید و در کنار شغلی فعلی و حتی در اوقات فراغت خود اقدام به مشاوره و فروش بیمه‌های عمر کنید.
(مبالغ به تومان است)

پلن درآمدی نماینده فعال و پیگیر:

در این چشم‌انداز ما فروش ماهانه فقط 30 عدد بیمه‌نامه آن‌هم با حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان را در نظر گرفته‌ایم، یعنی هرروز فروش یک بیمه‌نامه آن‌هم با مبلغ 50 هزار تومان یعنی بسیار کمتر از حق بیمه‌های اجتماعی. کافی است روزانه حدود 4 ساعت به‌صورت اصولی زمان اختصاص دهید و اقدام به تبلیغات، مشاوره و فروش بیمه‌های عمر کنید.
(مبالغ به تومان است)

 پلن درآمدی نماینده حرفه‌ای و تمام‌وقت:

در این چشم‌انداز ما فروش ماهانه 50 عدد بیمه‌نامه آن‌هم با حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان را در نظر گرفته‌ایم، یعنی هر 2 روز فروش تقریباً 3 بیمه‌نامه آن‌هم با مبلغ 50 هزار تومان یعنی بسیار کمتر از حق بیمه‌های اجتماعی. کافی است روزانه حدود 4 تا 6 ساعت به‌صورت اصولی زمان اختصاص دهید و اقدام به تبلیغات، مشاوره و فروش بیمه‌های عمر کنید. از ظرفیت‌های دوستان و اطرافیان استفاده کنید، بازار سرد را بشناسید و فضای مجازی را به خدمت بگیرید.
(مبالغ به تومان است)

 پلن درآمدی نماینده تاپ:

در این چشم‌انداز ما فروش ماهانه 70 عدد بیمه‌نامه آن‌هم با حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان را در نظر گرفته‌ایم، یعنی هر 2 روز فروش تقریبأ 5 بیمه‌نامه آن‌هم با مبلغ 50 هزار تومان یعنی بسیار کمتر از حق بیمه‌های اجتماعی. کافی است روزانه حدود 6 تا 8 ساعت به‌صورت اصولی زمان اختصاص دهید و اقدام به تبلیغات وسیع، مشاوره و فروش بیمه‌های عمر کنید. از همه ظرفیت‌های خود و روابطی که در هر سطحی که دارید استفاده کنید، بازار سرد را بشناسید و در آن بسیار فعال و پویا ظاهر شوید و فضای مجازی را به خدمت بگیرید. مشاوره و فروش‌های گروهی و سازمانی را جز اولویت‌های خود بگذارید.
(مبالغ به تومان است)

نکات مهم:

  • پلن های درآمدی فوق بر اساس روش‌های پرداخت حق بیمه ماهانه طراحی‌شده است. ممکن است بیمه‌گذاران شما حق بیمه‌های خود را به‌صورت یکجا، سالانه و یا 6 ماهه و 3 ماهه پرداخت کنند که در این صورت کارمزد شما نیز زودتر پرداخت می‌شود.
  • پلن های درآمدی فوق بر اساس حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان طراحی‌شده است. اغلب بیمه‌گذاران شما حق بیمه‌های بالاتری پرداخت می‌کنند که در این صورت کارمزد شما نیز بیشتر خواهد بود.
  • ممکن است با اختصاص وقت کمتر بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید مهارت‌های فروش و بازاریابی و اصول و فنون مذاکره و متقاعدسازی مشتریان به شما کمک شایانی خواهد کرد. در این مسیر اساتید و پشتیبانان مرجع تخصصی الو بیمه عمر به‌عنوان قوی‌ترین و متفاوت‌ترین گروه آموزشی بیمه‌های زندگی در سطح کشور همراه شما خواهند بود.
  • کارمزد شما به‌شرط وصول اقساط از سوی بیمه‌گذاران است باید برای پشتیبانی و خدمات‌دهی به بیمه‌گذاران خود فعال و مسئولیت‌پذیر باشید.

    می‌خواهم نماینده بیمه پاسارگاد شوم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید