شما به‌عنوان یک فرد ایرانی مجاز است هستید تا هر تعداد بیمه‌نامه عمر وزندگی از هر شرکت بیمه‌ای که مدنظرتان است تهیه کنید؛ اما نکته‌ای که وجود دارد این است که سقف سرمایه عمر (فوت طبیعی) یک یا چند بیمه‌نامه عمری که از یک یا چند شرکت بیمه‌ای که تهیه می‌کنید نباید از 800 میلیون تومان تجاوز کند، درحالی‌که از منظر سرمایه‌گذاری شما مجاز هستید تا با هر مبلغی و به هر تعدادی که تمایل دارید بیمه‌نامه عمر خریداری کنید.

سؤالی که برای اغلب مردم پیش می‌آید این است که آیا در صورت داشتن بیمه عمر از یک شرکت بیمه آیا می‌توان یک یا چند بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه دیگر از شرکت شما یا هر شرکت دیگری تهیه کرد؟
جواب این سؤال کاملاً مثبت است، نکته قابل‌توجه اینکه حتی شما می‌توانید از یک شرکت بیمه چند عدد بیمه‌نامه خریداری کنید.
درواقع شما با خرید هر بیمه‌نامه عمر آینده بسیار بهتری را برای خود و عزیزانتان رقم می‌زنید چراکه هر بیمه عمر به‌منزله یک سرمایه گداری تضمین و یک چتر حمایتی بیمه‌ای است.

ممکن است کارمند باشید و از سوی اداره و سازمان خود تحت پوشش بیمه‌های اجتماعی، درمانی، تکمیلی و حتی عمر باشید و یا آزادکار باشید و توسط کارفرما و یا حتی به‌صورت خویش‌فرما تحت پوشش بیمه‌ای فوق قرارگرفته باشید، هیچ اشکالی ندارد که یک و یا حتی چند بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه حتی با مبالغ جزئی برای خود و خانواده‌تان تهیه کنید. بیمه‌های عمر و بازنشستگی شما درواقع سرمایه‌گذاری‌های ارزنده‌ای هستند که برای فردای خود خلق می‌کنید.

بااینکه بیمه عمر ارائه‌شده توسط شرکت‌های مختلف بیمه‌ای شباهت‌های زیادی به هم دارند اما برخی تفاوت‌ها و درواقع برتری‌های محصول و حتی خود شرکت بیمه ایجاب می‌کند تا در کنار بیمه‌نامه فعلی‌تان با اختصاص بخشی از درآمد و پس‌اندازهای خود بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه دوم، سوم و یا حتی چهارم و پنجم خود را تهیه کنید.
در کشور پیشرفته‌ای مثل ژاپن هر فرد به‌طور متوسط بیش از یک بیمه‌نامه عمر وزندگی دارد و این نشانگر اهمیت این بیمه‌نامه‌ها در وضعیت زندگی فردی و اجتماعی مردم دارد.

شما هم می‌توانید فارغ از اینکه در اداره و یا محل کار خود بیمه‌شده‌اید و حتی درگذشته یک بیمه‌نامه عمر دیگر خریداری کرده‌اید، این بار نیز با آینده‌نگری بیشتر بازهم در شرکت‌های بیمه سرمایه‌گذاری کنید و بیمه‌نامه‌ای باکیفیت‌تر از قبل برای خود تهیه کنید. ضمن اینکه با کمک مشاوران و متخصصان این حوزه برای دوره‌های مختلف زندگی و طول عمرتان می‌توانید برنامه‌ریزی کنید و برای هر زمان و شرایطی می‌توانید بیمه‌نامه عمر وزندگی خاص آن شرایط را خریداری کنید.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید