سود تضمینی

0
474

امروزه انتخاب سرمایه‌گذاری‌هایی که به‌صورت 100% تضمین‌شده و بدون هیچ‌گونه ریسکی باشند شاید کار بسیار سخت و چالش‌برانگیزی باشد. معمولاً در هر حوزه‌ای که بخواهید برای سرمایه‌گذاری ورود کنید باید تا حدودی برای ریسک‌های احتمالی آن آمادگی داشته باشید. در هر سرمایه‌گذاری اولین چیزی که هر کس باید به آن توجه کند سود است. سود و میزان ریسک هر سرمایه‌گذاری ۲ عاملی هستند که باعث می‌شود تصمیم به سرمایه‌گذاری بگیریم یا نه.

اما جالب است بدانید که یک سرمایه‌گذاری کاملاً تضمین‌شده و 100% مطمئن و از پیش تعیین‌شده وجود دارد که تا 30 سال پس‌انداز و سرمایه‌گذاری شمارا تضمین می‌کند.
بااینکه هدف اصلی بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد ایجاد آرامش و امنیت افراد جامعه است و آن‌ها را در مقابل مخاطرات زندگی به بهترین شکل ممکن تحت پوشش قرار می‌دهد، در کنار آن، سرمایه و پس‌انداز بیمه‌گذاران را کاملاً تضمین می‌کند.

سود تضمینی بیمه عمر ضمانت ۱۰۰ درصدی این بیمه در برابر سپرده و سرمایه بیمه‌گزار است. میزان این سود، طبق مصوبات بیمه مرکزی تعیین می‌گردد و برای همه شرکت‌های بیمه یکسان است.

نرخ سود تضمینی بیمه عمر کلیه شرکت‌های بیمه به این صورت است که در ۲ سال اول بیمه‌نامه ۱۶%، ۲ سال دوم ۱۳% و پس‌ازآن ۱۰% سود تضمینی به اندوخته بیمه‌گزار تعلق می‌گیرد.

این موضوع به بیمه‌گذاران قوت قلب می‌دهد و آن‌ها با آسودگی خیال تا پایان مدت قرارداد از مزایای بیمه عمر برخوردار خواهند بود. به‌راحتی می‌توانند برای آینده خود تصمیم‌گیری کنند و با توجه به مشخص بودن حداقل میزان سرمایه دریافتی در پایان قرارداد که 100% تضمین‌شده است می‌توانند برای زندگی خود برنامه‌ریزی کنند.
اما این پایان ماجرا نیست، به این معنی که سود تضمینی تخصیص‌یافته به بیمه‌گذاران بیمه پاسارگاد به‌صورت علی‌الحساب بوده و سود حاصل از کارکرد شرکت نیز به ایشان تعلق می‌گیرد.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید