با حمایت از کارکنان خود
نظاره‌گر موفقیت برندتان باشید

انسان، مهم‌ترین سرمایه سازمان است، اگر عامل انسانی را از سازمان حذف کنیم، آنچه باقی می‌ماند، امکاناتی نظیر ساختمان، ماشین‌آلات، تجهیزات، مواد و غیره است که به‌خودی‌خود قابل‌استفاده نیست و ارزشی نخواهد داشت. انسان به اشیاء روح دمیده و از آن‌ها برای بهبود و تکامل زندگی خود استفاده می‌کند. انسان، بزرگ‌ترین و باارزش‌ترین دارایی سازمان است که هرگز در ترازنامه‌ها و صورت‌های سود و زیان شرکت‌ها منعکس نمی‌شود. درصورتی‌که سودآوری سازمان بستگی به انسان داشته و انسان‌ها پشتوانه موفقیت سازمان به شمار می‌روند؛ بنابراین، با عامل انسانی باید درنهایت عزت و احترام برخورد شود، زیرا سال‌ها وقت و سرمایه گزاف سازمان و در کل جامعه، صرف تربیت و پرورش انسان‌های متخصص، فهیم و متعهد شده تا پس از سال‌ها برنامه‌ریزی به اوج بازدهی خود برسند. در صورت کناره‌گیری آنان به علت عدم رضایت شغلی از سازمان، به‌آسانی و درزمانی اندک قابل‌جایگزینی نیستند و فقدان آن‌ها زیان و لطمه بزرگی به سازمان وارد خواهد کرد.

رضایت شغلی مجموعه‌ای از احساسات و باورهاست که افراد در مورد مشاغل کنونی خوددارند  رضایت شغلی یکی از عوامل مهم در موفقیت شغلی است، عاملی که موجب افزایش کارایی و نیز احساس رضایت فردی می‌گردد.
رضایت شغلی یعنی دوست داشتن شرایط و الزامات  یک شغل، شرایطی که در آن کار انجام می‌گیرد و پاداشی که برای آن دریافت می‌شود.

پیامدهای رضایت شغلی و عدم رضایت شغلی:

رضایت شغلی باعث می‌شود بهره‌وری فرد افزایش یابد، فرد نسبت به سازمان متعهد می‌شود، سلامت فیزیکی و ذهنی فرد تضمین می‌شود، روحیه فرد افزایش می‌یابد، از زندگی راضی خواهد بود و مهارت‌های جدید شغلی را به‌سرعت آموزش می‌بیند. عدم رضایت شغلی باعث کاهش روحیه کارکنان می‌شود و روحیه پایین در کار بسیار نامطلوب است. مدیران وظیفه‌دارند که علائم روحیه پایین و عدم رضایت شغلی را به‌طور مستمر زیر نظر بگیرند و در اولین فرصت اقدامات لازم را انجام دهند.

با توجه به بالا رفتن سن، افزایش ریسک‌های زندگی، رشد هزینه‌های جاری و تورم، همواره دغدغه همه دولت‌ها و سازمان‌ها مسئله بازنشستگی باکیفیت بوده و هست. طوری که افراد پس از سال ها کار کردن و زحمت کشیدن در دوران بزرگ‌سالی و فراغت از کار دغدغه امرارمعاش نداشته باشند و بتوانند در رفاه و آرامش زندگی کنند.

بازنشستگان سرمایه‌های این مرزوبوم هستند، برای اینکه این قشر باارزش جامعه از امنیت و آسایش کافی برخوردار باشند باید از همان روزهای نخست که مشغول کار و فعالیت می‌شوند، مسئله تأمین آتیه و تضمین آینده آن‌ها مرتفع شود تا در طول دوران شغلی خود کارایی لازم را داشته باشند و با آرامش خاطر اهداف سازمان را پیش ببرند.
از یک‌سو مخاطرات شغلی و ریسک‌های موجود به‌مرورزمان زندگی شخص را تحت تأثیر قرار می‌دهد و حتی ممکن است شرایطی به وجود آید که ادامه زندگی و حتی کسب درآمد را مختل و یا متوقف کند.

 بیمه پاسارگاد در کنار نگاه پرمهر سرپرستان، کارفرمایان، مدیران و روسای شرکت‌ها، ادارات و کسب‌وکارها در راستای تعالی سازمانی طرح بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری گروهی را ارائه می‌کند.

علت ظهور طرح‌های اندوخته ساز (بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری گروهی):

کیفیت نه‌چندان رضایت‌بخش صندوق‌های بازنشستگی و رفاهی علاوه بر تحمیل فشار بسیار زیاد بر شانه‌های دولت، پاسخگوی نیاز افراد بعد از بازنشستگی نبوده‌اند، چراکه هزینه‌های افراد بعدازاینکه بازنشسته می‌شوند به‌شدت بالا رفته و عمدهٔ دلایل این افزایش هزینه‌ها، عواملی چون افزایش تورم، رسیدن به سنین بالا و پرخرجی، اضافه شدن هزینه‌های اولاد و فرزندان در حال رشد به لیست هزینه‌ها و نیز کاهش حقوق و مزایای دریافتی بوده است.

ازاین‌رو بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری گروهی شرکت بیمه پاسارگاد باهدف بهبود زندگی افراد، بالا بردن سطح رفاه و آرامش و ارتقا سطح کیفی خدمات درمانی در قالب پوشش‌های بیمه عمر، تأثیر بسیار زیاد و چشمگیری در افزایش کیفیت کاری و شغلی کارکنان خواهد داشت و از کارکنان افرادی وفادار و دلسوز می‌سازد.

همه کسب‌وکارهای دولتی، خصوصی و نیمه‌خصوصی که بیش از 10 نفر پرسنل دارند می‌توانند با داشتن شخصیت حقوقی و تحت عنوان بیمه‌گذار (صاحب‌اختیار قرارداد بیمه) برای کارکنان خود اقدام به تهیه بیمه‌نامه زندگی و سرمایه‌گذاری گروهی نمایند.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید