برای اولین بار شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را فراهم نموده است تا بیمه‌گذاران محترم بیمه‌های عمر و تأمین آتیه بتوانند بدون مراجعه به شعبات بیمه‌ای و بدون انجام هرگونه تشریفات اداری به‌راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانند دفترچه خود را تمدید نمایند.
همه دارندگان بیمه‌های عمر پاسارگاد می‌توانند با مراجعه به پنل شخصی بیمه‌گذاران عمر و تأمین آتیه دفترچه اقساط سال جدید خود را تمدید و به‌صورت فایل الکترونیکی آن را دریافت کنند.

برای تمدید دفترچه اقساط خود کافی است اینجا را لمس کنید

مطابق تصویر 1 شماره بیمه‌نامه، کد ملی و متن خواسته‌شده در تصویر را وارد کنید و در ادامه گزینه ورود را لمس کنید.
دقت فرمایید که باید اطلاعات بیمه‌گذار وارد شود.


حالا شما در محیطی مشابه تصویر شماره 2 قرار دارید، سمت راست تصویر مزین به نام و نام خانوادگی شریف شماست.

مطابق تصویر شماره 3 گزینه حق بیمه‌ها و در ادامه گزینه برگه اقساط بیمه‌نامه را انتخاب کنید.

اگر مراحل قبلی را به‌درستی طی نموده باشید در این مرحله برگه پرداخت اقساط شما آماده است و مطابق تصویر شماره 4 می‌توانید آن را دریافت نمایید. کافی است مطابق تصویر قسمت‌های الف و در ادامه ب را لمس کنید تا برگه اقساط خود را به‌صورت فایل پی‌دی‌اف دریافت کنید.


توجه: دریافت برگه اقساط برای بیمه‌نامه‌هایی که بیش از شش ماه تأخیر در پرداخت حق بیمه دارند امکان‌پذیر نبوده و در این صورت بیمه‌گذاران باید با به همراه مدارک شناسایی به شعب بیمه پاسارگاد مراجعه نمایند.

5 دیدگاه

  • مجید عزیز با سلام و درود

   با توجه به اینکه این سیستم به تازگی فعال شده است در ابتدای مسیر ممکن است با باگ هایی همراه باشد. لطفا شکیبا باشید. سیستم در حال بروز رسانی میباشد و این مسائل بزودی رفع می گردند. شما می توانید از نماینده خود بخواهید تا برگه اقساط تان را در اسرع وقت تمدید و در اختیارتان قرار دهد ضمنا شما میتوانید با مراجعه به شعب بیمه پاسارگاد در شهرتان نسبت به دریافت برگه اقساط اقدام فرمایید.

 1. چندین بارپیام واریزاقساط بیمه عمررادریافت کردم امابیش ازچندروزوچندین بارتلاش کردم که دفترچه اقساط رادانلودکنم موفق نشدم وهربارکه واردشدم قبول نکرد لطفاراهنمایی بفرمایید

  • درود بر شما
   با احترام بیمه گذار هستید یا نماینده فروش بیمه عمر؟
   اگر بیمه گذار هستید از روش گفته شده براحتی می توانید برگه اقساط خود را تمدید کنید اما اگر سیستم اجازه تمدید به شما نمی دهد به دلیل تاخیر در پرداخت و معوق شدن اقساط می باشد که برای رفع این مساله میتوانید به نماینده خود یا شعبه بیمه پاسارگاد شهرتان مراجعه کنید.

   سوابق بیمه نامه خود را از اینجا ببینید:
   https://alobimeomr.com/life-insurance-information/

   در صورتی که نماینده هستید از سامانه کاربری خود میتوانید براحتی برگه اقساط را تمدید کنید اما اگر با پیام عدم امکان تمدید برگه اقساط برخورد کردید از مشاور هادی و مدیر فروش خود بخواهید تا نسبت به بازکردن دسترسی برگه اقساط اقدام نمایند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید