بیمه زندگی و سرمایه گذاری فعالان کسب و کار

0
1523


امروزه کسب‌وکار و شغل جز لاینفک زندگی اکثریت مردم جامعه است.
از کارگر و کارمند تا بالاترین مشاغل مدیریتی، شاید نصف عمر انسان‌ها فقط صرف کار کردن و گذراندن آن در محل کار صرف گردد یکی از اصلی‌ترین اهداف کسب‌وکارها به دست آوردن درآمد و فراهم نمودن شرایط رفاهی برای خود فرد و خانواده اوست.
اما همواره مسائل پیش‌بینی‌نشده و خطراتی وجود دارد که در کمین افراد شاغل و حتی صاحبان کسب‌وکار است.

مواردی همچون:

صدمات و تلفات جانی
وقوع بلایای طبیعی
خسارت‌های محیطی
رکود بازار و از دست دادن مشتریان
هزینه‌های سرسام‌آور کسب‌وکار
تغییر قوانین و مقررات شغلی
تعدیل نیرو
از دست دادن سهم بازار
پایین بودن درآمد و …

اما قطعاً مهم‌تر از خود شغل و کسب‌وکاری که وجود دارد خود فردی است که به‌عنوان سرپرست و یا حتی بخشی از یک خانواده با این چالش‌ها روبه‌رو می‌شود.
با توجه به اینکه قسمت عمده افراد جامعه کارآفرین و صاحب کسب‌وکار نیستند و به‌عنوان نیروی انسانی مشغول به فعالیت هستند، وجود و حضور مستمر و مداوم آن‌ها در شغلشان الزامی است. چراکه اگر هرکدام خطرات شغلی فوق برایشان پیش آید با موانع جدی روبه‌رو خواهند شد.
فعالان، کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ نیز از این موضوع مستثنا نبوده و در معرض همه این مخاطرات می‌باشند.

همه ارکان بازار کار به امید روزی هستند که به‌دوراز مشغله‌های شغلی در کنار عزیزانشان در رفاه و آسایش زندگی کنند. اما این روزها را باید ساخت و از همین حالا برایشان باید برنامه‌ریزی کرد.

راه‌های مختلفی برای به دست آوردن آرامش و امید به زندگی وجود دارد که شاید مهم‌ترین این راه‌ها امنیت مالی باشد، معمولاً همه افراد طرح و برنامه‌های مختلفی برای آینده خوددارند، اما یک طرح جامع که بتواند قسمت اعظم مخاطرات زندگی را پوشش دهد و یک سرمایه‌گذاری کاملاً بدون ریسک و 100 درصد تضمین‌شده با خود به همراه داشته باشد قطعاً ایده آل همه افراد جامعه خواهد بود.

یکی از بزرگ‌ترین نیازهای هر سرپرست خانواده داشتن آرامش روحی و فکری از بابت تأمین آینده‌ای خوب برای خانواده خود است، از ریسک‌هایی که تمام سرپرستان خانواده را تهدید می‌کند بحث حوادث، ازکارافتادگی و فوت است، در جوامع توسعه‌یافته اکثر سرپرستان خانواده با تحت پوشش قرار دادن این ریسک‌ها و گرفتن بیمه‌نامه‌های عمر با سرمایه فوت چند صد هزار دلاری سعی می‌کنند چتر حمایتی بیمه را روی سر خانواده خود باز نگه‌دارند و در صورت نبود آنان کیفیت زندگی و آینده خانواده به مخاطره نیفتد، با توجه به این موضوع شرکت بیمه پاسارگاد، در کنار تحت پوشش قرار دادن ریسک‌های فوق با سقف تعهدات بالا، منابع مالی مناسبی به‌عنوان صندوق بازنشستگی برای دوران بازنشستگی سرپرست خانواده نیز فراهم می‌آورد.

در طرح بیمه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری ویژه فعالان کسب‌وکار که در کشورهای پیشرفته دنیا با استقبال بسیار زیادی روبه‌رو شده است پوشش‌های کلان بیمه‌ای در کنار مزایای استثنائی سرمایه‌گذاری در بیمه پاسارگاد که شامل سودهای تضمینی، مرکب، مشارکت در منافع، قابلیت سپرده‌گذاری، وام‌های کم‌بهره و بدون ضامن که امکان دریافت سریع و نامحدود را دارد همچون یک کوه پشتیبان این عزیزان خواهد بود.
کلیه افراد جامعه در هر شغل و سن و وضعیت و شرایطی که باشند و با هر مبلغ و مدتی که بخواهند با می‌توانند این بیمه‌نامه را تهیه کنند.

نکته قابل‌توجه بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری این است که پوشش‌های بیمه‌ای این طرح تداخلی با سایر بیمه‌های درمانی فرد نداشته و حتی در بازنشستگی افراد از محل کار قبلی چه به‌صورت اجباری و چه به‌صورت اختیاری خللی وارد نمی‌کند. از همه مهم‌تر این سرمایه‌گذاری غیرقابل توقیف بوده و تماماً معاف از مالیات است.

مطابق ماده ۱۳۶ قانون مالیات‌های مستقیم سرمایه بیمه عمر و نیز اندوخته حاصل از سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته، تماماً از پرداخت مالیات معاف می‌باشند.
در پایان مدت قرارداد از یک سرمایه قابل‌توجه و تحول ساز برخوردار خواهید بود و روزهای بازنشستگی را همان‌طور که دوست دارید سپری خواهید کرد

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید