ایده و خواسته بازنشستگی زودهنگام یا پیش از موعد برای اولین بار در ذهن افرادی که در مشاغل سخت و پرخطر مشغول به کار بوده‌اند شکل‌گرفته است،

آنچه مسلم است این است که نیروی انسانی همواره مهم‌ترین سرمایه هر سازمان و بنگاه اقتصادی محسوب می‌گردد. وضعیت سلامتی نیروی انسانی کیفیت کار را تعیین می‌کند و بهره‌وری سازمان را بالا می‌برد.

با توجه به اینکه بیمه‌های درمانی و بازنشستگی موجود در کشور به‌طور کامل ریسک‌های کاری مشاغل خصوصاً فعالیت‌های پرخطر را تحت پوشش قرار نمی‌دهند داشتن بیمه‌نامه‌ای مکمل که برطرف‌کننده نیازهای افراد باشد بسیار حائز اهمیت است.

به‌جز مقوله بسیار مهم پوشش‌های بیمه‌ای و سختی‌های شغلی، برخی از افراد تمایل دارند که پیش از موعد بازنشسته شوند تا بتوانند از زندگی و فرصت باهم بودن در کنار خانواده لذت بیشتری ببرند.
تقریباً در قسمت عمده مشاغلی که وجود دارند بازنشستگی زودهنگام و فراغت از کار به‌راحتی امکانپدیر نیست و با چالش‌ها و سخت‌گیری‌های زیادی مواجه خواهد بود.

عمده مشکل افراد در دوران بازنشستگی در ایران، این است که به‌جای استراحت و تفریح، باید در فکر پیدا کردن شغل جدیدی برای امرارمعاش باشند تا بتوانند از پس هزینه‌های سنگین خود و خانواده بربیایند. البته فقط مشکل پیدا کردن شغل جدید نیست، این‌که با بالا رفتن سن و تحلیل رفتن قوای بدنی دیگر قادر به کار کردن نیستند و همین باعث می‌شود تا با مشکلات مالی و جسمی بیشتری مواجه شوند، نیز موضوع را بغرنج‌تر می‌کند

این در حالی است که در اکثر کشورهای جهان، افراد بازنشسته معمولاً به‌طور از نگرانی برای تأمین معاش، زندگی می‌کنند و همین باعث می‌شود دوران بازنشستگی برایشان، دورانی خوشایند باشد، اما در ایران معمولاً به دلیل مشکلات معیشتی به سخت‌ترین دوران تبدیل می‌شود. در همه‌جای دنیا، دستگاه‌های رفاهی و بیمه‌های عمر در این دوران به یاری افراد می‌شتابند. در بیمه‌های اجتماعی و سازمانی برای بازنشسته شدن باید حداقل شصت سال سن و حداقل بیست سال سابقه پرداخت حق‌بیمه داشته باشید؛ اما در بیمه‌های عمر انتخاب زمان بازنشستگی و حتی میزان سرمایه دریافتی توسط خود بیمه گدار تعیین می‌گردد.
اما خبر خوب اینکه امروزه حتی بدون داشتن هیچ‌گونه شغلی هم می‌توان در زمان دلخواه درخواست بازنشستگی کرد

طرح بازنشستگی زودهنگام شرکت بیمه پاسارگاد که همه اقشار جامعه در تمام سنین را در برمی‌گیرد فرصتی است برای ساختن یک آینده درخشان نه‌چندان دور

مدت قرارداد این طرح از حداقل ۵ سال به بالا است، سود تضمینی و سود مشارکت در منافع به‌حق بیمه‌های واریزی بیمه‌گذاران تعلق می‌گیرد.
پوشش‌های کلان زندگی، وام بدون ضامن، انعطاف‌پذیری بالای شرایط بیمه‌نامه از دیگر محاسن این طرح است.

در این طرح شرکت بیمه پاسارگاد با بهره‌مندی از کارشناسان متبحر و خبره با بررسی ریسک‌های موجود در زندگی افراد و آنالیز کردن آن‌ها تمامی نیازهای موجود را برطرف کرده است.

با هر توان مالی و فقط با پرداخت ۵ تا حداکثر ۳۰ قسط به‌صورت سالانه (امکان تقسیط به دوره‌های کوتاه‌تر نیز وجود دارد) می‌توانید زودتر و بهتر از همه طرح‌های بازنشستگی از روزهای خوب زندگی‌تان استفاده کنید.

با توجه به اینکه انتخاب زمان استفاده از سرمایه بازنشستگی به انتخاب و اختیار بیمه‌گذار است مرجع تخصصی الو بیمه عمر پیشنهاد می‌کند برای دوره‌های کوتاه‌مدت، حق بیمه‌های متناسب‌تر و بیشتری پرداخت کنید تا بتوانید حداکثر بهره‌وری را از این طرح ارزنده داشته باشید.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید