امروزه پدر یا مادر بودن یکی از مهم‌ترین و سخت‌ترین وظایفی است که یک فرد می‌تواند داشته باشد. بدون شک آثار این نقش‌آفرینی در تمام عمر جاودانه خواهد بود؛ چراکه نسل‌ها یکی پس از دیگری پای به این کره خاکی می‌گذارند. باید پذیرفت که فرزند داری از آن دسته کارهای افسانه‌ای است که بر عهده والدین قرار می‌گیرد.

ما ایمان‌داریم که با شکوه‌ترین، ارزشمندترین و دوست‌داشتنی‌ترین دارایی شما فرزندان دلبندتان هستند، نهایت فداکاری و ازخودگذشتگی را در حقشان ادا می‌کنید، نفستان به نفسشان بسته است و در مسیر رشد، تربیت و ترقی‌شان از هیچ کاری دریغ نمی‌کنید.

آرزوی هر پدر و مادری تأمین آینده‌ای بهتر و قشنگ‌تر از گذشته خودشان برای فرزندانشان است. ما همیشه برای فراهم کردن مایحتاج و لوازم ضروری و شاید هم غیرضروری برای فرزندانمان از هیچ‌ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

پرورش فرزند برخلاف گذشته هزینه‌های زیادی دارد. تغییر شرایط زندگی، تنوع سلیقه‌ها و علاقه‌ها، رشد هزینه‌ها و افزایش اهمیت مادیات نسبت به گذشته‌ها فرزندان دلبندتان که فرشته‌های روی زمین هستند را با چالش‌ها و سختی‌های بیشتری مواجه می‌کند.

این نوشکفته های بی‌همتا به‌سرعت و در چشم بر هم زدنی بزرگ خواهند شد و پا به عرصه جامعه خواهند گذاشت، با مسائلی ازجمله خدمت سربازی، دانشگاه و ادامه تحصیل، ازدواج، کسب‌وکار و اشتغال روبه‌رو خواهند شد.

آرزوی هر پدر و مادری است که فرزندش در بهترین شرایط ممکن بتواند زندگی کند و به همه خواسته‌ها و رؤیاهایش برسد، ممکن است برخی افراد آن‌طور که بایدوشاید دوران کودکی، نوجوانی و حتی جوانی دلبخواه خود را نگذرانده باشند، اما برای تحقق خواسته‌های فرزندانشان از تمام سعی و تلاش خود را بکنند.

انواع طرح‌های مختلف پس‌اندازی و سرمایه‌گذاری مختلف وجود دارد تا آتیه فرزندان شما به نحوی تأمین گردد؛ اما این‌ها کافی نیست، چراکه علاوه بر تأمین آتیه فرزندان باید سرمایه‌گذاری آنان کاملاً تضمین‌شده باشد و برای مسائل و اتفاقات پیش‌بینی‌نشده زندگی که ممکن است سلامت و حیاتشان را با مشکل روبه‌رو کند چاره‌ای اندیشید.

در این شرایط به یک پشتیبان و حامی مالی به‌تمام‌معنا نیاز دارید که بتواند آن‌ها را به بهترین شکل حمایت کند. این لطف بزرگ و هدیه ماندگار چیزی نیست جز بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه طرح فرشتگان زمینی که از تخصیص بخشی از پس‌انداز شما تبدیل به سرمایه‌ای عظیم و آینده‌ساز شده است.

عزیزانتان در طول مدت بیمه قرارداد در مقابل همه مصائب، حوادث و خطرات زندگی بیمه‌شده‌اند و در پایان طرح نیز در رفاه و آرامش به ادامه زندگی شیرینشان خواهند پرداخت.

طرح بیمه آتیه کودکان که همه سنین را از بدو تولد تا بزرگ‌سالی تحت پوشش قرار می‌دهد از سودآوری بسیار بالایی برخوردار بوده و بیمه‌گذاران این طرح علاوه بر دریافت سود تضمینی، از سود مشارکت در منافع، وام ضروری و نامحدود برای هزینه‌های تحصیلی، خرید جهیزیه، راه‌اندازی کسب‌وکار، ازدواج و … خواهند بود.

باعث افتخار شما و فرزندانتان خواهد بود تا با ارائه این هدیه ارزنده زندگی را به کامشان شیرین کنید.
لحظه‌ها درگذرند و تکرار نخواهند شد، فرزندان دلبندتان در رؤیای شیرین رسیدن به آرزوهایشان بزرگ و بزرگ‌تر می‌شوند، به‌جرئت می‌توان گفت آینده زیبا و درخشانی که می‌توانند داشته باشند به تصمیم امروز شما بستگی دارد.
بیمه پاسارگاد با ارائه طرح جامع بیمه عمر و تأمین آتیه مختص فرشتگان زمینی، آینده روشنشان را از هم‌اکنون تضمین می‌کند.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

2 دیدگاه

 1. سلام و درود به اولیای دانش آموزان و نوجوانان
  از این که با هوشیاری ویژه ای پیگیر صلاح و مصلحت و آینده فرزندان تان هستید از شما تقدیر می کنیم و سپاسگزارتان هستیم.
  بیمه عمر به طور رایگان از سرمایه ها و اندوخته های شما برای آینده فرزندان تان نگهدای می کند.
  بیمه عمر بدون هیچ منت و نمایش و فیلمبرداری در حوادث ناگوار یاور شما است و مبالغ قابل توجهی را پرداخت می کند.
  بیمه عمر در اتفاق های مثبت و سازنده آتیه فرزندان شما با وام های مناسب در کنار شما است.
  بیمه عمر در آینده میان مدت و یا دور مبالغ پس انداز شما را با افزایش چند برابری به شما و فرزندان تان بر می گرداند و یا در صورت تمایل شما می توانید به عنوان دریافتی دائمی و مادام العمر به آن نگاه کنید.
  اگر امروز بیمه عمر را برای ساختن آتیه فرزندان تان انتخاب کردید مطمئن باشید آنچه که از زندگی شما حذف می شود؛ اضطراب کنکور، اضطراب آینده شغلی، اضطراب پشتوانه مالی آینده ساز است.
  اگر امروز بیمه عمر را برای فرشتگاه زمینی انتخاب کردید آنچه که به خانه تان می برید آرامش روانی و امنیت خاطر و احترام به شخصیت فرزند و ایجاد نظم و انضباط در مدیریت آینده است.
  آیا شما جایگزینی برای بیمه عمر می شناسید؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید