جمعه, 24 سپتامبر, 2021

هر برند، شرکت و سازمانی باهدف ارائه خدمات یا محصولاتی پا به عرصه ظهور می‌نمایند، هرچقدر که بتوانند محصولات و خدمات بهتر و باکیفیت‌تری به مردم جامعه و بازارهای هدف ارائه کنند از موفقیت بهتری برخوردار بوده و به جایگاه‌های بالاتری می‌رسند؛ اما خدمت و محصول خوب و برتر یک‌طرف و ارائه‌کنندگان و درواقع کارشناسان فروشی که عهده‌دار این مسئولیت خطیر می‌باشند نیز یک‌طرف.
عوامل فروش در هر جای دنیا شاهرگ حیاتی و درواقع یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سازمانی می‌باشند.
فروشندگی دارای ابعاد گسترده و پیچیده‌ای است و به دانش و مهارت‌های گوناگون نیاز دارد که بسیاری از آن‌ها در محیط‌های آموزشی خارج از دانشگاه و مدرسه تدریس می‌شود و برخی از آن‌ها نیز حاصل کسب تجربه است.

سال‌هاست که از صنعت بیمه، در کنار بانک و بورس به‌عنوان مهم‌ترین و تأثیرگذارترین صنایع اقتصادی یاد می‌شود. یکی از ملاک‌های تعیین رشد اقتصادی هر جامعه درحال‌توسعه یا توسعه‌یافته، توجه به ضریب رشد و نفوذ این سه صنعت در میان مردم است
هرچند که در تمام امور از ریسک و تخمین میزان شکست یا موفقیت در کاری صحبت به میان می‌آید، اما تخمین این ریسک و به کار بستن عواملی برای کاهش و مدیریت آن در صنایع اقتصادی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
به عقیده بسیاری از کارشناسان ملی و بین‌المللی و همچنین با استناد به تحقیقات علمی انجام‌شده در سال‌های اخیر، از بیمه به‌عنوان پایدارترین، کم‌خطرترین و پرسودترین صنعت اقتصادی یادشده است.
بیمه نیز ازجمله فعالیت‌هایی است که در ارتباط مستقیم با مردم قرار دارد. حال باید بر این موضوع تأکید شود که شرکت بیمه پاسارگاد سال‌های متوالی است که به انتخاب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان برترین شرکت بیمه‌ای کشور شناسایی و معرفی می‌گردد.

امروزه با توجه به خوش‌نامی و جایگاه ویژه بیمه پاسارگاد نزد مردم و جذابیت‌های شغل نمایندگی فروش بیمه عمر به‌عنوان یکی از ده فرصت شغلی ثروت ساز ایران و جهان، افراد بسیاری به دنبال اشتغال در صنعت بیمه هستند.

پیوستن به چنین شرکتی که در طول 14 فعالیت توانسته بیشترین سهم بازار را از آن خود کند، افتخاری است که هر نماینده می‌تواند به‌عنوان یکی از عوامل مؤثر در پیشرفت خود به آن تکیه کند.

تخصص‌های لازم و مهارت‌های کافی که در سایر حوزه‌های زندگی نیز بسیار می‌تواند به افراد کمک کنند به بهترین و کامل‌ترین شکل ممکن توسط مرجع تخصصی الو بیمه عمر به‌عنوان مجموعه تخصصی آموزش و پشتیبانی نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تأمین آتیه ارائه می‌گردد. پیش‌نیاز اصلی شما فقط علاقه به این حرفه منعطف و آینده دار است.

علاقه چیزی است که حتماً در طول این شغل ایجاد می‌شود چراکه وارد یک شغل مقدس و پول‌ساز می‌شوید. با فروش هر بیمه‌نامه عمر وزندگی درواقع شما رفاه، آرامش و امنیت را به فرد یا افرادی هدیه می‌دهید؛ و این زیباترین میراث شما برای انسان‌ها هست.

بیمه پاسارگاد مطابق آیین‌نامه ۹۶ بیمه مرکزی
به علاقه‌مندان و دوستداران فعالیت در رشته بیمه‌های زندگی کد نمایندگی رسمی اعطا می‌نماید
فعالیتی مقدس و خداپسندانه
وام نمایندگی
تخفیفات بیمه‌ای
بهترین شرکت از نظر بیمه مرکزی
بیمه تکمیلی، عمر و حوادث
تخصیص پرتال نمایندگی
بدون نیاز به دفتر کار
بدون سرمایه اولیه
ارتقای شغلی و سازمانی
درآمد تصاعدی و ماندگار
آموزش و پشتیبانی بی نظیر
امکان فعالیت بصورت نیمه وقت

مدیران و افراد بانفوذ

شما با استفاده موقعیت ممتازی که دارید می‌توانید در کوتاه‌مدت از درآمدی سرشار برخوردار شوید. از ارتباطات خود استفاده کنید

اساتید و کادر آموزشی

معلمی شغل انبیاست.
جایگاه ویژه و شغل مقدس شما راهگشای موفقیتتان در حرفه فروش بیمه‌های عمر می‌باشد

کادر پزشکی و بیمارستانی

ریسک‌های زندگی و سلامتی را شما به‌خوبی میدانید. در بیمه پاسارگاد از تخصص و دایره نفوذتان بهتر استفاده کنید

مهندسین و تکنسین‌ها

نگاه هوشمندانه و مهندسی‌شده شما به زندگی محاسبات ریسک را برایتان آسان‌تر می‌کند. اینجا متعلق به شماست

بانوان گرامی

همه بانوان محترم چه شاغل و چه خانه‌دار می‌توانید از موقعیت خود استفاده و با ارائه و فروش بیمه‌های عمر به هم‌وطنانمان به استقلال مالی برسید

افراد آزادکار

صاحب کسب‌وکار هستید یا جویای کار؟ شغل آزاد دارید؟ به‌صورت قراردادی، پروژه‌ای و یا حق‌الزحمه‌ای کار می‌کنید؟ شما هم می‌توانید به ما بپیوندید

کارمندان

اگر کارمند شرکت دولتی و یا خصوصی هستید می‌توانید در کنار شغلی فعلی خویش و به‌عنوان شغل دوم به مشاوره و فروش بیمه‌های عمر بپردازید

دانشجویان

شما می‌توانید هم‌زمان با تحصیل در این حرفه فعالیت کنید، درآمد خوبی کسب کنید و تجربیات لازم درزمینهٔ فروش و بازاریابی را به دست آورید.

مزایا و ویژگی‌های استثنائی اخذ کد نمایندگی فروش بیمه عمر پاسارگاد

معرفی سامانه کاربری نمایندگان بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

از دیرباز، علاوه بر مقوله امنیت اطلاعات، مبحث شفافیت و در دسترس بودنشان نیز موردتوجه بوده است.
همه سازمان‌ها و شرکت‌ها خصوصاً در عصر حاضر علاوه بر مسئله بسیار مهم و حیاتی مشتری مداری، باید در جهت تعالی سازمان، به پرسنل، کارمندان، نمایندگان و همه اعضای سازمان از خرد و کلان توجه ویژه‌ای نموده و برای ارائه خدمات هر چه‌بهتر و رسیدن به وضعیت ایده آل و آرمانی موردنظرشان همواره به دنبال کسب رضایت همه کارکنان سازمان باشند.

در همین راستا شرکت بیمه پاسارگاد نیز به‌عنوان یکی از متولیان اصلی فروش بیمه‌های زندگی و غیرزندگی و اتکایی در کشور و دارنده سهم قابل‌توجهی از فروش بیمه‌های زندگی به نمایندگان فروش خود از همان ابتدای شروع فعالیت یک سامانه کاربری نمایندگی اختصاص می‌دهد.

نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تأمین آتیه پاسارگاد پس از گذراندن دوره‌های آموزشی (فشرده) و بعد از فروش اولین بیمه‌نامه‌هایشان (حتی یک بیمه‌نامه) در سیستم صدور شرکت ثبت‌شده، کد کاربری و رمز عبور دریافت می‌کنند و دسترسی‌شان به سامانه کاربری نمایندگی بازخواهد.

با در اختیار داشتن این سامانه، نمایندگان فروش در هر جای دنیا و در هرزمانی می‌توانند در جریان صفرتا صد فروش خود باشند.

مشخصات کامل بیمه‌گذاران، اطلاعات بیمه‌نامه‌های فروخته‌شده، سرسید اقساط، گزارشات مختلف ازجمله واریز یا عدم واریز اقساط توسط بیمه‌گذاران، تمدید و صدور دفترچه‌های اقساط حق بیمه و از مهم‌تر تمام جزئیات کارمزد را می‌توانید مشاهده کنید.

چنین قابلیتی باعث می‌شود تا مسائلی چون افت فروش، معوق شدن اقساط و مغایرت‌های مالی و محاسباتی به حداقل ممکن برسد و خود نماینده بتواند به‌عنوان یکی از اعضای بسیار مهم سازمان فروش، قسمت عمده‌ای از خدمات و پشتیبانی‌های لازم را به بیمه‌گذارانش ارائه دهد.

شبکه فروش هر سازمان به‌عنوان مهم‌ترین بخش آن سازمان نقش شاهرگ حیاتی آن مجموعه را ایفا می‌کند.

شرکت بیمه پاسارگاد به‌عنوان بزرگ‌ترین ارائه‌کننده بیمه‌های عمر وزندگی برای نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تأمین خود خدمات و تسهیلات متعددی در نظر گرفته است تا این سفیران آرامش بتوانند در طول مدت فعالیت خود زیر چتر حمایتی بیمه از این امتیازات استفاده کنند.

وام نمایندگی در طول مدت فعالیت نمایندگان فروش بیمه به‌دفعات پرداخت می‌شود با ارتقای جایگاه سازمانی و رسیدن به سمت‌های مدیریتی میزان این وام افزایش قابل‌توجهی پیدا می‌کند.

به‌محض اخذ کد رسمی نمایندگی فروش بیمه عمر و تأمین آتیه تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار می‌گیرید.
و اما مسئله حائز اهمیتی که وجود دارد این است که پس از دریافت کد رسمی نمایندگی در صورت تمایل، شما و خانواده‌تان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان sos قرار می‌گیرد.

به‌منظور تکریم نمایندگان و ارائه خدمات هر چه‌بهتر به این عزیزان شرکت بیمه پاسارگاد بیمه تکمیل درمان نمایندگان را با 50 درصد تخفیف به آن‌ها ارائه می‌دهد؛ و مبالغ حق بیمه را هرماهه از کارمزدشان کمک می‌کند.

جالب است که بدانید بهترین و مجهزترین مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور طرف قرارداد این بیمه (sos) می‌باشند. هدف بیمه پاسارگاد از این گستردگی، ارائه خدمات به همه عوامل شبکه فروش خود در سراسر ایران عزیز است.

فروش بیمه عمر کار بسیار جذاب و پرهیجانی است اما درعین‌حال می‌تواند با چالش همراه باشد.
تربیت، تقویت و تجهیز نماینده‌های فروش بیمه عمر امری حیاتی و درعین‌حال بسیار مهم است.
ازاین‌رو نمایندگانی که قصد فعالیت جدی و کسب درآمد بالا در حوزه فروش بیمه عمر رادارند باید زیر نظر قوی‌ترین و بهترین مراکز آموزش، فعالیت کنند.

آموزش کامل:

مفاهیم بیمه، بیمه عمر وزندگی
مفاهیم مالی، بانکی، شبکه فروش بیمه
پشتیبانی صمیمانه و دلسوزانه ۲۴ ساعته
مهارت‌های فروش، بازار رسانی، بازار داری، بازاریابی و بازار سازی
تکنیک‌های مذاکره، متقاعدسازی و غلبه بر بهانه‌های مشتریان
بهره‌مندی از تجارب اساتید برتر سراسر کشور
برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های هفتگی و دوره‌ای توسط اساتید بنام منطقه و کشور
ارائه نقشه راه و معرفی بازارهای جدید و برتر درزمینهٔ بیمه عمر
تشویق و ترغیب نماینده در امر فروش بیمه عمر وزندگی
ارائه مطالب انگیزشی و امیدبخش جهت عملکرد هر چه‌بهتر نمایندگان
حمایت و پشتیبانی و بهره‌مندی از امکانات و فضای مرکز آموزش
امکان رشد و ارتقای شغلی تا بالاترین سطوح مدیریتی با حمایت مستقیم مرکز آموزش
ارائه جدیدترین اخبار و اطلاعات بیمه‌ای در سطح جهانی جهت بروز شدن دانش نمایندگان

کار پاره‌وقت راه مناسبی برای ایجاد تعادل میان کار وزندگی شخصی است. در این سبک از کار کردن به‌راحتی می‌توانید زمان خود را مدیریت کنید و به کارهایی که دوست دارید راحت‌تر برسید. وقتی مشغول به کار پاره‌وقت هستید دیگر نیازی نیست که تعداد ساعات زیاد و مشخصی را سرکار باشید.

 

1. وقت آزاد بیشتری برای دنبال کردن پروژه‌ها و فعالیت‌های جانبی دارید
2. فرصتی برای درآمدزایی بیشتر
3. کاهش سطح استرس و بهبود سلامتی
4. اهمیت خانواده

 

شما می‌توانید هر زمان و در هر شرایطی که بودید به افراد مختلف مشاوره بدهید و بیمه‌نامه موردنظر خود را به فروش برسانید و کسب درآمد کنید.
هرچقدر که زمان بیشتری بگذارید و فروش بیشتری داشته باشید طبیعتاً از درآمد بالاتری برخوردار خواهید بود.

می‌توانید ضمن حفظ شغل اولتان به کار فروش بیمه عمر بپردازید، از این موقعیت و شرایط خوبی که بیمه پاسارگاد برای شما فراهم کرده است می‌توانید نهایت استفاده را ببرید.
در طول روز یا حتی در طول هفته می‌توانید زمانی را برای فعالیت در این حرفه اختصاص دهید و از کار خود لذت ببرید.

در حرفه نمایندگی فروش بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد کار متعلق به شماست، کارفرما نیز شما هستید، شما هستید که تعیین می‌کنید چه زمانی و به چه میزان فعالیت کنید.

چیزهایی که از یک شغل می‌خواهیم احساس تکامل، رضایت، موفقیت، اشتیاق و حس مشارکت هستند. ازآنجایی‌که بیشتر زمان‌های ما صرف کار کردن می‌شود شاد بودن لازمه انتخاب و ادامه شغل فعلی ما است.

آینده شغلی بهتر یکی از مواردی است که همه ما به آن توجه خاصی داریم. اکثر مردم از نوجوانی و حتی سنین پایین‌تر به دنبال یافتن راهی برای تضمین آینده شغلی خود و ارتقا در مسیر شغلی هستند. یکی از نکاتی که امروزه همه در مورد آن سخن می‌گویند بحث اشتغال و داشتن شغلی مناسب است؛ اما چطور می‌توانیم آینده شغلی بهتری داشته باشیم؟ یا به‌عبارت‌دیگر آینده شغلی حرفه نمایندگی فروش بیمه عمر پاسارگاد چگونه است.

بسته به توانایی‌هایتان و فعالیتی که در این کسب‌وکار می‌کنید درآمد خوب و منصفانه‌ای به دست می‌آورید. موضوع بسیار مهمی که در این شغل وجود دارد این است که سیستم پرداخت حق‌الزحمه به‌صورت کارمزدی است و این یعنی اصل شایسته‌سالاری.

هرچقدر که فروش داشته باشید به همان میزان نیز درآمد خواهید داشت، هیچ سقف درآمدی وجود ندارد تعیین‌کننده شما هستید؛

اما در کنار همه این محاسن، امکان ارتقای شغلی در سطوح مدیریتی و سازمانی نیز برای شما فراهم است.
پس از رسیدن به حدنصاب فروش، با رضایت و درخواست خود شما و تشخیص عوامل سازمان فروش می‌توانید در سمت‌های مشاور و مدیر فروش و آموزش ادامه فعالیت دهید تا هم از درآمد بالاتری برخوردار شوید و هم بتوانید تجربیات خود را به نمایندگان تازه‌وارد منتقل کنید ضمن اینکه این ارتقا اعتبار و جایگاه اجتماعی شمارا بیش‌ازپیش افزایش خواهد داد.

شما در هر شغل و حرفه‌ای که باشید تا زمانی که هستید و کار می‌کنید درآمد کسب می‌کنید.
به‌جز تعدادی انگشت‌شمار از کسب‌وکارها و سرمایه‌گذاری‌ها تقریباً همه مشاغل دنیا مادامی برای شما درآمد به همراه دارد که در آن حضور دارید و فعال هستید.

با ترک، تغییر و یا از دست دادن هر شغل و حرفه‌ای به‌طورمعمول شما دیگر منتفع نخواهید بود.

حتی اگر برای مدتی به هر علت مثلاً مسافرت، بیماری و یا حتی استراحت سرکار خود حضور نداشته باشید علاوه بر اینکه مورد بازخواست و مواخذه قرار می‌گیرید حق‌وحقوقی نیز به شما تعلق نمی‌گیرد (به‌جز موارد خاص و بسیار محدود)

اما شغل نمایندگی فروش بیمه عمر با همه کسب‌وکارهایی که تابه‌حال با آن‌ها مواجه شده‌اید تفاوت دارد.
این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه زمانی کارکنید یا نکنید
این شما هستید که تصمیم می‌گیرید به چه میزان فروش داشته باشید
این شما هستید که تعیین می‌کنید کجا و چه زمان به مردم مشاوره بیمه عمر بدهید

و اما نکته قابل‌توجه و بسیار مهمی که در بیمه پاسارگاد وجود دارد این است که نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تأمین آتیه این شرکت به ازای فروش هر بیمه‌نامه عمر تا زمانی که بیمه‌گذاران حق بیمه‌های خود را پرداخت می‌کنند کارمزد دریافت می‌کنند.

تصور کنید که شما امروز یک قرارداد بیمه 30 ساله تنظیم می‌کنید و بیمه‌گذار موظف است تا پایان مدت قرارداد اقساط حق بیمه خود را پرداخت کند. به ازای هر پرداخت بیمه‌گذار (شامل همه روش‌های پرداخت می‌شود) شما کارمزد دریافت می‌کنید.

هر بیمه جدیدی هم که می‌فروشید تا پایان مدت قرارداد آن بیمه‌نامه نیز کارمزد دریافت می‌کنید و این یعنی یکی از زیباترین، دوست‌داشتنی‌ترین و بهترین نوع درآمدزایی در بیمه که به آن درآمد رسوبی می‌گویند.
شیوه درآمدزایی بیمه که بر اساس شایسته‌سالاری و بر مبنای فروش شماست به‌صورت کارمزدی است و خبر خوب اینکه درآمد نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد به‌صورت آبرفتی است یعنی با یک‌بار فروش، شما تا چندین و چند بار کسب درآمد می‌کنید و این موضوع باعث می‌شود تا با دلگرمی، پشتکار و انگیزه بیشتری به شغل مقدس و پردرآمد خود ادامه دهید.

معمولاً برای شروع هر کسب‌وکاری علاوه بر تجربه و سابقه کار به سرمایه اولیه و یک فضا (دفتر کار یا مغازه) نیاز دارید که این موضوعات امروزه بسیار پرهزینه و حتی پردردسر هستند.

اگر به هر علتی کسب‌وکار شما که با هزار امید و آرزو بناشده است با موفقیت همراه نباشد آسیب‌های مالی و حتی روحی زیادی به شما وارد می‌کند.

هزینه‌های جاری کسب‌وکار که شامل حقوق و مزایای پرسنل، اجاره‌بها و مالیات، هزینه‌های نگهداری و تبلیغات نیز مزید بر علت است تا در این فضای رقابتی کسب‌وکار شما بیش‌ازپیش با چالش روبه‌رو باشد.

اما در کسب‌وکار نمایندگی فروش بیمه‌های زندگی که پیشنهاد پاسارگاد به شما ایرانیان عزیز است، برخلاف سایر مشاغل به هیچ‌گونه دفتر کار، مغازه و سرمایه‌ای نیاز ندارید.

اینکه در شغل فروشندگی بیمه‌های عمر و تأمین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد شما الزامی به داشتن دفتر کار ندارید تا حد بسیار زیادی به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر و بهتر از سایر مشاغل رشد کنید و از درآمد و پس‌انداز بیشتری برخوردار باشید. شما می‌توانید از امکانات و فضای مجموعه آموزشی بیمه پاسارگاد در شهر تهران و به‌زودی در اقصی نقاط ایران برای انجام امور مشاوره‌ای و پشتیبانی خود استفاده کنید. حتی اگر مایل به داشتن دفتر کار اختصاصی باشید می‌توانید پس از حصول شرایط لازم اقدام به تأسیس دفتر بیمه خود کنید.

به‌جرئت می‌توان گفت که شما پا به شغلی می‌گذارید که نسبت به همه کسب‌وکارهای دیگر هزینه‌های کمتری برای شما به همراه دارد. این را به فال نیک بگیرید و از این فرصت استثنائی استفاده کنید.

 

 

مرجع تخصصی الو بیمه عمر به شما کمک می‌کند تا استعدادهای نهفته خود را کشف کنید،
از موقعیت خود به نحو احسن استفاده کنید
و بتوانید با ارائه بیمه عمر به هم‌وطنان عزیزمان از درآمد و جایگاه بسیار مطلوبی برخوردار شوید.

شما در هر سن و در هر شغل و شرایطی که باشید می‌توانید از این فرصت شغلی استفاده کنید.
خواستن توانستن است
شما باید فعل خواستن را صرف کنید و برای رشد و پیشرفت خود تلاش کنید.

اصلاً فرقی نمی‌کند که شاغل باشید یا خیر

اینکه در حال حاضر در چه وضعیتی هستید، چه شغلی دارید
و از چه شرایط و موقعیتی برخوردار هستید،
به حرفه نمایندگی فروش بیمه‌های عمر به‌عنوان شغل اول یا دوم نگاه می‌کنید نیز اهمیتی ندارد.

پلن درآمدی نماینده پاره‌وقت:

در این چشم‌انداز ما فروش ماهانه فقط 10 عدد بیمه‌نامه آن‌هم با حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان را در نظر گرفته‌ایم،

پلن درآمدی نماینده فعال و پیگیر:

در این چشم‌انداز ما فروش ماهانه فقط 30 عدد بیمه‌نامه آن‌هم با حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان را در نظر گرفته‌ایم،

 پلن درآمدی نماینده حرفه‌ای و تمام‌وقت:

در این چشم‌انداز ما فروش ماهانه 50 عدد بیمه‌نامه آن‌هم با حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان را در نظر گرفته‌ایم،

 پلن درآمدی نماینده تاپ:

در این چشم‌انداز ما فروش ماهانه 70 عدد بیمه‌نامه آن‌هم با حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان را در نظر گرفته‌ایم،

شرایط اخذ نمایندگی فروش بیمه‌های عمر و تأمین آتیه پاسارگاد مطابق آیین‌نامه ۹۶ بیمه مرکزی

تابعیت جمهوری اسلامی ایران

اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور

عدم اعتیاد به مواد مخدر

 نداشتن سوءپیشینه و محکومیت کیفری مؤثر

داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا هر نوع معافیت قانونی (برای آقایان)
(دانشجویان عزیز با ارائه گواهی اشتغال می‌توانند از این فرصت شغلی استفاده کنند)

دارا بودن حداقل مدرک دیپلم و حداقل ۱۸ سال تمام

شرایطی آسان و استثنائی برای حضور دریکی از پردرآمدترین مشاغل دنیا
فرصت‌ها درگذرند، تصمیم‌هایتان سرنوشت شمارا رقم میزند و انتخاب‌هاست که زندگی‌تان را می‌سازد.
این فرصت شغلی طلایی دعوت‌نامه‌ای است برای حضور در صنعت بیمه

مدارک موردنیاز برای شرکت در دوره مقدماتی اخذ کد نمایندگی بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد (حضوری_ مجازی)

کپی مدارک شناسایی و هویتی (تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی)

کپی کارت پایان خدمت یا معافیت

کپی آخرین مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم)

شماره‌حساب بانک پاسارگاد
(به‌منظور واریز کارمزدها و حق‌الزحمه‌های شما پس از فروش بیمه‌نامه)

5 پنج قطعه عکس 4*3

دوره آموزش مقدماتی مرجع تخصصی الو بیمه عمر رایگان است

سوالات متدوال متقاضیان اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد

به زبان ساده ویزیتوری شغلی است که در آن فروشنده محصول یا خدمات، به سراغ مشتری‌ها می‌رود و آن‌ها را به خرید تشویق می‌نماید. وظیفهٔ دیگر ویزیتور دریافت سفارش می‌باشد

دکتر مهدی فخارزاده برترین فروشنده بیمه عمر جهان و عضو دائمی انجمن میلیون دلاری‌های بیمه عمر که ساکن آمریکا می‌باشند:

فروش بیمه عمر یکی از بهترین و زیباترین کارهای دنیاست. شما نمی‌توانید کسی را پیدا کنید که بتواند ثابت کند بهتر از کاری که من و شما انجام می‌دهیم کاری در دنیا وجود دارد. به‌جرئت می‌گویم بیمه عمر یکی از بهترین دستاوردهای بشری است.

بیمه مترادف با جبران و درمان ریسک‌ها و مخاطرات است، اما ازآنجایی‌که برخی از خطرات می‌توانند یک خانواده و حتی بخشی از جامعه را با مشکلات بزرگی مواجه کنند، لذا نمایندگانی که در حوزه بیمه عمر و تأمین آتیه فعالیت می‌کنند، به جامعه خود خدمتی بزرگ می‌نمایند، پوشش‌های کلان بیمه‌ای و سرمایه‌های آینده‌ساز و امیدآفرین ثمره بیمه‌های عمری است که از سوی نماندگان فروش بیمه عمر عرضه می‌گردد.

نمایندگان فروش بیمه عمر، مشاورانی هستند که با کشف نیاز مشتریان و ایجاد بازارهای هدف، خدمات متنوع بیمه‌ای را ارائه و مردم را تحت چتر امنیتی بیمه قرار می‌دهند. به همین خاطر نزد افراد جامعه از جایگاه خاصی برخوردار می‌باشند و مردم آن‌ها را به چشم یک ویزیتور نمی‌نگرند. این در حالی است که شرکت بیمه و شبکه فروش در متن فعالیت‌های خود جایی برای ویزیتوری ندارند.

چه بخواهید در کنار شغل فعلی‌تان به‌صورت پاره‌وقت فعالیت کنید چه تمام‌وقت، این تجارت مناسب شماست.

موقعیت و شرایط فعلی شما اصلاً مهم نیست، مهم خواستن است و اقدام

نماینده بیمه یا سفیر آرامش، شخصی است که پس از کسب آموزش‌های کامل و دستیابی به مهارت‌های لازم خدمات مشاوره‌ای و کارشناسی بیمه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
به‌عبارت‌دیگر معرفی، ارائه و فروش بیمه‌های عمر توسط نماینده بیمه صورت می‌گیرد.

خواستن توانستن است
کافی است که بخواهی تا همه‌چیز و همه‌کس دست‌به‌دست هم دهند تا تو به خواسته‌ات برسی

ظرفیت‌های بسیار بالا و بازار بکر و پررونق فروش بیمه باعث شده تا اغلب افراد جامعه بتوانند به‌عنوان نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد خدمتی متمایز و ماندگار به هم‌وطنان خود ارائه دهند.

اصلأ فرقی نمی‌کند که شما خانم خانه‌دار باشید یا یک فرد بازنشسته
دانشجو، فارغ‌التحصیل و یا یک کارمند باشید
یا از کارمندان سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی
مهندسین، متخصصین، پزشکان و وکلا
فعالان مشاغل آزاد و حتی معلمان و اساتید حوزه آموزش
مدیران، نظامیان و بازاریان و کسبه و افراد جویای کار

شرایط اخذ کد نمایندگی بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد به گونه ایست که افراد باانگیزه و دوستدار پیشرفت که خواهان رشد و کسب درآمد بیشتر می‌باشند بتوانند به‌راحتی به این حوزه ورود کنند.
آینده از آن توست…

افرادی که علاقه‌مند به داشتن کاری مستقل نیستند. افرادی که بنا به دلایلی به دنبال حقوق ثابت بوده و سقف آرزوهای کوتاهی دارند.

افرادی که به دنبال پیشرفت مالی نبوده و حاضر به ترک حریم به‌ظاهر امن خود نیستند

طی 5 سال اخیر میزان دارندگان بیمه‌های عمر وزندگی به 2 برابر رسیده است و این نشان‌دهنده استقبال زیاد مردم از بیمه عمر به دلیل فرهنگ‌سازی‌های انجام‌شده نسبت به گذشته است.

اگر مردم بدانند که خدمت فوق که از سوی شرکت‌های بیمه‌ای ارائه می‌شود، چه منافعی برایشان ایجاد می‌کند بی‌شک بر اساس توانایی مالی خویش (از ۵۰۰ هزار تومان تا ۵۰ میلیون تومان در سال) در شرکت‌های بیمه سرمایه‌گذاری می‌کنند.

در کسب‌وکارهای دیگر صاحب تجارت، هزینه‌های زیادی را صرف اجاره محل کار، خرید ملزومات اداری، تبلیغات، حقوق کارمندان و… می‌کند و اگر بعد از مدتی به علت عدم سابقه و تجربه کافی، درآمدی مقبول نداشته باشد، فقط هزینه کرده و درنهایت ورشکست می‌شود، درصورتی‌که در حرفه فروش بیمه‌های زندگی، شخص پس از تکمیل مدارک و گذراندن دوره آموزشی کاملاً رایگان و حرفه‌ای در مرکز آموزش، کسب‌وکار خویش را آغاز می‌نماید.

میزان درآمدزایی در این کار مثل تمامی کارهای مشابه، بستگی به توانایی، مهارت، تجارب، زمان و انرژی هر شخص دارد.اگر روابط عمومی مناسب و ارتباطات اجتماعی خوبی داشته باشید این شغل، ایده آل شما خواهد بود. سقف درآمد معنا ندارد، سقف را شما تعیین می‌کنید…
یک‌میلیون تومان در ماه؟
سه میلیون تومان در ماه؟
5 میلیون، 10 میلیون و یا بیشتر؟ انتخاب با شماست…

بله_طبق آیین‌نامه شماره ۹۶ بیمه مرکزی مصوب شورای عالی بیمه

شما به‌عنوان نماینده رسمی فروش بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد مجاز به فعالیت و فروش بیمه عمر در سراسر کشور هستید.

متقاضیان گرامی شما مجاز هستید به هر ایرانی، در هر جای دنیا و در هر ساعت شبانه‌روز این بیمه‌نامه را معرفی و ارائه کنید.

طبق آخرین اطلاعیه بیمه مرکزی فقط 16 درصد از مردم کشور عزیزمان دارای بیمه‌نامه عمر می‌باشند این یعنی، شما یک سهم بازار استثنائی، بکر و دست‌نخورده دارید.

به هر کس و هر شخص و اداره و سازمان در هر منطقه و محله‌ای که فکرش را بکنید می‌توانید این محصول را معرفی و عرضه کنید. همه مردمان ایران‌زمین مشتریان احتمالی شما هستند.

مرجع تخصصی الو بیمه عمر تمامی آموزش‌ها، کلاس‌ها و دوره‌ها را به‌صورت رایگان برگزار می‌کند و تا زمانی که در صنعت بیمه حضور دارید از این امتیازات برخوردار خواهید بود.