جمعه, 3 جولای, 2020

هر برند، شرکت و سازمانی باهدف ارائه خدمات یا محصولاتی پا به عرصه ظهور می‌نمایند، هرچقدر که بتوانند محصولات و خدمات بهتر و باکیفیت‌تری به مردم جامعه و بازارهای هدف ارائه کنند از موفقیت بهتری برخوردار بوده و به جایگاه‌های بالاتری می‌رسند؛ اما خدمت و محصول خوب و برتر یک‌طرف و ارائه‌کنندگان و درواقع کارشناسان فروشی که عهده‌دار این مسئولیت خطیر می‌باشند نیز یک‌طرف.
عوامل فروش در هر جای دنیا شاهرگ حیاتی و درواقع یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سازمانی می‌باشند.
فروشندگی دارای ابعاد گسترده و پیچیده‌ای است و به دانش و مهارت‌های گوناگون نیاز دارد که بسیاری از آن‌ها در محیط‌های آموزشی خارج از دانشگاه و مدرسه تدریس می‌شود و برخی از آن‌ها نیز حاصل کسب تجربه است.

سال‌هاست که از صنعت بیمه، در کنار بانک و بورس به‌عنوان مهم‌ترین و تأثیرگذارترین صنایع اقتصادی یاد می‌شود. یکی از ملاک‌های تعیین رشد اقتصادی هر جامعه درحال‌توسعه یا توسعه‌یافته، توجه به ضریب رشد و نفوذ این سه صنعت در میان مردم است
هرچند که در تمام امور از ریسک و تخمین میزان شکست یا موفقیت در کاری صحبت به میان می‌آید، اما تخمین این ریسک و به کار بستن عواملی برای کاهش و مدیریت آن در صنایع اقتصادی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
به عقیده بسیاری از کارشناسان ملی و بین‌المللی و همچنین با استناد به تحقیقات علمی انجام‌شده در سال‌های اخیر، از بیمه به‌عنوان پایدارترین، کم‌خطرترین و پرسودترین صنعت اقتصادی یادشده است.
بیمه نیز ازجمله فعالیت‌هایی است که در ارتباط مستقیم با مردم قرار دارد. حال باید بر این موضوع تأکید شود که شرکت بیمه پاسارگاد سال‌های متوالی است که به انتخاب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان برترین شرکت بیمه‌ای کشور شناسایی و معرفی می‌گردد.

امروزه با توجه به خوش‌نامی و جایگاه ویژه بیمه پاسارگاد نزد مردم و جذابیت‌های شغل نمایندگی فروش بیمه عمر به‌عنوان یکی از ده فرصت شغلی ثروت ساز ایران و جهان، افراد بسیاری به دنبال اشتغال در صنعت بیمه هستند.

پیوستن به چنین شرکتی که در طول 13 فعالیت توانسته بیشترین سهم بازار را از آن خود کند، افتخاری است که هر نماینده می‌تواند به‌عنوان یکی از عوامل مؤثر در پیشرفت خود به آن تکیه کند.

تخصص‌های لازم و مهارت‌های کافی که در سایر حوزه‌های زندگی نیز بسیار می‌تواند به افراد کمک کنند به بهترین و کامل‌ترین شکل ممکن توسط مرجع تخصصی الو بیمه عمر به‌عنوان مجموعه تخصصی آموزش و پشتیبانی نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تأمین آتیه ارائه می‌گردد. پیش‌نیاز اصلی شما فقط علاقه به این حرفه منعطف و آینده دار است.

علاقه چیزی است که حتماً در طول این شغل ایجاد می‌شود چراکه وارد یک شغل مقدس و پول‌ساز می‌شوید. با فروش هر بیمه‌نامه عمر وزندگی درواقع شما رفاه، آرامش و امنیت را به فرد یا افرادی هدیه می‌دهید؛ و این زیباترین میراث شما برای انسان‌ها هست.

بیشتر بخوانید

بیمه پاسارگاد مطابق آیین‌نامه ۹۶ بیمه مرکزی
به علاقه‌مندان و دوستداران فعالیت در رشته بیمه‌های زندگی کد نمایندگی رسمی اعطا می‌نماید
فعالیتی مقدس و خداپسندانه
وام نمایندگی
تخفیفات بیمه‌ای
بهترین شرکت از نظر بیمه مرکزی
بیمه تکمیلی، عمر و حوادث
تخصیص پرتال نمایندگی
بدون نیاز به دفتر کار
بدون سرمایه اولیه
ارتقای شغلی و سازمانی
درآمد تصاعدی و ماندگار
آموزش و پشتیبانی بی نظیر
امکان فعالیت بصورت نیمه وقت

مدیران و افراد بانفوذ

شما با استفاده موقعیت ممتازی که دارید می‌توانید در کوتاه‌مدت از درآمدی سرشار برخوردار شوید. از ارتباطات خود استفاده کنید

اساتید و کادر آموزشی

معلمی شغل انبیاست.
جایگاه ویژه و شغل مقدس شما راهگشای موفقیتتان در حرفه فروش بیمه‌های عمر می‌باشد

کادر پزشکی و بیمارستانی

ریسک‌های زندگی و سلامتی را شما به‌خوبی میدانید. در بیمه پاسارگاد از تخصص و دایره نفوذتان بهتر استفاده کنید

مهندسین و تکنسین‌ها

نگاه هوشمندانه و مهندسی‌شده شما به زندگی محاسبات ریسک را برایتان آسان‌تر می‌کند. اینجا متعلق به شماست

بانوان گرامی

همه بانوان محترم چه شاغل و چه خانه‌دار می‌توانید از موقعیت خود استفاده و با ارائه و فروش بیمه‌های عمر به هم‌وطنانمان به استقلال مالی برسید

افراد آزادکار

صاحب کسب‌وکار هستید یا جویای کار؟ شغل آزاد دارید؟ به‌صورت قراردادی، پروژه‌ای و یا حق‌الزحمه‌ای کار می‌کنید؟ شما هم می‌توانید به ما بپیوندید

کارمندان

اگر کارمند شرکت دولتی و یا خصوصی هستید می‌توانید در کنار شغلی فعلی خویش و به‌عنوان شغل دوم به مشاوره و فروش بیمه‌های عمر بپردازید

دانشجویان

شما می‌توانید هم‌زمان با تحصیل در این حرفه فعالیت کنید، درآمد خوبی کسب کنید و تجربیات لازم درزمینهٔ فروش و بازاریابی را به دست آورید.

مزایا و ویژگی‌های استثنائی اخذ کد نمایندگی فروش بیمه عمر پاسارگاد

مرجع تخصصی الو بیمه عمر به شما کمک می‌کند تا استعدادهای نهفته خود را کشف کنید،
از موقعیت خود به نحو احسن استفاده کنید
و بتوانید با ارائه بیمه عمر به هم‌وطنان عزیزمان از درآمد و جایگاه بسیار مطلوبی برخوردار شوید.

شما در هر سن و در هر شغل و شرایطی که باشید می‌توانید از این فرصت شغلی استفاده کنید.
خواستن توانستن است
شما باید فعل خواستن را صرف کنید و برای رشد و پیشرفت خود تلاش کنید.

اصلاً فرقی نمی‌کند که شاغل باشید یا خیر

اینکه در حال حاضر در چه وضعیتی هستید، چه شغلی دارید
و از چه شرایط و موقعیتی برخوردار هستید،
به حرفه نمایندگی فروش بیمه‌های عمر به‌عنوان شغل اول یا دوم نگاه می‌کنید نیز اهمیتی ندارد.

پیشنهاد دوست داشتنی

سوالات متدوال متقاضیان اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد

به زبان ساده ویزیتوری شغلی است که در آن فروشنده محصول یا خدمات، به سراغ مشتری‌ها می‌رود و آن‌ها را به خرید تشویق می‌نماید. وظیفهٔ دیگر ویزیتور دریافت سفارش می‌باشد

دکتر مهدی فخارزاده برترین فروشنده بیمه عمر جهان و عضو دائمی انجمن میلیون دلاری‌های بیمه عمر که ساکن آمریکا می‌باشند:

فروش بیمه عمر یکی از بهترین و زیباترین کارهای دنیاست. شما نمی‌توانید کسی را پیدا کنید که بتواند ثابت کند بهتر از کاری که من و شما انجام می‌دهیم کاری در دنیا وجود دارد. به‌جرئت می‌گویم بیمه عمر یکی از بهترین دستاوردهای بشری است.

بیمه مترادف با جبران و درمان ریسک‌ها و مخاطرات است، اما ازآنجایی‌که برخی از خطرات می‌توانند یک خانواده و حتی بخشی از جامعه را با مشکلات بزرگی مواجه کنند، لذا نمایندگانی که در حوزه بیمه عمر و تأمین آتیه فعالیت می‌کنند، به جامعه خود خدمتی بزرگ می‌نمایند، پوشش‌های کلان بیمه‌ای و سرمایه‌های آینده‌ساز و امیدآفرین ثمره بیمه‌های عمری است که از سوی نماندگان فروش بیمه عمر عرضه می‌گردد.

نمایندگان فروش بیمه عمر، مشاورانی هستند که با کشف نیاز مشتریان و ایجاد بازارهای هدف، خدمات متنوع بیمه‌ای را ارائه و مردم را تحت چتر امنیتی بیمه قرار می‌دهند. به همین خاطر نزد افراد جامعه از جایگاه خاصی برخوردار می‌باشند و مردم آن‌ها را به چشم یک ویزیتور نمی‌نگرند. این در حالی است که شرکت بیمه و شبکه فروش در متن فعالیت‌های خود جایی برای ویزیتوری ندارند.

چه بخواهید در کنار شغل فعلی‌تان به‌صورت پاره‌وقت فعالیت کنید چه تمام‌وقت، این تجارت مناسب شماست.

موقعیت و شرایط فعلی شما اصلاً مهم نیست، مهم خواستن است و اقدام

نماینده بیمه یا سفیر آرامش، شخصی است که پس از کسب آموزش‌های کامل و دستیابی به مهارت‌های لازم خدمات مشاوره‌ای و کارشناسی بیمه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
به‌عبارت‌دیگر معرفی، ارائه و فروش بیمه‌های عمر توسط نماینده بیمه صورت می‌گیرد.

خواستن توانستن است
کافی است که بخواهی تا همه‌چیز و همه‌کس دست‌به‌دست هم دهند تا تو به خواسته‌ات برسی

ظرفیت‌های بسیار بالا و بازار بکر و پررونق فروش بیمه باعث شده تا اغلب افراد جامعه بتوانند به‌عنوان نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد خدمتی متمایز و ماندگار به هم‌وطنان خود ارائه دهند.

اصلأ فرقی نمی‌کند که شما خانم خانه‌دار باشید یا یک فرد بازنشسته
دانشجو، فارغ‌التحصیل و یا یک کارمند باشید
یا از کارمندان سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی
مهندسین، متخصصین، پزشکان و وکلا
فعالان مشاغل آزاد و حتی معلمان و اساتید حوزه آموزش
مدیران، نظامیان و بازاریان و کسبه و افراد جویای کار

شرایط اخذ کد نمایندگی بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد به گونه ایست که افراد باانگیزه و دوستدار پیشرفت که خواهان رشد و کسب درآمد بیشتر می‌باشند بتوانند به‌راحتی به این حوزه ورود کنند.
آینده از آن توست…

افرادی که علاقه‌مند به داشتن کاری مستقل نیستند. افرادی که بنا به دلایلی به دنبال حقوق ثابت بوده و سقف آرزوهای کوتاهی دارند.

افرادی که به دنبال پیشرفت مالی نبوده و حاضر به ترک حریم به‌ظاهر امن خود نیستند

طی 5 سال اخیر میزان دارندگان بیمه‌های عمر وزندگی به 2 برابر رسیده است و این نشان‌دهنده استقبال زیاد مردم از بیمه عمر به دلیل فرهنگ‌سازی‌های انجام‌شده نسبت به گذشته است.

اگر مردم بدانند که خدمت فوق که از سوی شرکت‌های بیمه‌ای ارائه می‌شود، چه منافعی برایشان ایجاد می‌کند بی‌شک بر اساس توانایی مالی خویش (از ۵۰۰ هزار تومان تا ۵۰ میلیون تومان در سال) در شرکت‌های بیمه سرمایه‌گذاری می‌کنند.

در کسب‌وکارهای دیگر صاحب تجارت، هزینه‌های زیادی را صرف اجاره محل کار، خرید ملزومات اداری، تبلیغات، حقوق کارمندان و… می‌کند و اگر بعد از مدتی به علت عدم سابقه و تجربه کافی، درآمدی مقبول نداشته باشد، فقط هزینه کرده و درنهایت ورشکست می‌شود، درصورتی‌که در حرفه فروش بیمه‌های زندگی، شخص پس از تکمیل مدارک و گذراندن دوره آموزشی کاملاً رایگان و حرفه‌ای در مرکز آموزش، کسب‌وکار خویش را آغاز می‌نماید.

میزان درآمدزایی در این کار مثل تمامی کارهای مشابه، بستگی به توانایی، مهارت، تجارب، زمان و انرژی هر شخص دارد.اگر روابط عمومی مناسب و ارتباطات اجتماعی خوبی داشته باشید این شغل، ایده آل شما خواهد بود. سقف درآمد معنا ندارد، سقف را شما تعیین می‌کنید…
یک‌میلیون تومان در ماه؟
سه میلیون تومان در ماه؟
5 میلیون، 10 میلیون و یا بیشتر؟ انتخاب با شماست…

بله_طبق آیین‌نامه شماره ۹۶ بیمه مرکزی مصوب شورای عالی بیمه

شما به‌عنوان نماینده رسمی فروش بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد مجاز به فعالیت و فروش بیمه عمر در سراسر کشور هستید.

متقاضیان گرامی شما مجاز هستید به هر ایرانی، در هر جای دنیا و در هر ساعت شبانه‌روز این بیمه‌نامه را معرفی و ارائه کنید.

طبق آخرین اطلاعیه بیمه مرکزی فقط 16 درصد از مردم کشور عزیزمان دارای بیمه‌نامه عمر می‌باشند این یعنی، شما یک سهم بازار استثنائی، بکر و دست‌نخورده دارید.

به هر کس و هر شخص و اداره و سازمان در هر منطقه و محله‌ای که فکرش را بکنید می‌توانید این محصول را معرفی و عرضه کنید. همه مردمان ایران‌زمین مشتریان احتمالی شما هستند.

مرجع تخصصی الو بیمه عمر تمامی آموزش‌ها، کلاس‌ها و دوره‌ها را به‌صورت رایگان برگزار می‌کند و تا زمانی که در صنعت بیمه حضور دارید از این امتیازات برخوردار خواهید بود.

error: Content is protected !!