ممکن است این سؤال را بارها از خود و دیگران پرسیده باشید که بهترین بیمه عمری که می‌توانید تهیه کنید متعلق به کدام شرکت بیمه است و حتی شاید مطالعات و تحقیقات زیادی نیز در این زمینه‌ها انجام داده باشید.

مرجع تخصصی الو بیمه عمر در کمال صداقت به شما اعلام می‌کند که بهترین شرکت ارائه‌دهنده بیمه عمر درواقع وجود ندارد و مجموعه‌ای از شرکت‌های بیمه‌ای بهترین  محصولات بیمه‌ای را ارائه می‌دهند. در حقیقت شما باید به دنبال بهترین مرجع برای دریافت اطلاعات کاملاً شفاف بیمه‌ای و دریافت تخصصی‌ترین و کامل‌ترین اطلاعات بیمه‌ای باشید تا بتوانید با یک مشاوره درست و یک انتخاب آگاهانه بهترین بیمه عمری که متناسب با شرایط شماست برای خود و عزیزانتان تهیه کنید.
ما کار شمارا راحت کرده‌ایم و همه آنچه برای انتخاب بهترین شرکت بیمه‌ای و خرید بهترین و کامل‌ترین محصول بیمه‌ای  باید بدانید در اختیارتان می‌گذاریم.

توانگری مالی

یکی از مهم‌ترین نکات برای انتخاب شرکت بیمه‌ای مناسب توجه به شاخص و رتبه توانگری آن شرکت بیمه است.
در مورد شاخص توانگری بیمه بیشتر بخوانید

شاخص توانگری شرکت‌های بیمه معمولاً باید 100 درصد و یا بیشتر باشد که این نشان‌دهنده توانگری مطلوب آن شرکت بیمه‌ای در ایفای تعهدات است. شرکت‌های بیمه‌ای که شاخص توانگری آن‌ها 100 درصد و یا بیشتر است در رتبه اول توانگری قرار داشته و در وضعیت کاملاً مناسب و ایده الی قرار دارند. موضوع توانگری مالی شرکت‌های بیمه از سال 1391 توسط بیمه مرکزی مطرح‌شده است. شرکت بیمه پاسارگاد در طول این سال‌ها همواره دارای رتبه توانگری یک و شاخص مطلوب بیش از 100 درصد بوده است که این نشان‌دهنده توان بالای این شرکت در ایفای تعهدات است.

محدوده خدمات‌رسانی

هدف اصلی افراد از خرید بیمه‌های عمر و تأمین آتیه کسب آرامش و امنیت و رفاه و آسایش است، ازآنجاکه مدت قرارداد بیمه‌های عمر معمولاً طولانی است و در این مدت شخص بیمه‌شده همواره در معرض ریسک‌ها و مخاطرات زندگی است، قطعاً شرکت بیمه‌ای که بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن و در کوتاه‌ترین فاصله مکانی پاسخگوی نیازهای خسارت دیدگان بیمه‌ای باشد می‌تواند سهم خوبی از رضایت و در ادامه فروش محصولات بیمه‌ای را از آن خود کند. ازاین‌رو به تعداد شعب، نمایندگان،و سرپرستی‌های شرکت‌های بیمه توجه کنید. اینکه در هر استانی و در هر جای ایران مستقر باشند و برای ارائه خدمات بیمه‌ای و رسیدگی به پرونده‌های خسارت بتوانید به‌راحتی با آن‌ها در ارتباط باشید بسیار حائز اهمیت است.
شرکت بیمه پاسارگاد با داشتن بزرگ‌ترین شبکه فروش بیمه‌های عمر و تأمین آتیه در بین تمامی شرکت‌های بیمه کشور، داشتن 83 شعبه صدور و پرداخت خسارت در سراسر کشور(رتبه سوم از این منظر) توانسته است محدوده خدمات‌رسانی خود را به بهترین شکل ممکن گستره کند، ضمن اینکه به‌زودی شعب و نمایندگان بیشتری را در جای‌جای ایران عزیز مستقر خواهد کرد تا بتواند خدمات بهتری را به بیمه‌گذاران محترم خود ارائه کند.

میزان فروش

شما هم قطعاً با این موضوع موافق هستید که قطعاً فروش بالا و تعداد متقاضیان زیاد خرید یک محصول و یا خدمت دلایل قانع‌کننده و کاملاً منطقی در پی خود دارد. اگر مردم از کالا و یا خدمات ارائه‌شده توسط یک برند استقبال خوبی می‌کنند و آن برند دائماً در حال رشد و توسعه است قطعاً خدمات و محصولات اراده شده‌اش از کیفیت مطلوبی برخوردار است. این موضوع در مورد شرکت‌های بیمه نیز کاملاً صادق است.
شرکت‌هایی که در یک یا چند رشته بیمه‌ای خدمات بسیار خوبی ارائه می‌دهند و بیشترین بیمه‌گذاران را جذب خود می‌کنند قطعاً محصول بیمه‌ای آن‌ها توانسته است رضایت افراد زیادی را به خود جلب کند. پس میزان فروش یک شرکت بیمه‌ای آن‌هم نه در کی دوره بلکه در چند دوره زمانی مختلف و ترجیحاً پیوسته می‌تواند ملاک بسیار خوبی برای انتخاب شرکت بیمه‌ای باب میل شما باشد.
شرکت بیمه پاسارگاد از ابتدای تأسیس خود با ارائه خدمات بیمه‌ای مناسب توانسته است 2 بار جایزه رشد سریع شرکتی از سوی سازمان مدیریت صنعتی را از آن خود کند. نمایندگان و شبکه فروش خود را روز هرروز بیشتر و بزرگ‌تر و خانواده دارندگان بیمه‌های عمر و تأمین آتیه را هرروز بزرگ‌تر از روز قبل کند. در طی سال‌های اخیر شرکت بیمه پاسارگاد همواره جز سه شرکت برتر ازنظر میزان و تعداد فروش بوده  و در طول 3 سال اخیر توانسته است رتبه اول فروش بیمه‌های عمر را کسب نماید. قطعاً این استقبال میلیونی رضایت‌های بی‌شماری به همراه داشته است و حفظ رتبه برتری آن‌هم برای سال‌های متوالی نشان از کیفیت بالای بیمه عمر این شرکت دارد.

رضایت مشتریان

شرکت بیمه مرکزی که ناظر بر فعالیت همه شرکت‌های بیمه‌ای کشور است میزان رضایت مشتریان و شکایت‌های واصله و حتی مدت‌زمان پاسخگویی به شکایات مشتریان بیمه‌ای را همواره منعکس و منتشر می‌کند. هرچقدر که شکایات مشتریان و مدت‌زمان پاسخگویی به آن‌ها توسط یک شرکت بیمه کمتر باشد می‌توان نتیجه گرفت که آن شرکت توانسته است بیشترین رضایت مشتریان و بیمه‌گذاران را از آن خود کند.
بااینکه شرکت بیمه پاسارگاد بزرگ‌ترین شبکه فروش بیمه‌های عمر و بیشترین تعداد دارندگان بیمه‌های عمر و تأمین آتیه را در اختیار دارد اما در رتبه اول پاسخگویی به شکایات مشتریان به تشخیص بیمه مرکزی قرار دارد.

چتر حمایتی خدمات بیمه‌ای

پوشش‌های اصلی ارائه‌شده توسط شرکت‌های بیمه عمر تقریباً یکسان می‌باشند، این پوشش‌ها شامل سرمایه عمر (فوت طبیعی)، فوت در اثر حادثه و ازکارافتادگی و بیماری‌های خاص می‌باشند. اما در این میان شرکت‌هایی هستند که پوشش‌های بیمه‌ای بیشتر و متنوع‌تری ارائه می‌دهند.هرچقدر که چتر حمایتی بیمه‌ای گسترده‌تر و متنوع‌تر باشد می‌توان نتیجه گرفت که آن بیمه در طول مدت قرارداد شمارا تحت پوش قرار می‌دهد.
بیمه عمر پاسارگاد با ارائه پکیج کامل بیمه‌های حوادث، بیماری‌های خاص، بیمه تکمیل درمان و بیمه آتش‌سوزی منزل مسکونی جز کامل‌ترین بیمه‌های عمر کشور است.

سرمایه شرکت بیمه

خرید بیمه عمر درواقع خرید یک آینده خیالی است که قرار است روزی اتفاق بیفتد. به همین خاطر شرکت‌های بیمه‌ای باید بتوانند در زمان مقرر سرمایه بیمه گداران خود را پرداخت کنند. به‌منظور اطمینان از این موضوع مشتریان و نهادهای ناظر از بیمه گران می‌خواهند تا منابع مالی کافی را در اختیار داشته باشند.
بر اساس مصوبه هیئت‌وزیران در تاریخ 1391/5/1 سرمایه موردنیاز برای تأسیس موسسه بیمه مستقیم مختلط مبلغ 2500 میلیارد ریال است. این مبلغ در زمان تصویب این مصوبه به‌گونه‌ای بوده است که هیچ‌کدام از مؤسسات بیمه‌ای دارای چنین سرمایه‌ای نبوده‌اند. ازاین‌رو مؤسسات بیمه‌ای که قبل از این تاریخ تأسیس‌شده‌اند موظف شدند ظرف چهار سال حداقل سرمایه خود را با این مصوبه منطبق نمایند.
سرمایه شرکت بیمه پاسارگاد در حال حاضر بیش از 5000 میلیارد ریال است و دارای بیشترین سرمایه در بین تمامی شرکت‌های بیمه خصوصی کشور است.
البته این عامل به‌تنهایی اصلاً نمی‌تواند ملاک کاملی برای تعیین بهترین شرکت بیمه باشد. اما درهرحال شرکت‌های بیمه‌ای که دارای سرمایه بیشتری هستند می‌توانند پاسخگوی بهتری در برابر خسارات احتمالی بیمه گذران باشند.

گروه مالی و شرکت‌های تابعه

ازآنجاکه شرکت‌های بیمه عموماً از نوع سهامی عام می‌باشند و  سهامداران عمده‌ای دارند
کیفیت و اهلیت سهامداران و قدرت مالی شرکت‌های وابسته و تابعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

گروه مالی توانمند پاسارگاد

در حال حاضر بیش از 60 شرکت در گروه مالی پاسارگاد ایجادشده است.گروه مالی پاسارگاد از بانک,بیمه و مجموعه‌ای از شرکت‌ها تشکیل گردیده که در زمینه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات پرداخت الکترونیک، بیمه، بیمه اتکایی، کارگزاری سهام، سرمایه‌گذاری، لیزینگ ماشین‌آلات، لیزینگ ساختمان،  صنعت ساختمان، صنعت و معدن، انرژی و سایر امور خدماتی با بیش از 30000 پرسنل و سرمایه حدود 50هزار میلیارد مشغول به فعالیت است. بانک پاسارگاد در طول 15 سال فعالیت خود 7 بار به‌عنوان بانک برتر ایران توسط موسسه معتبر بنکر,بانک برتر برای سال‌های متوالی توسط موسسه یورومانی,سازمان دانشی برتر ایران طی 2 سال متوالیmake award,و ده‌ها تندیس و نشان و تقدیرنامه داخلی و خارجی نائل گردیده است.هم‌چنین بیمه پاسارگاد نیز به‌عنوان چهارمین دارنده قبولی سهم اتکایی و پذیرفتن ریسک در بین شرکت‌های بیمه,قوی‌ترین شرکت ازنظر رشد سریع به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی,بالاترین ارزش سهام در بین شرکت‌های رقیب در فرا بورس,احراز بالاترین سطح توانگری مالی(رتبه یک)به تأیید بیمه مرکزی,رتبه اول فروش بیمه‌های زندگی,بالاترین سطح ارائه خدمات,کیفیت متمایز و بیشترین رضایت مشتریان بارها ازنظر بیمه مرکزی و اتحادیه اروپا به‌عنوان بیمه برتر کشور انتخاب گردیده است.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید