نرم افزار استعلام بیمه عمر و تأمین آتیه بهار

0
2154

امروزه به لطف تکنولوژی و پیشرفت علم، زندگی برای ما انسانها بسیار راحت تر از قبل شده است بطوری که اغلب امور روزمره و جاری ما توسط ربات ها و سیستم ها کامپیوتری بدون خطا و اشتباه و در کوتاهترین زمان ممکن انجام میپذیرد. تکنولوژی در همه بخش های زندگی ما ورود کرده است، خصوصا در زمینه کسب و کار و تجارت

فعالان، تولید کنندگان، عرضه کنندگان و فروشندگان کسب و کارها و عرصه های مختلف با استفاده از آخرین فناوری ها و علوم روز دنیا بهتر از هر زمان دیگری در حال خدمت رسانی به مردم و حتی رقابت کاری با رقبای خود هستند.

در این میان شرکت معظم بیمه پاسارگاد نیز برای ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان و بیمه گذاران محترم خود نهایت تلاشش را به کار بسته است تا با بهره گیری از علم و دانش روز بتواند خدمات بهتر و بروز تری را به خانواده میلیونی مشتریان خود ارائه دهد.

با توجه به اینکه محصول بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد از ظرافت و ویژگی های منحصر بفرد، متنوع و متمایزی برخوردار است و از یکسو برای ثبت و صدور این بیمه نامه به اطلاعات مختلفی از بیمه شده از جمله سن، شغل، وضعیت سلامتی و ژنتیکی نیاز است و از سوی دیگر مبلغ پرداختی، مدت قرارداد و پوشش های درخواستی هر فردی با دیگران متفاوت است، نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد یا به عبارت بهتر سفیر آرامش باید بتواند بر اساس داده های مشتری بتواند جدول استعلام سرمایه بیمه عمر تهیه کند.

به عنوان مثال مشتری از نماینده فروش بیمه عمر درخواست میکند تا بر اساس درخواست وی جدولی تهیه شود که هم پرداختی بیمه گذار را در سالهای مختلف نشان دهد و هم اینکه صندوق سرمایه و سقف پوشش های بیمه ای اش را در طول مدت قرارداد بصورت کاملأ شفاف و دقیق مشاهده کند.

با توجه به فراگیر شدن نسل جدید تلفن های همراه هوشمند (smart phone) بین مردم و انجام اغلب امور اینترنتی از طریق بستر موبایلی، شرکت بیمه پاسارگاد نیز علاوه بر تخصیص سامانه کاربری نمایندگان (پرتال نمایندگی) برای آسایش و راحتی نمایندگان عزیز خود اقدام به انتشار نرم افزار موبایلی استعلام بیمه عمر نموده است تا نمایندگان بتوانند با استفاده از گوشی های هوشمند خود در هر جا و در هر زمان استعلام مورد نیاز خود را دریافت کنند.
نرم افزار استعلام بیمه عمر و تأمین آتیه بر روی پلتفرم اندروید برای اولین بار در صنعت بیمه طراحی و در اختیار سازمان فروش بیمه عمر پاسارگاد قرار گرفته است.

نام این نرم افزار “استعلام موبایل بهار” می باشد

بارها برای نمایندگان فروش بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد پیش آمده است که در زمان مشاوره به درخواست بیمه گذار و یا حتی برای تسهیل و تسریع در روند فروش بیمه عمر نیاز به استعلام و تهیه جدول بیمه عمر بوجود آمده است اما به هر دلیلی امکان و یا شرایط استفاده از کامپیوتر و یا لبتاپ وجود نداشته است، در این شرایط به سادگی و در کمترین زمان ممکن با استفاده از نرم افزار موبایلی بهار میتوانید جدول مورد نظر مشتری خود را تهیه و به ایشان ارائه دهید.

نکات مهمی که در مورد نرم افزار استعلام بیمه عمر و تأمین آتیه بهار باید بدانید

در حال حاضر این نرم افزار فقط در پلتفرم اندروید قابل نصب می باشد

نرم افزار استعلام بهار فقط بر روی گوشی یا تبلت قابل استفاده است

تمام ارکان سازمان فروش بیمه عمر و تامین آتیه اعم از نمایندگان رسمی
(عمر و تامین آتیه) مدیران ارشد سازمان فروش، مدیران توسعه، مدیران آموزش و مدیران فروش می توانند از آن استفاده کنند

منظور از نماینده رسمی بیمه عمر و تأمین آتیه یعنی نمایندگانی که کد رسمی نمایندگی پنج رقمی دارند

امکان استفاده از این نرم افزار برای نمایندگان دارای کد موقت وجود ندارد

نرم افزار بهار را از کانال رسمی نرم افزار استعلام بیمه عمر و تأمین آتیه دانلود کنید

اگر در هنگام نصب به مشکل برخورد کردید، ابتدا نسخه‌ی قبلی بهار را از گوشی خود حذف و سپس نسخه‌ی جدید را نصب کنید.

کد کاربری بهار، همان کد نمایندگی است که برای ورود به سایت نمایندگان استفاده می‌شود.

کلمه‌ی عبور، کد ملی شماست.

می‌توانید پرسش‌ها، نظرات و پیشنهادهای خود در مورد نرم‌افزار بهار را با ادمین کانال تلگرام به آی‌دی N_M_K@ مطرح فرمایید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید