وام نمایندگی، بیمه های تکمیلی, عمر و حوادث شما را پوشش می دهد

0
518


شبکه فروش هر سازمان به‌عنوان مهم‌ترین بخش آن سازمان نقش شاهرگ حیاتی آن مجموعه را ایفا می‌کند.
عوامل شبکه فروش درواقع سربازان و دلسوزان خط مقدم بازار کسب‌وکار هستند و تلاش و زحمات و پیگیری‌های بی‌وقفه آن‌هاست که یک برند را در بازار رقابتی زنده نگه می‌دارد. ازاین‌رو هر برند و سازمانی که به فکر بقا و رشد خود است باید بهترین خدمات را به کلیه عوامل سازمانی خود خصوصاً عوامل و دست‌اندرکاران شبکه فروش خود ارائه دهد.

شرکت بیمه پاسارگاد به‌عنوان بزرگ‌ترین ارائه‌کننده بیمه‌های عمر وزندگی برای نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تأمین خود خدمات و تسهیلات متعددی در نظر گرفته است تا این سفیران آرامش بتوانند در طول مدت فعالیت خود زیر چتر حمایتی بیمه از این امتیازات استفاده کنند.

وام نمایندگی در طول مدت فعالیت نمایندگان فروش بیمه به‌دفعات پرداخت می‌شود با ارتقای جایگاه سازمانی و رسیدن به سمت‌های مدیریتی میزان این وام افزایش قابل‌توجهی پیدا می‌کند.

به‌محض اخذ کد رسمی نمایندگی فروش بیمه عمر و تأمین آتیه تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار می‌گیرید.
و اما مسئله حائز اهمیتی که وجود دارد این است که پس از دریافت کد رسمی نمایندگی در صورت تمایل، شما و خانواده‌تان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان sos قرار می‌گیرد.

به‌منظور تکریم نمایندگان و ارائه خدمات هر چه‌بهتر به این عزیزان شرکت بیمه پاسارگاد بیمه تکمیل درمان نمایندگان را با 50 درصد تخفیف به آن‌ها ارائه می‌دهد؛ و مبالغ حق بیمه را هرماهه از کارمزدشان کمک می‌کند.

جالب است که بدانید بهترین و مجهزترین مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور طرف قرارداد این بیمه (sos) می‌باشند. هدف بیمه پاسارگاد از این گستردگی، ارائه خدمات به همه عوامل شبکه فروش خود در سراسر ایران عزیز است.

آرزوی ما سلامتی شماست، اما حادثه و بیماری خبر نمی‌کند. این چتر حمایت و پوشش‌های بیمه‌ای یک گارانتی از سوی بیمه پاسارگاد است تا در مواقع لزوم بتوان از آن استفاده کرد.

مرجع تخصصی الو بیمه عمر همراه و حامی شماست تا بتوانید در این حرفه مقدس و پردرآمد رشد کنید و بدرخشید.

می‌خواهم نماینده بیمه پاسارگاد شوم

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید