سه‌شنبه, 27 جولای, 2021

ما اینجا هستیم تا همه آنچه باید در مورد بیمه عمر وزندگی و فرصت‌های شغلی مرتبط با این حوزه بدانید را تقدیمتان کنیم.

الو بیمه عمر

مجموعه تخصصی آموزش، فروش و پشتیبانی بیمه‌های عمر و تأمین آتیه پاسارگاد
تحت عنوان الو بیمه عمر
با داشتن سالها تجربه و دانش در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، علمی و پژوهشی
و بهره‌گیری از برترین‌های صنعت بیمه با رزومه موفق و درخشان فروش هزاران بیمه‌نامه به مردمان عزیز ایران‌زمین در این مرجع تخصصی همه آنچه شما در حوزه بیمه‌های عمر وزندگی باید بدانید در اختیارتان می‌گذارد.

اهم فعالیت الو بیمه عمر در چهار بخش تخصصی ارائه میگردد.

 بیمه عمر یا همان زندگی، انتخابی باشکوه و هدیه‌ای از جنس عشق است.
فعالان رشته بیمه‌های عمر نزدیک به یک قرن است که مشغول خدمت‌رسانی به هم‌وطنان عزیزمان بوده و هستند.
تغییر شرایط زندگی، پیچیدگی‌های محصول بیمه عمر، تحولات ایجاد شده درگذر زمان و تنوع خدمات ارائه‌شده توسط شرکت‌های مختلف بیمه‌ای، انتخاب یک محصول بیمه‌ای کامل را بیش‌ازپیش برای مشتریان گران‌قدر صنعت بیمه سخت‌تر نموده است، ازاین‌رو برای اولین بار و به بهترین و کامل‌ترین شکل ممکن مجموعه تخصصی الو بیمه عمر به‌عنوان یک مرجع کاملاً تخصصی و حرفه‌ای همه آنچه باید بدانید و تمام نقاط پیدا و پنهان بیمه عمر را در اختیار شما می‌گذارد.

خرید بیمه عمر با سایر محصولات بیمه‌ای تفاوت‌های بسیار دارد و ازآنجاکه این رشته مربوط به خود انسان است و ازیک‌طرف طولانی‌ترین مدت قرارداد را نسبت به سایر محصولات بیمه‌ای دارد، باید در خرید بیمه عمر نهایت دقت را به عمل آورد و بامطالعه و تحقیقات کامل متناسب‌ترین و بهترین بیمه عمر را انتخاب کرد.
در بخشهای یک عمر زندگی…، رنگین کمان آرامش و بلاگ کنارشما هستیم تا انتخابی آگاهانه را به شما هدیه دهیم.

 مرجع تخصصی الو بیمه عمر علاوه بر ارائه کامل‌ترین دانش و اطلاعات بیمه‌ای، خدمات پشتیبانی مختلفی را برای بیمه‌گذاران محترم بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد در این مجموعه در نظر گرفته است تا در طول مدت قرارداد بیمه‌نامه عمر، چتر حمایتی بیمه بهتر از همیشه حامی بیمه‌گذاران محترم بیمه پاسارگاد باشد.

 سفیران آرامش ایرانیان که همان دلسوزان و زحمتکشان صنعت بیمه می‌باشند و کارشان ارائه خدمت به بیمه‌گذاران شرکت‌های بیمه می‌باشد بایستی همواره دانش و مهارت‌های خود را ارتقا داده و بروز رسانی کنند تا در انجام‌وظیفه خطیر و مقدس خود بتوانند پویا باشند، ازاین‌رو مجموعه تخصصی الو بیمه عمر خدمات آموزشی و حمایتی نمایندگان فروش بیمه عمر را به شکلی متفاوت و بی‌مانند در اختیارشان خواهد گذاشت.

 سفیران آرامش ایرانیانِ که فعالان عرصه فروش بیمه عمر می‌باشند در کنار شغل مقدس و سراسر عشق و مهر خود از مزایا و شرایط بسیار خوبی برخوردارند، فرصت حضور در کنار این دلسوزان و بهره‌مندی از این شرایط ایده آل در مجموعه تخصصی الو بیمه عمر متفاوت‌تر و بهتر از هر زمان و مکان دیگری وجود دارد.

دعوت‌نامه‌ای برای حضور شما در بیمه پاسارگاد

الو بیمه عمر در شبکه های اجتماعی نیز کنار شما خواهد بود.
میرسد لحظه های به یاد ماندنی و شیرینی که رویایش را داشتید و به انتخاب تان افتخار و اطرافیانتان، شما را ستایش خواهند کرد.

 

مرجع تخصصی الو بیمه عمر از صدها کارشناس، پژوهشگر و فعال صنعت بیمه تشکیل‌شده است.
الو بیمه عمر باتجربه مشاوره و فروش هزاران هزار بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه و پشتیبانی بیمه‌گذاران میلیونی این حوزه بر آن است تا ایرانیان بتوانند از صفرتا صد بیمه عمر و همه آنچه در این زمینه وجود دارد آگاه باشند.

نمایندگان دلسوز بسیاری در عرصه مشاوره و فروش بیمه‌های فعالیت می‌کنند. ما نیز همراه با این سفیران آرامش کنار شما هستیم تا پیدا و پنهان بیمه عمر و همه جزییات آن را بهتر و کامل‌تر و شفاف‌تر از همیشه تقدیمتان کنیم.
مطالعه بخش‌های مختلف سایت به شما کمک می‌کند تا جامع‌تر و بهتر از هر زمان ممکن بتوانید خدمات آموزش، مشاوره، پشتیبانی و خرید بیمه عمر را تجربه کنید.

الو بیمه عمر همیشه همراه شماست.
یک تماس تلفنی، وب‌سایت alobimeomr.com و شبکه‌های اجتماعی ما را به شما بسیار نزدیک‌تر کرده است.
ما فضایی را برای شما فراهم کرده‌ایم که علاوه بر بیمه عمر بتوانید اطلاعات کاربردی و بسیار جالبی در رابطه بازندگی کسب کنید.

 کادر مدیریتی و آموزشی مرجع تخصصی الو بیمه عمر

افشین سیمائی

مدیر آموزش

کارشناس بازاریابی
با بیش از ۱۵ سال سابقه و برگزاری
۳۰ هزار نفرساعت آموزش بیمه

مهسا آگاه

مدیر فروش

مهندس کامپیوتر ، گرایش نرم افزار
۴ سال سابقه برنامه نویسی و تدریس

میرناصر بوذری


مشاور فروش

کارشناس مدیریت و برنامه ریزی
با ۳۵ سال سابقه اداری و آموزشی

مریم مدهوش

مشاور فروش

۱۵ سال سابقه فروش خرد و کلان
۳ سال مشاور و کارشناس فروش بیمه

محسن حقیقت

مشاور فروش

۸ سال سابقه مدیریت سازه
تکنسین برق و مدیر پروژه
۲ سال کارشناس فروش بیمه

مانیا محمودی

مدیر فروش

کارشناس پرستاری و سلامتی
۵ سال سابقه فروش ، آموزش و تدریس