اطلاعات و حقایقی در مورد بیمه عمر وجود دارد که ممکن است تابه‌حال نه کسی به شما گفته است و نه آن‌ها را شنیده‌اید.
الو بیمه عمر همه آنچه مربوط به این بیمه‌نامه است و همه پیدا و پنهان بیمه عمر را در این نوشتار تقدیمتان می‌کند تا بتوانید بهترین تصمیم برای خرید یک و یا چند بیمه‌نامه عمر ایده آل را بگیرید.

قطعاً شما نیز بارها و بارها شنیده‌اید که هر کس باید مسواک شخصی خودش را داشته باشد و از آن استفاده کند، بیمه عمر نیز دقیقاً به همین صورت است و توصیه می‌شود که هر شخصی بیمه‌نامه عمر و تأمین آتیه اختصاصی خودش را داشته باشد.
اگر سرپرست خانواده هستید و حتی شغل پر ریسک و پرخطری دارید توصیه می‌شود علاوه بر اینکه خود را تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار می‌دهید، برای اعضای خانواده‌تان نیز اقدام به خرید بیمه عمر کنید. ممکن است فکر کنید که منابع مالی لازم برای خرید بیمه عمر را در اختیار ندارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که مبلغ حق بیمه‌ای را که برای خود در نظر گرفته‌اید تقسیم‌بر تعداد اعضای خانواده‌تان کنید و برای هر یک به‌طور مجزا یک بیمه‌نامه تهیه کنید. چتر امنیتی بیمه برای همه اعضای خانواده فراهم و هر یک صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی خود را داشته باشند.

بیمه‌گذار قرارداد بیمه عمر همه‌کاره این بیمه‌نامه است.

ممکن است بخواهید افراد درجه‌یک و یا دو خود را بیمه کنید، شاید این نگرانی برای شما پیش بیاید که در صورت رسیدن این افراد به سن قانونی تکلیف بیمه‌نامه عمرشان چه می‌شود و به زبان ساده‌تر حدود اختیارات شما به‌عنوان بیمه‌گذار چه تغییری می‌کند؟
هیچ نگرانی وجود ندارد چراکه بیمه‌گذار قرارداد بیمه عمر همه فقط تحت پوشش‌های بیمه‌نامه کاره این بیمه‌نامه است و اخذ وام، بازخرید و یا تغییر در شرایط بیمه‌نامه فقط و تنها به درخواست ایشان صورت می‌گیرد.
فرد و یا افرادی که توسط شما بیمه‌شده‌اند فقط تحت پوشش‌های بیمه‌ای قرار می‌گیرند و اختیار این بیمه‌نامه تنها با بیمه‌گذار است.

شرایط ابطال و بازخرید بیمه‌نامه عمر

به‌محض صدور بیمه‌نامه عمر شما حداکثر یک ماه مهلت‌دارید (توصیه می‌شود با توجه به تشریفات اداری این اقدام طی حداکثر 3 هفته انجام شود) نسبت به ابطال بیمه‌نامه و دریافت کل مبلغ پرداختی‌تان اقدام کنید. این موضوع درواقع حسن نیت بیمه را ثابت می‌کند چراکه شما می‌توانید به هر علت و بدون هیچ دلیلی بیمه‌نامه‌تان را ابطال کنید.
بعد از گذشت یک ماه از صدور بیمه‌نامه و تا قبل از 6 ماه از آن مدت به‌هیچ‌عنوان امکان بازخرید بیمه‌نامه عمر وجود ندارد. ضمن اینکه علاوه برگذشت 6 ماه از شروع قرارداد می‌بایست حداقل حق بیمه 6 ماه را واریز کرده باشید تا بتوانید نسبت به بازخرید بیمه‌نامه اقدام کنید.

با دید بلندمدت نسبت به خرید بیمه عمر اقدام کنید

با توجه به پوشش‌های ارائه‌شده در این بیمه‌نامه بازخرید آن تا قبل از سال 5 ام (این زمان نسبت به سن و شغل و پرداختی بیمه‌شده می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد) توصیه نمی‌شود چراکه مبلغ دریافتی شما از پرداختی‌تان کمتر خواهد بود. با دید حداقل 10 ساله و بیشتر این بیمه‌نامه را خریداری کنید.
مهم‌ترین عامل سودآوری در بیمه‌های عمر زمان یا همان گذر عمر است. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم مدت قرارداد خود را در حد امکان طولانی‌تر (حداکثر 30 سال) انتخاب کنید.
در بیمه عمر چیزی تحت عنوان واریز سود ماهیانه به حسابی جز صندوق بیمه‌نامه عمر وجود ندارد و همه سودهای به‌دست‌آمده به‌صورت روزشمار به صندوق ذخیره ریاضی شما اضافه می‌شود. در پایان مدت قرارداد می‌توانید اصل سرمایه به‌اضافه همه سودهای متعلقه را یکجا دریافت کنید.

در بیمه پاسارگاد هیچ محدودیتی برای دریافت وام وجود ندارد و به‌محض تسویه وام قبلی شما می‌توانید درخواست وام جدید کنید. وام پرداختی بدون ضامن و ضمانت و با بهره 4 درصد بیش از سود تضمینی به شما پرداخت می‌شود.

هیچ بیمه عمر خدمات درمانی، کلینیکی، پاراکلینیکی، زایمان، دندانپزشکی و مواردی از این قبیل را پوشش نمی‌دهد به این خاطر که رسالت و وظیفه بیمه عمر چیز دیگری است.
بیمه عمر در کنار صندوق سرمایه‌گذارانی که برای شما تشکیل می‌دهد مخاطرات و ریسک‌های کلان زندگی همچون فوت، حوادث، امراض صعب‌العلاج و ازکارافتادگی را پوشش می‌دهد.

چه در ایران عزیز سکونت داشته باشید و چه در خارج از ایران می‌توانید نسبت به خرید بیمه عمر و پرداخت اقساط آن اقدام کنید.

با بیمه کاملاً صادق باشید و قبل از بیمه شدن و حتی درزمانی که تحت پوشش بیمه هستید وضعیت سلامتی و تغییرات احتمالی آن را کاملاً به اطلاع شرکت بیمه برسانید. در صورت کتمان حقایق شرکت بیمه نسبت به جبران تعهدات اقدامی نخواهد کرد.

هر پوششی که در این بیمه‌نامه انتخاب می‌شود مبلغی از حق بیمه پرداختی شمارا به خود اختصاص می‌دهد. در انتخاب پوشش‌ها حتماً با مشاوران و نمایندگان خبره مشورت کنید. به‌جز بیمه تکمیل درمان که خدمت انحصاری شرکت بیمه پاسارگاد است سایر پوشش‌ها رایگان نمی‌باشند.

در صورت مفقود شدن بیمه‌نامه‌تان اصلاً نگران نباشید با نماینده خود تماس بگیرید و موضوع را با ایشان در میان بگذارید در غیر این صورت با مرجع تخصصی الو بیمه عمر تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین شعبه بیمه پاسارگاد برای ارائه خدمات را به شما معرفی کند.

وضعیت پرداخت اقساط خود را به‌راحتی و در هر زمان می‌توانید از طریق پنل اختصاصی خودتان در بیمه پاسارگاد چک کنید.

ازاینجا می‌توانید اطلاعات لازم را دریافت کنید

بیمه مرکزی کشور هیچ محصولی برای فروش ندارد و همه رشته‌ها و شاخه‌های بیمه‌ای فقط توسط شرکت‌های بیمه به فروش می‌رسند.

خرید بیمه عمر خود و خانواده‌تان را مثل یک راز در سینه حبس نکنید و ترجیحاً به چندین نفر از دوستان و اطرافیانتان بگویید تا خدای‌ناکرده در زمان بروز اتفاقات پیش‌بینی‌نشده بتوان به‌طور مؤثر از سرمایه بیمه‌نامه استفاده کرد.

خرید بیمه عمر از یک نظر مثل خرید لباس می‌ماند چراکه باید لباسی خریداری کنید که علاوه بر اینکه کیفیت خوبی دارد و برازنده شماست از همه مهم‌تر باید مناسب شما، اندازه شما و به عبارتی برای شما دوخته‌شده باشد.

اینکه کجای ایران عزیزمان هستید اصلاً مهم نیست؛ و حتی میزان اطلاعات شما در مورد طرح‌های مختلف بیمه‌های عمر وزندگی نیز خیلی اهمیت ندارد.
مرجع تخصصی الو بیمه عمر آمادگی دارد تا به شما ایرانیان گرامی در جای‌جای وطن عزیزمان مشاوره‌های حرفه‌ای، تخصصی، کاملاً منصفانه و 100% رایگان ارائه دهد.

خرید آگاهانه و متناسب با شرایط شماست که جذابیت بیمه عمر وزندگی را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود به انتخاب و تصمیم خود افتخار کنید.

الو بیمه عمر پیدا و پنهان بیمه عمر را به شما نشان می‌دهد و همه آنچه باید بدانید و آنچه را که باید داشته باشید برای شما طراحی و تقدیمتان می‌کند.

جهت دریافت مشاوره حرفه ای و کاملأ رایگان بیمه عمر اینجا را لمس کنید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید